Мадам Тю-лю-лю• 18 ноября 2022

Питання до юристів і до тих хто в темі. Простій

Підкажіть, будь ласка, на скільки можуть відправляти на простій державних службовців? В простої вже більше 4 місяців. Військові дії на території області не ведуться (Житомирська обл). Не знаю де шукати інформацію. Знайомі кажуть, що більше 2 місяців не мають права. Але хочу знайти підтвердження цим словам.
Матраскин Брат• 18 ноября 2022
Нет такого
Бабка_в_кедах• 18 ноября 2022
Ми з лютого по червень були в простої. Коли війна- мабуть на довгий час.
автор Мадам Тю-лю-лю • 18 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Для простою мають будь певні причини? Можливо в курсі?
Ваша величність• 18 ноября 2022
Поняття ’простою’ визначено в КЗпП України.
ЛюбимаЯНЬ• 18 ноября 2022
Ответ дляВаша величність
там не визначена тривалість простою
Ваша величність• 18 ноября 2022
https://biz.ligazakon.net/news/212959_prosty-na-pd...
Тут більш-менш зрозуміло написано
автор Мадам Тю-лю-лю • 18 ноября 2022
Ответ дляВаша величність
Тут більш-менш зрозуміло написано
Дякую.
Ваша величність• 18 ноября 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
там не визначена тривалість простою
Звісно не визначена
Так у чому Ваше питання?
ЛюбимаЯНЬ• 18 ноября 2022
Ответ дляВаша величність
Звісно не визначена
Так у чому Ваше питання?
питання автора, не моє, було про тривалість простою
буреЛОМКА• 18 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А что Вам не так? Отдыхаете и деньги платят.
автор Мадам Тю-лю-лю • 18 ноября 2022
Ответ дляВаша величність
Звісно не визначена
Так у чому Ваше питання?
Якщо ви в темі, то поясніть будь-ласка. Я зрозуміла, що простій не з вини працівника запроваджується у разі ведення бойових дій, знищення технічного майна та інших причин, які унеможливлюють подальшу роботу. Так? У моїй організації нічого подібного не було. Працювати є всі умови і ніколи не зникали.
автор Мадам Тю-лю-лю • 18 ноября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Ви знаєте скільки отримують в простої? Особисто в мене виходить 3600. Я б краще ходила на роботу, працювала і отримувала б зарплатню.
буреЛОМКА• 18 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А какая у вас зп?
Платят Вам 2/3
Блинчик Мой• 18 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ні до чого вас не схиляю, але на вашому місці я б пошукала якусь неофіційну роботу
автор Мадам Тю-лю-лю • 18 ноября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
А какая у вас зп?
Платят Вам 2/3
Так, платять 2/3. Зарплата не велика, але ж і 3 тисячі. Оклад 5500+ ранг.
Налогообложу• 18 ноября 2022
В простой можно отправить и в связи с отключениями света, и с угрозами обстрелов. Длительность не прописана. У нас уже было несколько простоев. Сейчас вообще работаем по 4 часа и оплата меньше, чем в простое.
буреЛОМКА• 18 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так найдите подработку
автор Мадам Тю-лю-лю • 18 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
В нас світло тільки зараз почали відключати. Простій з липня. Загроза ракетних ударів низька. Так як в радіусі 50 км немає ніяких об’єктів.
буреЛОМКА• 18 ноября 2022
Я бы радовалась, если бы мне платили и не нужно было ходить на работу.
Налогообложу• 18 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Во время вп любая причина подойдёт. Нужно смотреть приказ по предприятию. Так может быть до окончания вп. Хуже, когда приостанавливают трудовой договор или отправляют за свой счёт на время вп
Намакушка• 18 ноября 2022
У нас вообще круто придумали, сначала приказ о сокращении фонда рабочего времени, он у нас 96 часов, потом приказ о простое на этот месяц с оплатой простойных исходя из фонда рабочего времени 96 ))) Вообще круто.