Манька Галченок• 17 ноября 2022

Родственник из росии (русский) может заехать в Украину?

На границе пускают таких на сегодня?
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
А ’родствєннік’ не може там у себе дізнатись? Зовсім безпораднИЙ?
Уявіть собі
мадамГрицацуева• 18 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Я так. А от ви під питанням. Щоб отримати на українському форумі відповідь про родичів з Росії потрібно писати в стар пості відношення їх до Криму, війни і куди має підти Путін.
Інакше в нинішніх умовах тільки негатив. І це нормально
+бажано без аноніма
Я такая боевая• 18 ноября 2022
А я от чесно сподіваюся що жодна смердюча нога кацапська не ступить більше на нашу землю. Родичі не родичі. Більшість з них за війну, за знищення українців. Вони обирали Путіна і підтримують його рішення. Хоче зустрітися? Велком ту в Європі чи де інде. А на нашій землі щоб не смерділо ними. Не мають вони ніякого морального права отримувати візи в Україну
Живчик-счастливчик• 18 ноября 2022
Вы из комы вышли сегодня?
Любовь Калистратовна• 18 ноября 2022
Нехай пробує через БНР на Харьков. Або через Донецьк , по дорозі заїде в Маріуполь, порівняє місто , яке ’ восимь лет бамбили’ з тим, у що перетворили місто асвабадителі за кілька місяців.
Я_поехала• 18 ноября 2022
Ответ дляВ шоколаде
Украина же установила доя россиян визовый режим, только визу им взять негде
И в ближайшие10 лет визы для русских выдаваться Украиной не будут ( где-то было в новостях)
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вы из комы вышли сегодня?
По собі рівняєте?
Любовь Калистратовна• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Просто поймите, что не все конченые
Не вірю)))
Я такая боевая• 18 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І через Бахмут. Звідки щодня читаю як гинуть мої знайомі
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я десь написала що вона підтримує війну? Ну ви справді так вважаєте ? Чи вона хуйло? Чи Гіркін? Ну що за брєд
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не вірю)))
Ваше право
Стервочка• 18 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Не помните в начале войны видео с милой бабушкой, которая ждёт, когда всех фашистов во Львове убьют, и она поедет полечиться в Трускавец?) Какая разница, мужчина или женщина, вопрос в позиции. И те, кто едут убивать, не спрашивают, как это сделать
В чоловіка тітка живе в Донецькі, раніше постійно їздила кожен рік в Трускавець на відкладену українську пенсію. Її проросійська позиція геть не заважала їй оздоровлюватись, навіть переходила там на українську мову.
Любовь Калистратовна• 18 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
То взагалі біль(((
VivaForever• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Цікаво ж тоді, що по вашому в такому випадку об’єктивна причина?
Он вище був приклад про догляд тяжкохворої людини. а у вашої тьоті яка мета?
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляVivaForever
Зостатися назавжди
Брынза• 18 ноября 2022
Ні, зараз в‘їзд громадян Сосії в Україну закритий. Сподіваюсь назавжди.
Любовь Калистратовна• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Справді так вважаю. Тільки хуйло з гіркіним війну підтримують на росії? Як би це було так війни б у нас вже не було
VivaForever• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Зостатися назавжди
хай чекає закінчення війни.
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я вам просто приклад привела, заспокойтесь
Живчик-счастливчик• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
По собі рівняєте?
Ага,значит да. Так я вам скажу - у нас война. росия бомбит. росиянцам вход закрыт
Дежурняшная• 18 ноября 2022
Росіяни в більшості підтримують путю і війну. 87% .
Нащо їх сюди пускати. Чи нам на кожного тратити гроші і час щоб дізнатися погляди і мотивацію приїзду. Нема чого їхати.
Садоводница• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Мої знайомі там теж не підтримують війну, більше того з ними уже більшість їх знайомих з цього приводу не спілкується. Але і вони теж ’хуйло’, бо спротив війні тільки на кухні
Контрольница• 18 ноября 2022
краще їй сюди не їхати
як люди дізнаються ’по говору’,то може і додому не повернутись одного дня
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
краще їй сюди не їхати
В неї немає говору
Гу го гу го гу• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Зостатися назавжди
нащо нам таке? добре що зараз заїхати майже нереально
Дежурняшная• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Зостатися назавжди
Який з неї толк в Україні ? Не ображайтесь , але з раціональної точки зору вона нам тут теж не потрібна
Будьте так ласкаві• 18 ноября 2022
Сестра мужа , ехаоа со всеми документами: свид-во о рождении , выписка с истории ьооешни подтверждающие инвалидность матери, на кпп готова ьыоа сжечь паспорт послать пуйла , плакала, просилась , кстатт отлично говорит на укр яз
Не пропустили !
Даже голова сельсовета звонил , поручался НЕ ПРОПУСТИЛИ.
Любовь Калистратовна• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Ви вже отримали відповідь на запитання за яким прийшли? То йдіть скайп налаштовуйте, це єдина можливість тепер поспілкуватися з родичкою.
Гу го гу го гу• 18 ноября 2022
Ответ дляДежурняшная
+++вибрали хутіна нехай і живуть з ним ,ще нам русні на пмж не вистачало
Контрольница• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
В неї немає говору
навіть якщо і нема
як люди дізнаються що за нова особа у будинку,хто зна,кому що в голову прийде
от ви б поїхали пожили у раші, як думаєте,безпечно б жили?