Манька Галченок• 17 ноября 2022

Родственник из росии (русский) может заехать в Украину?

На границе пускают таких на сегодня?
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляЗаикальница
Вас почитать, так всё не в себе, кроме вас
Послушайте, я всего лишь задала вопрос, на меня обрушили полный негатив с непонятными вопросами, жаль нельзя тему закрыть…. Яд советчицы как всегда во всей красе
Садоводница• 18 ноября 2022
Ответ дляПопижёновна
Ні, мене бісять наші гідоти, які самі нічого не роблять, а до інших чіпляються. І пофіг до кого. Така ж сама як ви моєму сину 17-річному дорікала, що не на фронті, іі дупу, сидячу в Польщі не захищає. Стиль спілкування такий самий
Так і вашу дупу захищають , чи ви просто з сином по вулиці польській прогулялись і в окоп повернулись? Чіпляєтесь ви і може не менша ’гідота’, чим ті, кого ви так обзиваєте
Попижёновна• 18 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Я і не виїзжала нікуди взагалі. І працюю тут заради перемоги. А такі як ви тільки іньших звинувачувати можуть. Все. Ви мені не цікаві. В так на ва. багато часу витратила. Читати, що там понаписуютє не буду. Можете не гаяти час. .
Смыкалка• 18 ноября 2022
Ищите перевозчиков с прямыми рейсами из Украины в Россию и обратно. Стоит очень дорого. Ездят через Глухов. Видела объявление в одной из групп перевозок: 1000$ с человека. Кто все это крышует - фиг его знает. Но рейсы такие есть.
Садоводница• 18 ноября 2022
Ответ дляПопижёновна
Так і не пишіть мені, щоб не читати. Подивіться на себе, хто кого любить звинувачувати ))) за собою не видно? Час вона витратила, чи хто просив?:)))
Оле Лукойе• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Это мамина сестра двоюродная, ей 54 года
В Харьков хочет смотаться?
Садоводница• 18 ноября 2022
Ответ дляСмыкалка
Нічого не вийде. Громадянка росії без візи не заїде
Lizzzzz• 18 ноября 2022
Знакомый с рос паспортом ездил туда сюда, но у него украинский вид на жительство был
Смыкалка• 18 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Наивная вы ))). У нас официально закрыта граница с РФ, но есть рейсы через эту самую границу. Как раз граждане россии и ездят. Хотя перевозчик сразу предупреждает, что это маршрут опасный.
Мастер Класс• 18 ноября 2022
Не стоит и пробовать. 100% не пропустят, даже с визой.
Садоводница• 18 ноября 2022
Ответ дляСмыкалка
Хай так. Не їздила, не знаю
Lizzzzz• 18 ноября 2022
Попробуйте официальную информацию поискать, не удивлюсь, если можно через Польшу просто и все
Рожайтретьего• 18 ноября 2022
В шоке с ответов((( автор, реально позвоните в миграционную.
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляОле Лукойе
В Харьков хочет смотаться?
Нет
Мастер Класс• 18 ноября 2022
Ответ дляСмыкалка
Это для украинцев. Ну или тех, кто переобувается в воздухе, регулярно смахивая пыль с украинского паспорта, вместо паспорта непризнанной республики.
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Спасибо за адекватный совет
Я_поехала• 18 ноября 2022
Ответ дляМастер Класс
И которые с ОРДЛО за второй пенсией в Украину приезжают
Садоводница• 18 ноября 2022
Ответ дляLizzzzz
В Польщу теж віза потрібна
Каравай-каравай• 18 ноября 2022
Не может. Только визу делать.
Одноклассница• 18 ноября 2022
Люди, ну і відповіді..
В нас теж є знайомий. Він сам з України , але так склалося, що ще з 2000року працює в Росії. Він любить свою Україну, скрізь в соціальних мережах пронизано жовто-блакитним кольором, дітям розказує і показує (кожна відпустка тут вдома) яка прекрасна наша країна і вони , ще малі, але хочуть переїхати сюди жити. Він чекав поки піде на пенсію(в нього вона в 50років ), забере сім´ю і повернеться.. не встиг пару місяців. Мало того, його там жорстко затримували серед ночі виламували двері за його проукраїнську позицію, кидали в СІЗО на 3дні .. короче жесть.
Тепер він не може повернутися, бо український паспорт просрочений. Хто ж знав , що таке буде(. Виїхав в Білорусь.. що буде далі.. він дуже хоче додому, бо тут старенька мама.. надіємося на краще.
Одноклассница• 18 ноября 2022
Автор, може через посольство якось спробувати?
Koza de Reza• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Удалено администрацией...
А вы? Русню тут рады видеть только дохлой
Каравай-каравай• 18 ноября 2022
Ответ дляЯ_поехала
И в ближайшие10 лет визы для русских выдаваться Украиной не будут ( где-то было в новостях)
1 виза была выдана. Пока только об одном случае слышала. Восстановление семьи
Одноклассница• 18 ноября 2022
Ответ дляKoza de Reza
Люди, ви якісь дикі.. Ви в курсі скільки росіян живе в Україні багато років і це не означає, що вони обожнюють росію?
І навпаки - скільки українців там ? У всіх своя історія і судити їх не можна. ’Не суди и не судимим будеш’
Поки в нас буде ненависть, доти і буде зло жити на Землі. Потрібно трохи фільтрувати.
Каравай-каравай• 18 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
У нас в місті було багато чеченців, які мали пмж та російський паспорт.На початку війни виїхали в Європу, а назад вже дороги немає. Ніхто їм візи не дає.
С ПМЖ виза не нужна. Возвращаются назад с ПМЖ, но только через разговор на границе
західний_діалект• 18 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
Через Польшу
Польщі таке добро не надо.
Москалів не пускають.
західний_діалект• 18 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Хай зразу вСБУ дзвонить. Там їй розкажуть, що і як.

Нема чого з ворогами яшкатись.
Каравай-каравай• 18 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
В нас немає подвійного громадянства де-юре, потрібна відмова від громадянства іншої країни.
Одно другому не мешает. На выход даётся 2 года.
Рожайтретьего• 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект

Нема чого з ворогами яшкатись.
Это родня,какой ворог? Ну виновата тетка,что гражданство у нее такое? У меня мать в Крыму, тоже ворог?
західний_діалект• 18 ноября 2022
Ответ дляОдноклассница
От поїдьте в Луганськ чи Маріуполь там про любов до русні задвигайте. А звідси киш, знайшлась тут любительниця рашки.
Мені начхати, скільки в рашляндії ’щирих українців’ працює і платить податки. Вони так само є спонсорами війни.