Nata112233• 19 ноября 2022

Вагітність на дуфастоні

Пила дуфастон по призначенню лікаря (в зв´язку з невиношувнням двох вагітностей) 6 місяців. Потім завагітніла і приймала до 20 тижня. Зараз в декреті, багато вільного часу, от і читаю все підряд. Знайшла інформацію що дуфастон має ряд побічок і дуже страшних. Тепер у мене паніка чі не нашкодить це мені і дитині((( приймала весь час по таблетці утром і ввечері. Є тут такі хто пив його до та під час вагітності? Як це відобразилось на вас і дитині?
Роллс-Ройс• 19 ноября 2022
Ніяк не відобразилось. Вже 17 років хлопцю.
Потім ще 3 виносила та народила, вже без дюфастону.
А перша вагітність 5 місяців на збереженні, з 9.

Demur131• 19 ноября 2022
Приймала дуфастон, була загроза. Попередня вагітність завмерла.
Дитині 1,7. Ось вчора були у педіатра, ніяких зауважень. І фізичний, і розумовий розвиток по віку.
Yull• 19 ноября 2022
Наскільки я знаю, якщо має місце ЕКО, то там чи обов´язково чи дуже часто дуфастон.
solnyshko78-78• 19 ноября 2022
Другу і третю вагітності з моменту двох полосок і до 30 тижнів була на дуфастоні. Першу прошляпили, викидень стався. Так що я за дуфастон
Foxfoxq• 19 ноября 2022
Тоже принимаю прогестерон , только инжесту, начались тянущие боли на 11 неделе, сейчас 19. Пытались уменьшить дозу, боли возвращались. Прогестерон сдавала перед беременностью, был в норме.
Прием у врача через неделю, говорил, что опять будем пытаться уменьшать дозу и отменять. Тоже начиталась страшилок...
solnyshko78-78• 19 ноября 2022
Ответ дляFoxfoxq
Мне тоже так отменяли недели с 20, но начинались боли и я пила дальше недели до 33й сама,пока стало нормально
radellen• 19 ноября 2022
Первая замерла, вторую выносила на Дуфастоне, но проблемы у ребенка были из-за плаценты почти перед родами. Видимо, была гипоксия, а ее не заметили.

ybloko• 19 ноября 2022
11 років, майже вся вагітність на збереженні і дуфастоні. Відмінниця, спортсменка і моя помічниця з молодшим)