Olgusya• Изменено 17 ноября 2022

Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки

Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.

Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?

Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
4мама• 18 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Не так там и стреляли, оказвается. Только фото моей квартиры в новострое облетело все новостные источники в 2014 . И ты, не пожив там и дня , сидишь смотришь новости, которые тебе по-очереди скидывают все знакомые, с вопросом видела ли ты…Сидишь и плачешь на съемной, которую тебе сдали скрепя сердце, и после прослушанной лекции арендодателя, какие мы все там уроды и что я звала Путина. А теперь ещё в каждой теме приходит переобувшаяся сепаратистка Вихола а обзывает тебе Матрешкой. При этом мое мнение единое и однозначное все 8, 5 лет. Шикардос)
Обіймаю Вас, розумію. Тримаймося.
Я вже не раз після 24 лютого писала, що ВСІ, абсолютно ВСІ українці тепер мають кукуху що відлетіла. В кого більше, в кого менше.
А тут, на цьому сайті, багато раша ботів, ціпсошніц. Деколи я сама не в гуморі і без розбору х@ями махаю.
Треба бути більш терплячими одне до одного і разом проти ворога діяти.

4мама• 18 ноября 2022
Ответ дляolena_shch
Так отож. Не буду писати де в Карпатах світло є. Хай казяться).
В нас просто капець, я зла як сто чортів укупі. Є лінія, хз як вона йде. Умовно від повороту з траси йде 7 сіл. Вимикають тупо два крайніх. Тупикових. Право, ліво, прямо - гори, все, мереж нема. В селах раптом 10 хат, ні виробництв, ні магазинів. Економія потужностей зашибісь просто. Більше на паливо витрачають щоб їздити включати виключати. Реально най всреться разом з москалями той хто так тупо рішення приймає. Але все так не буде.
Що реально пропоную зробити я. Ну раптом хтось прочитає.
Я вважаю що влада ПОВИННА за кошти сша, єс купити та утримувати (заправляти) генератори для бюджетної та критичної сфери, а електроенергіжю забезпечувати насампепед населення.
Тому най всреться кожен чиновник який може це зробити і не робить.
Вже мовчу про забезпечення генераторами населення. Нехай в оренду хоча б.
Для багатоповерхівок - мультизарядні електро і солар станції.
Shoosha• 18 ноября 2022
Пока живём. День прошёл и хорошо.
Я потихонечку собираю вещи, думаю после НГ поедем до весны, пересидим.
Басина• 18 ноября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Это прекрасный график! У нас многие по 2-3 суток без света.
Так! В батьків набагато гірший, але є генератор, і хоч пару годин можуть собі додати. Порівняно з тією ж Одесою в нас взагалі не проблема, а так, легкий натяк. Тому не ниємо, стараємось пристосуватись. І донатимо на ЗСУ)))
Кузякин• 18 ноября 2022
Ответ дляnikiya
Підкажіть як, коли немає ніякої мобільної мережі бо базові станції повідключалися.
101, 102, 103 - все номера работают без мобильной связи
Еленнн• 18 ноября 2022
Ответ дляMedova_pasika
Идея, конечно, хорошая, но вы уверены, что бетонные плиты спасут от прямого попадания ракеты? В Николаеве дома из бетонных плит складываются как карточный домик целым подъездом((
..більшу частину трансформаторів розрушили мопеди.. хто мішав звести захисні стіни від метра товщиною??? Все-таки дешевше б було,чим сидіти країні без ее.
Evga32• 18 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
ну як можна умнічати в тому, в чому взагалі не розумієшся? Шо за бажання у наших жінок спілкуватися в стилі баб на лавочці - з розумним виглядом нести всяку фігню.

Anita123-13ef• 18 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Вони погрожували ’окунуть хохлов в средневековье’. І це їм може вдатися.
Да щас, в половини генератори, і вихід знайдемо.
Anita123-13ef• 18 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Я питаю, ваші прогнози? Яким ви бачите життя країни ці місяці? Тільки давайте без бравад
Буде важко, тяжко, незрозуміло як заробляти гроші,як будуть працювати підприємства. Можливо світло буде тількі для них, щоб в людей якийся грошообіг був. Світло якщо не помиляюсь то обіцяє надати деталі інші країни. Тобто вони вгастли по ТЕЦ, пару днів і все знову працює. І так по колу. Якщо є можливість виїхати в село, то жити там, топити дровами, точно не замерзнете. В мене хто залишився за літо все обладнали в селах для зими. І городи саджали більше звичайного, саме для зимування. Але таких сімей звісно що мало, бо не у всіх є дачі та села.
Хтось вирішив виїхати на зиму все ж таки до інших країн, хтось все так і лишається. Буде важко, але не смертельно.
Anita123-13ef• 18 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
Заднім умом всі розумні.
Еленнн• 18 ноября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Заднім умом всі розумні.
ну да.. -спецом знову покажу фотку... як бачте,знизу є мішки з піском...,їх навіть вибуховою хвилею не розкидало,тільки мішковина подерлась.... А якби бетон метровий, та з арматурою... (((((((((((.

(простіше ж про баб на лавочці розказувати,чим самим включить голову.)
prozerpina123• 18 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
До лютого і переселенці з Донбасу жили собі нормальним життям в Україні, постили що хотіли. І далеко не всі чоловіки звідти в ´єдіном поривє´ вступили до лав ЗСУ. Це м´яко кажучи.
Ніхто не скидає схід, навпаки. Тепер в нас єдиний вихід - повернення в кордони 91 року і за можливості вступ в НАТО. Щоб хоч наші діти і онуки пожили спокійно.

Але з урахуванням кількості колаборантів в Криму і на сході, без методів країн Балтії ми цю вавку не вилікуємо остаточно. Вони і після перемоги України будуть пробувати права качати. А ті хто співпрацював з ворогом мають бути позбавлені прав впливати на суспільне і політичне життя України.
Так и сейчас до недавнего времени, пока не стали бить по энергетике, большая часть страны жила практически обычной жизнью и что? Никто в гости не ходил, никуда не ездил и никаких удовольствий не получал? Особенно, на ЗУ.
Так что оставим лицемерие. Многие спохватились, что в стране война только тогда, когда она коснулась лично их жоп.
Про то, сколько мужчин с востока служит в ЗСУ вы лично статистику провели, что утверждаете, что их там мало или нет?
prozerpina123• 18 ноября 2022
Ответ дляEvga32
Потому что каждая кухарка знает лучше, как управлять государством. Классика жанра
Strelka_007• 18 ноября 2022
Ответ дляprozerpina123
До лютого 22 року на східному фронті їх було не так вже й багато. Там хлопці з усієї України воювали. А мешканці окупованих територій хто не хотів жити під рашнею масово виїхали, щоб продовжили цивільне життя в Україні та за її межами. Я пам´ятаю 2014 рік - в нас велика компанія (Київ) і вливалося в колектив дуже багато спеціалістів, середнього і навіть вищого менеджменту саме з Донецької та Луганської областей. Це була велика трудова міграція всередині країни. Що не так? І через неоднозначність політичних подій, чоловіків звідти не дуже охоче призивали в армію. Це теж правда. І кордони тоді були відкриті на виїзд, тому багато хто взагалі виїхали.
Це було щось геть інше. Бо зараз вся Україна небезпечна, всі чоловіки закриті, всіх мобілізують не дивлячись вже на прописки, всі цивільні однаково страждають від руйнації ТЕЦ.
prozerpina123• 18 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Это никак не отменяет того, что война в нашей стране с 2014 года
Шанель79• 18 ноября 2022
Ответ для4мама
Ви про що???
Ми як продавали так і продаємо електро на запад. Хто Вам дасть залізти в свій карман. Ви така чарівна)))
Strelka_007• 18 ноября 2022
Ответ дляprozerpina123
Я хіба заперечую, так, війна йде з 2014 року.
4мама• 18 ноября 2022
Ответ дляШанель79
Ви про що???

Пояснюю чарівним на пальцях.
В мене є вода, набирається у ванну. У будинку навпроти нема води. Доки не побудуємо трубу від мого будинку до того навпроти - вода тупо переллється через край і затопить усіх.
Проблема в нас НЕ у виробництві ее. А в її РОЗПОДІЛІ!
В нас тупо зруйновані розподільчі лінії. Нам треба їх зремонтувати.
Тимчасово енергетики тупо перекидають дроти з мого Івано-Франківська на зруйнований Львів, тобто в ІФ менше дротів, треба зменшити напругу. Інакше існуючі дроти тупо погорять. Зменшується напруга відключенням абонентів.
Це так, дуже просто якщо. Насправді все складніше.
4мама• 18 ноября 2022
Тому й кажу - можна було б визначити найбільших споживачів і їх - на генератори за державний кошт. А населення - то найменші споживачі. І найбільше страждає.
Бо дятли там жопою думають.
Ремонтникам - честь і хвала. Однозначно.
Москалям - смерть. Це також однозначно.

4мама• 18 ноября 2022
Ответ дляprozerpina123
Особливо на ЗУ, щодня у своїх громадах ховаючи найкращих, які в тому числі захишаючи вашу задницю загинули. Побійтеся Бога таке писати.
Shaan• 18 ноября 2022
Ответ дляKateSavch
У меня не работает
Это как со спутниковыми антеннами - важно, чтобы ничего не закрывало. Бывает так, что стоят дом в дом, совсем близко, или какое-то высокое здание рядом. Если тарелка, короче, работает, то тогда и старлинк будет ловить
Jhenya_Sh• 18 ноября 2022
Ответ для4мама
Ми, ’західняки’, ’бандерівці’ ’щиро полюбили’ москальноту ще у часи 2 Світової та після неї. Наші прабабусі та бабусі пережили те, що зараз пережили мешканці Маріуполя, Бучі, Бородянки і тд.
В нас нема і не було ілюзій щодо ’мишибратья’, ’какая разніца’. Коли почався повномасштабний наступ, 24 лютого 2022 року, більшість жінок та дітей ЗУ першим ділом ломанулись ща кордон. Тому що ми тут знаємо що таке москальська окупація. Багато хто повернувся, коли зрозуміли #щоневтік, що не злили нас, що ми будемо боротися.
Я навіть не знаю чи особисто Ви колись усвідомите це. Чм иільки ваші діти та онуки зможуть усвідомити.
Ви пишете, що два пащи втратили все і надалі сподіваєтесь на перемир´я.
Поясніть мені - ЯК???
Як можна вірити?
Особисто для мене будь яке перемир´я означатиме, що через 2-4-6-10 років мої діти литимуть кров щі зброєю в руках. Я не хочу цього. Я дуже люблю Україну, але для мене перемир´я = зрада.
Я підтримаю в такому разі будь який військовий переворот. А наші захисники не зупиняться. Інакше усі хто віддав своє життя в цій боротьбі - усе намарно.
Через те, що наші батьки одягли рожеві окуляри і увірували у ’мишибратья’ - ми маємо те, що маємо.
Через кожного з нас, хто на виборах обирав пачку гречки голосуючи за зрадників, за колаборантів. Це - наші гріхи. І нам їх спокутувати. Тут і зараз.
Подивіться на Прибалтику. Вони ще у 1991 геть люстрували ВСЕ комуняцьке, в тому числі мову. Де вони і де ми.
З таким сусідом як рашка ми не можемо бовтатись як гімно в ополонці. Ми повинні чітко усвідомити - ВОНИ хочуть нас знищити. Якщо ми не знищимо їх - вони це зроблять.
Перемовини неможливі. В принципі неможливі.
’Подивіться на Прибалтику. Вони ще у 1991 геть люстрували ВСЕ комуняцьке, в тому числі мову. Де вони і де ми.’

І де вони? Що, набагато краще живуть?
4мама• 18 ноября 2022
Ответ дляJhenya_Sh

І де вони? Що, набагато краще живуть?
Ви це зараз серйозно?
ЗайкаСвоя• 18 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
З строї картошки колись моя бабуся робила крохмал.. ( в махрові сссровські часи..) а от як,потрібно маму попитати,вона повинна знати. Шукати рецет?
Щойно побачила лише відповідь.
Ні, дякую, не шукайте.
KateSavch• 18 ноября 2022
Ответ для4мама
Поясніть мені - ЯК???
Як можна вірити?
Перепрошую, але ви, ’західняки’, роками щоро приймали русню в себе. Купа туристів-росіян постійно товклися у Львові та в Карпатах. Їх гостинно приймали ’західняки’, і весь час ваші земляки говорили русні що дружньо до них відносяться. І це аж до 24 лютого, тобто роками навіть після агресії 2014. Я ще й на різних форумах, в ютубі в коментах, часто бачила що русня типу пише ’меня во Львове не побьют?’ і там одразу купа коментів від людей типу ’та шо ви, ми до вас нормально ставимося, то все байки про злих бандерівців, приїжджайте, будемо раді вам’.
Так що не перебільшуйте про ’пам´ять предків’, ви так само як і жителі центру/півдня/сходу проявляли дружню привітність до русні роками.
Еленнн• 18 ноября 2022
Ответ дляprozerpina123
ой,боюся у нас якраз і управляє країною хтось, хто не має дипломатичної,економічної,та воєнної освіти...(отей диплом юриста,с татової подачі- ми всі в курсі.як так навчаються..)
.дійсно- класика жанру.точно.
4мама• 18 ноября 2022
Ответ дляKateSavch
:)))
Не знаю, не маю садиби щоб когось приймати, з дуже близькими родичами розірвала будь які стосунки 2014.
Мова трохи не про це. Про вибори, хто кого до влади привів.
Так, умовно ’наші’ свободівці - різні є штучки. Але не колаборанти як жопоблошники. Які завше пропагували ’мишибратья’, ’втарой рускій’ і за це отримували голоси. Маємо що маємо.
svitirok• 18 ноября 2022
Ответ дляJhenya_Sh

І де вони? Що, набагато краще живуть?
Вони в НАТО.
Оксана-004e• 18 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
У нас могут только предупредить... Или не предупредить, тут уже как им выгоднее. А делать что то - нет
Люсильда.ua• 18 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Как у кого со светом? У нас уже сутки нет
Это только нам так не повезло, или так сейчас везде?
Пишите город или хоть область, плиз.