Путающаяся• 19 ноября 2022
Сюди прорвалися рашисти і настрочили теми!
І настрочили як мінімум 3 перші теми 😡 "Шеф, усьо пропало!" Людиииии, ми не тільки виживемо, а й заживемо ще краще. А рашисти йдуть услід за кораблем 🖕
Кондуктор трамвая• 19 ноября 2022
Капець назва.
Я спочатку подумала про Запоріжжя, потім про Північ. Перед очима вся мапа і думка куди ж вони могли прорватися
Не можна так🤬
ПотеряласЯ Я...• 19 ноября 2022
Так это уже не первый день.
Все же знают что раша специально хочет нас оставить без света, а эти раскачивают народ.
Интеллектуальные оладьи• 19 ноября 2022
Значить все у них погано, раз до такого вдаються. Всім рашистам хочу сказати :’Ідіть у сраку. Ми все витримаємо і переживемо. А ви як жили в жопі міра - так і житимете ’
Путающаяся
• 19 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Капець назва.
Не можна так🤬
Бляха, вибачте. Навіть не придумала
interior_designer• 19 ноября 2022
Пусть пишут что хотят, им не понять, на нас это не действует) в моем окружении ни у кого нет такого негативного настроя, как здесь) Матрешки, вы обосрались, поймите уже наконец
Не раскрытый парашют• 19 ноября 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Ох и название темы(
Я черт знает что подумала
Название темы - для увеличения количества просмотров и попадания её в ТОП...
Запыхалась• 19 ноября 2022
А відразу зрозуміла, що мова про наш форум (чат). Я теж помітила. Кілька днів тому тема була про енергоістерику. Зрозуміло, що рашаботи нагоняють паніку. І цікавляться нашими планами: чи почнемо ми якось бунтувати з цього питання. А дулю їм з маслом. У нас все гаразд.
Путающаяся
• 19 ноября 2022
Ответ дляneortoju
От вчерашних новостей я тоже была не в восторге, иногда тоже думаю, что все пропало, а потом думаю ’ну и хер с ним, не первая и не последняя жопа в этой жизни, прорвёмся’
Скажіть, ну от не в захваті ви від новин. А що робити? Хіба ми можемо зараз щось змінити? - ні, зовсім нічого не можемо, поки не закінчиться ця війна!
Путающаяся
• 19 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Капець назва.
Не можна так🤬
Чи можна якось змінити назву теми, не знаєте? Бо точно людей налякаю(((
Интеллектуальные оладьи• 19 ноября 2022
Ответ дляЗапыхалась
Одесити вчора вже бунтували. Кілька людей з одного під´їзду . Позорисько.
ПотеряласЯ Я...• 19 ноября 2022
Мне лично не хочется даже время тратить на этих всепропальщиков.
Из моего окружения все готовы перетерпеть, лишь бы только без раши.
Не раскрытый парашют• 19 ноября 2022
Ответ дляuul
Интересно,зачем такую тему под анонимом создавать,в рубрике ’досуг,развлечения,идеи’.
Ну, наверное потому, что Гюльчатай боится своё личико показать))
Мій не такий• 19 ноября 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Путающаяся
• 19 ноября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так это уже не первый день.
Нам треба бути мудрими і не коментувати такі теми. Нехай всруться
Мій не такий• 19 ноября 2022
Ответ дляПутающаяся
Ну, так не пишите такую пургу в чат. Примите валерианку и займитесь своими делами.
Путающаяся
• 19 ноября 2022
Ответ дляinterior_designer
💯 Сидимо без світла, але чи ми вимремо від того? У мене немовля на руках, але я не нию. І ніхто з моїх не ниє. Ще й жартуємо на тему рашистів
Колупалочка• 19 ноября 2022
Ответ дляПутающаяся
Такі, як ваша? Вам робити нічого з ранку розшатувати людей. Ніхто не звертає ні на які теми уваги, крім вас. А ви привернули цю увагу. Навіщо??
Теми погано читались, чи що?
Путающаяся
• 19 ноября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Ні, повірте. Я не хайпую на цьому, та й на порадниці рідко. Шкода, що через війну люди читають це з іншим змістом (( Моя помилка ... (((