Так точно!• 18 ноября 2022
Важко. Прийняла рішення міняти все.
Нарешті плачу, бо тривалий час не могла навіть таку просту емоцію собі дозволити.
Чи стане легше - не знаю, але великий та один з найемоційніших відрізків мого життя скінчився, я починаю знову.
Упереджуючи питання, так, в цій історії є і особа чоловічої статі, але наразі не це головне і не це є найболючішим.
Я боюсь, але маю йти далі, мені дуже важко і страшно.
Почуваюся самотньо і безпорадно, бо що мене чекає - як боюся уявити
Сплюшка• 18 ноября 2022
Все у Вас буде добре, віра в себе саме головне. Сльозки висохнуть, та прийде спокій, а потім і життєва сила, почати все заново.
ExpertSolutionsService• 18 ноября 2022
Так а че хоть менять то собрались?
И сколько лет вам?
В 20 менять легко в 50 сложно,поэтому все относительно
И сколько лет вам?
Пленница SexShop-а!• 18 ноября 2022
Напишите же пожалуйста, что случилось, нуточто Вы расходитесь это понятно
Выручалка• 18 ноября 2022
Ви молодець, особисто я пишаюсь такими людьми, так, попереду страшно, але ще страшніше нічого не міняти коли геть ам погано і розуміти що так доведеться жити все життя. Тому вперед і тільки вперед.
Ручки-Крючки• 18 ноября 2022
Я вас дуже добре розумію ((( Навіть трохи заздрю, що ви змогли знайти в собі сили і зробили важливий крок у своєму житті. Ви молодець , ви сильна і тому все буде якнайкраще.
Куплю орехи• 18 ноября 2022
Ответ дляВыручалка
А чего страшно то? Если автор не сделала выводы и не вынесла уроки, будет наступать на одни и те же грабли. Каждый раз. Если это так то впереди все то же самое, только фон другой
Тумба-юмба• 18 ноября 2022
автор ,у вашей души есть программа, которая будет вылазить в разных ситуациях, до тех пор пока вы ее не пройдете...помните об этом и не теряйте времени, когда выбрасывайте что-то обязательно появится новое, главное не застрять в негативных эмоциях-а действительно прожить, отпустить и жить с новыми мозгами
Так точно!
• 18 ноября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Думала, щось суттєве, а тут пісєстраждання
Повірте, на такий етап мого характеру вистачить без винесення на порадницю
Так точно!
• 18 ноября 2022
Ответ дляСплюшка
Дякую, так по життю я тільки собі вірила і тільки на себе і сили покладаюсь
Так точно!
• 18 ноября 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
Так а че хоть менять то собрались?
И сколько лет вам?
Як би ж 20)
Аби 30
Ні, нажаль у віці за 40 так змінювати усе в нашій країні жінці дуже важко
Аби 30
Так точно!
• 18 ноября 2022
Ответ дляВыручалка
Дякую
Так точно!
• 18 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Знаєте, в мене вже третій рівень цієї програми
Чому і важко
Аноним-ка• 18 ноября 2022
Ответ дляТак точно!
Як би ж 20)
Аби 30
Автор, милая, я как и вы сейчас. Мне 44, тоже стою на распутье, остаюсь без мужа, без мат. Поддержки, с ребенком 9 лет, без определённого места работы.
И тоже страшно, тоскливо, неприятно и непривычно. Но я понимаю что нужно это пройти. Ищу в себе силы и веру.
Так точно!
• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним-ка
Розумію, підтримую, бажаю вам легкого вирішення 🙏
Жінки в нашій державі майже завжди мають «яйця», то сподіваюсь усе буде добре🌹
У мене перелічене, але як то кажуть є ньюанс, і не один. Власне саме вони і не дають хоча б дихати і розумно підходити до поступового вирішення