Olgusya• Изменено 17 ноября 2022
Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки
Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ дляsnejs
У вас свет по 2 часа в день начиная с 24 февраля?
В мене, починаючи з 24.02 розуміння того, що 2 години в день світло - це добре
Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Все это ’переживем, выдержим...’ работает хорошо, когда кажется, что ждать относительно недолго. Когда еще живы воспоминания о том, как было раньше, и психика цепляется за это. На самом деле, наша нервная система - великая вещь. Она дает надежду выжить именно всякими внутриманипулятивными штучками - самоуспокоениями.
Скажи кто сейчас, что это на годы (или десятилетия), мало кто поверит.
А я вот верю, что может быть и хуже со светом. Поэтому срочно перерабатываю овощи-ягоды из морозилки, что смогу - сохраню.
Вот утром проснулась - свет еще есть, скоро отключат. Умылась, кофе, кое-какие дела. Насушила много сухарей. Сложила по пакетам. Мелочь, но лучше сделать, чем нет. Тем более, что эта деятельность как-то успокаивает - вроде держишь что-то под контролем.
Кто знает рецепт, можно ли посушить картошку? Измельчить/посушить?Делитесь.
Ну и взяла себе за правило - не вступать в споры и полемики. Практической пользы нет, только злить друг друга и нервы себе портить. Тем более, на форуме сложилась определенная ’мода’ на мнения. Тут какие-то смотрящие что ли поставлены, уже лишний раз спросить/написать сто раз подумаешь...
Весной будет понятно, что и как.
Ви - велика молодець. На рахунок картоплі: точно знаю, що сушать. Правда, не знаю як зробити, щоб не темніла
Ответ дляolena_shch
Росіяни, запам´ятайте, українці не стогнуть як прожити, вони роблять. Хто купує буржуйку, хто тягне генератор. Хто їде в Карпати, хто за кордон. Тому вас, лохів, легко вичислити. Ви як білі ворони.
В Карпатах світла нема переважно більшу частину доби якщо що. Ділимося потужностями з постраждалими областями.
Але нічо, генератори рулять.
Хуй їм а не переговори!
Але нічо, генератори рулять.
Хуй їм а не переговори!
Ответ дляElizaP
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Даже если у украинцев не будет света вообще, не будет воды, не будет газа.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы за своего президента и за свою армию горой.
Мы победим в этой войне.
Нас никто и ничто не остановит, и не сломит.
Запомните и зарубите себе это на носу, и передайте кураторам.
А все разрушенное восстановим обязательно и будет лучше чем было.
Победа и только победа.
Все остальное украинский народ и армия не примет.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы победим в этой войне.
Победа и только победа.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС

Тільки так!

Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ дляsnejs
Иметь понимание и реально жить стране с электрикой по 2 часа в день, это разное. Я пишу в маштабах страны, а не отдельных городов
В мене окреме ставлення до ’думающіх і масштабно мислящіх’ і добра пам´ять на ніки
Ответ дляЗайкаСвоя
Весной будет понятно, что и как.
Навіщо сушити картоплю?
Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ дляsnejs
тю так так бы сразу и сказали кто вы, а я еще пытаюсь что то вам объяснить. Вы зря отняли мое время
Мабуть я перша почала
, пост 39
Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ для4мама
Навіщо сушити картоплю?
Вона тоді кип´ятком заварюється. Страви швидкого приготування
yulia906090• 18 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
О, люди.
Звідки Ви?
З вами все досить зрозуміло, по факту нічого, все абстрактно і впустоту...розмова дуже конструктивна)
yulia906090• 18 ноября 2022
Ответ дляMedova_pasika
Трансформатори, наприклад, закривають мішками з піском, від уламків це їх захистить, від прямого влучення - ні. А що може захистити від прямого влучення? ЗСУ і так збивають більшість ракет. Які дії, по-вашому, повинні бути зроблені? Віддати свої території?
Ні, питання в тому, що я живу біля відповідних об´єктів і бачу, як їх захищають....аж ніяк
Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ для4мама
Не думаю, що то смачно буде. Краще булгур запарити.
На крайняк - купити готову сушену. Але мені воно бє.
Ну просто без нічого, то бе. В супи, борщі, мабуть піде
Kvitkaliliia• 18 ноября 2022
Ответ дляok1904
Розчином лим кислоти побризкати, лим соком розведеним з водою.
Дякую, буду знати
.
yulia906090• 18 ноября 2022
Ответ для4мама
Виїжджайте. Або купуйте генератор.
Дайте відповідь, як ви бачите генератори в будинку на 25 поверхів?
Тільки не пишіть виїзжайте, бо я вам скину карту, на виїзд...
Strelka_007• 18 ноября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Весной будет понятно, что и как.
А нащо сушити картоплю? Забагато енергії на процес, як на мене, на такий дешевий продукт. Є сухе пюре на випадок блекауту. А так вона і свіжа кілька тижнів нормально зберігається...
арина-ветерок• 18 ноября 2022
Обещают сегодня выключать на 4 часа максимум, так что все будет хорошо! Держимся!
⚡️Сегодня в Украине не планируется аварийных отключений света, только стабилизационные, – ДТЭК
Обещают, что максимальное время отключения будет составлять 4 часа.
Инсайдер UA | Подписаться
Ответ дляарина-ветерок
Инсайдер UA | Подписаться
О це я вдало зайшла в тему відкривши одразу на останній сторінці!
Приємний початок дня🤗
antoninalav• 18 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
ЗСУ зробили і роблять неможливе просто!
Енергетики працюють вдень та вночі!
Що Вам тут розписати? Мій чоловік енергетик…( не буду вдаватимусь в подробиці) знаю все з середини.
Ви просто невдячна…….
Ви хотіли щоб під час війни жилося комфортно та звикло?
Енергетики працюють вдень та вночі!
Ви просто невдячна…….
Strelka_007• 18 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
ЗСУ зробили і роблять неможливе просто!
Енергетики працюють вдень та вночі!
Ви просто невдячна…….
Енергетики працюють вдень та вночі!
Ви просто невдячна…….
Дяка велика і пошана вашому чоловікові.
Тут на роботі кілька акаунтів, не звертайте уваги.
yulia906090• 18 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
ЗСУ зробили і роблять неможливе просто!
Енергетики працюють вдень та вночі!
Ви просто невдячна…….
Енергетики працюють вдень та вночі!
Ви просто невдячна…….
Удалено администрацией...
Ответ дляAnjutka-Anjuta
как вы себе представляете ’хватит’? Это ж не уголь, что загрузил вагон и повез. Ну допустим АЭС ее вырабатывает с лихвой - а как передать потребителю, если повреждены ключевые трансформаторы?
бл.. ці трансформатори розміром як вагон..,вони що,не могли зробити укриття беттонними плитами.як у саркофазі?? було 2 місяця часу,та й взагалі, рашики ще з літа нам обіцяли ’без’,правда і наш -також анонсував--’Безвас’.. То чому не дав указання укріпити всю інфраструктуру,там де можна??? наклейки ’велике будівництво’ закінчились?
Леди Репях• 18 ноября 2022
Ответ дляsnejs
😃😃👍