Olgusya• Изменено 17 ноября 2022

Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки

Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.

Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?

Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Аналогично
У нас ещё и дом 30 этажей
Бедные люди , что после 20го
Та я на 16 поверсі живу, то скажу вам, то таке собі задоволення підніматися з торбами наверх, а ті що вище геть не заздрю.

автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Аналогично
У нас ещё и дом 30 этажей
Бедные люди , что после 20го
Я на 20-му ((
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
15.11 зникло після прильоту і відновили до півночі. Після цього вчора і сьогодні відключення. Вчора не було 3-4 години, а сьогодні відключення було вже з 09:00 до 16:40.
Нам не дуже цікаво. Цікавіше, коли з´явиться тутечки.
Авокада• 17 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Так що свій дім не готові віддати?
А долею людей в окупації готові пожертвувати...
вони могли виїхати ще в 2014році
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Басина, он сам себя дискредитировал, торгуя углём с ОРДЛО, дружбой с Медведчуком, взрывами 5 складов с оружием и ещё много чего. И закончу АТО за 2 недели, и доллар не может стоить больше 10, лапша для недалёких, которую 5 лет жевали и устали.
S.s.s.• 17 ноября 2022
что это за бред?
’Капітулювати владі ніхто не дасть’?
вы украинка?
Татьяна123• 17 ноября 2022
Ответ дляАвокада
вони могли виїхати ще в 2014році
А вам кто мешает выехать? Или они могли выехать, а ради вашего кофорта нужно пол страны пуйлу отдать?

nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Коли ми станем поступатись, то нас не буде в цій країні і поступатись не буде кому і не буде сенсу. Бо нас знищують не для поступків, а для того щоб ми перестали існувати. Ще незрозуміло?
А вона української історії не знає. Про Голодомор і репресії, влаштовані рашкою, не чула. Закатовані люди в Бучі та Ізюмі для неї фейки.
Тому вона не проти віддати частину України в ’дружні обійми’ рашки.
S.s.s.• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
забаньте эту провокаторшу
S.s.s.• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Ні. За капітуляцію Зеленського народ винесе. Я в тому числі
Удалено администрацией...
Басина• 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Коли ви вже втомитесь рашистські методички переписувати?
S.s.s.• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
А для мене неочікувано, що ми будемо такі беззахисні
все вопросы к ахметычу
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляS.s.s.
что это за бред?
’Капітулювати владі ніхто не дасть’?
вы украинка?
Так. А ви? Пишете російською, тому беруть сумніви
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляkisunya11
Тільки мені різонуло-’капітулювати ніхто не дасть?’
Автору дуже хочеться капітуляції, і бідкається що не буде іі? Чи як?
Та хз. Їхала б в рашу, там точно світло є.
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Басина, сразу после вас.
S.s.s.• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Згодна. Про це й тема. Які рішення в держави на випадок колапсу?
а петька ваш в курсе,наверное
автор Olgusya • 17 ноября 2022
Ответ дляS.s.s.
Удалено администрацией...
annac• 17 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Как у кого со светом? У нас уже сутки нет
Это только нам так не повезло, или так сейчас везде?
У нас сегодня по графику
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
А для чого вам запрошення? В нас здають за гроші, навіть з дровами. Все буде, добре не панікуйте.
У мене наразі немає можливості винаймати житло, живу в своєму
і все сподіваюсь на краще.

Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Прорвемося і виживемо.
Нема зайвих ілюзій, буде важко, темно, холодно і, можливо, трохи голодно. Втрачаю надію знайти віддалену роботу, бо безперебійний інтернет собі не забезпечу. Але з голоду теж є шанс не померти і перезимувати на скромних запасах.
Більш хвилює питання як працюватимуть люди і як це відобразиться на ринку вакансій, не всюди є можливість поставити генератори.
Вчора робила манікюр і брови. Працюють люди. Світла не було. Довго. Ковдрочку дали клієнту, щоб не мерз)
Басина• 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Басина, сразу после вас.
Я цим не займаюсь.
Не пишіть мені і краще теж забаньте, щоб я знов не вступила випадково. Гидуюсь.
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
А к чему ваша фраза о капитуляции? Они давали хоть раз повод???
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляАвокада
вони могли виїхати ще в 2014році
Мої родичі в окупації в Запорізькій області. Нащо їм було виїзжати в 2014 році?
По вашому виходить, що вони мають покинути свої домівки назавжди, бо ви кілька місяців не можете шодня по кілька годин без світла обійтися.
Mittens• 17 ноября 2022
Ответ дляElizaP
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Даже если у украинцев не будет света вообще, не будет воды, не будет газа.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы за своего президента и за свою армию горой.
Мы победим в этой войне.
Нас никто и ничто не остановит, и не сломит.
Запомните и зарубите себе это на носу, и передайте кураторам.
А все разрушенное восстановим обязательно и будет лучше чем было.
Победа и только победа.
Все остальное украинский народ и армия не примет.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Красотка!
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Удалено администрацией...
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляkatuy
такие об экономике не думают. Все их мысли, как укутать жопу в пледик и взять в рученьки какао
Ну і норм. Це якби форум. Навряд тут сидить міністр економіки. А поклик треба продати - купити, як в молоко, стакан і какао. Щось та буде рухатись.
Еленнн• 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Удалено администрацией...
..от тільки в мінських не було нічого про розведення ... А в перспективі повинні були влутиться драконовські санкції раші за моряків та за збитий Боінг..дивись,і історія могла б не так повернутись..,був шанс.
Знаєте,адекватні люди бачили мінуси ПП, і знали,про його гешефти.. (але у нас люди такі,згадайте як Притула купував дрони у Арахамії.. чи думаєте, Коломойському 24 млрд з неба впало за цей час?)) Проте, у ПП у плюсів все ж було більше.,хоча б те,що хоч і була війна,країна її не відчувала,люди забули за війну,економіка росла,з проблем- було вибір курорта для відпочинку,та сходить на квартал 95,де планомірно висміювалися всі здобутки України ...) . Причому так, що загубили інстинкт самозбереження.
Тепер маємо те,що маємо. Коли будемо сидіти без електрики та опалення,--якось думки потрошку почнуть проясняться. Жалко тільки,що такою страшною ціною. Багато хто з нас просто буквально не доживе до світлого майбутнього.. ( і я в тому числі.) (((.
Мария-a546• 17 ноября 2022
Цікаво, а що , якщо зв‘язок ляже?! Це ж що виходить зникне «Советчица» і , що всі ті змії будуть сидіти без роботи.)))
Alika_1• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
Війна закінчиться перемогою, досить скавчати!
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Ні, ситуація пішла не за сценарієм. Не думаю, що захід розраховував на повне знищення рашкою української енергетики. Вони розраховували перетерти рашку на полі бою.
Та я не знаю. Все було зрозуміло ще в липні. І зараз кришталево прозоро.