РозаЛюксен• 19 ноября 2022
Мужчина из сз. Он немного того, или мне показалось?
На вид очень приятный, не жадный, в кафе водил, цветочки покупал (не розы), но это было буквально на первом свидании, дальше мы гуляли по парку или еще где-то и деньгами он уже не сорил. Позже стал намекать на секс, рвался ко мне домой или приглашал к себе. Я ему и сказала, что считаю, что перед сексом должен быть период ухаживания. Он разозлился , сказал что он ничего мне не должен, но общаться мы не перестали. Вот я думаю, а надо ли оно мне? Он считал, что если купит мне траву с сыром в ресторане и даст похлебать чай, то я должна уже , простите, раком стать да еще и радоваться? И что за фраза ´я ничего не должен´. Вообще странный, раньше я не замечала, а сейчас сомневаюсь
Ответ дляJungleYankee
Ощущение, что вы ребенок. Ну что там может быть прямо несовместимого такого? Если у него импотенция? И то, есть полно женщин с нулевым либидо, на каждую кастрюля крышка найдется. А в остальном, в чем проблема научить или развиваться вместе, предлагать что-то? Я вижу несовместимость, если один партнер тотальный бледун, а второй верный независимо от пола. Но и такие бывает живут неплохо.
Я також не розумію, що це за бабайка такий страшний під назвою ’сексуальна несумісність’ раптом з´явився саме у 20-21 столітті. Десятки (!) тисяч (!) років люди по всій землі займалися в основному сексом лише після шлюбу і ніхто чути не чув і знати не знав про якусь ’сексуальну несумісність’. Ну можливо буває лише у дуже і дуже рідких випадках такі дивовижні співпадіння, коли виявиться, що у чоловіка дуже великий член, а у жінки навпаки нестандартно мале влагалище. Ось це дійсно можно назвати сексуальним неспівпадінням. Ще буває член короткий, але це також рідкі випадки, ніхто не заважає розвестися, якщо дійсно саме через це не можливо отримати ніякого задоволення. В іншому ж у більшості людей розміри приблизно однакові. Що стосується темпераментів, то від природи жінки в основному хочуть менше, ніж чоловіки, це загальновідомий научний факт.
Ответ дляЯкаКраля
может потому что брак не держится на одном сексе?)
И идеальный партнер в сексе не равно идеальный партнер для жизни?
Я пишете о крайностях: или один партнер на всю жизнь (максимум два) или беспорядочный секс.
Норма - она всегда где-то по середине.
Ну по факту секс до шлюбу це і є проміскуїтет. Яким ще образом можно знайти собі ідеального партнера у ліжку, якщо не перебереш певну кількість чоловіків/жінок, і так кожний/кожна у сучасному світі, кому як повезе.
Королева Сарказма• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Образование женщин , равные возможности в получении дохода , презервативы
С 60-х прошлого века все и началось
Раньше секс -последствия , после презерватива картина изменилась
С 60-х прошлого века все и началось
Ответ дляJungleYankee
Как у собачек - это то, что вы предлагаете, просто увидеть симпатичного мужика, раздвинуть ноги, ждать.
У нормальных женщин, которые на советчице, женщина испытывает чувства и влечение к мужчине на основе всего в комплекте, и внешка, и харизма, и химия, и его отношение к ней, в том числе забота, щедрость, стремление ее защитить, взаимность и так далее. Часто внешка играет далеко не решающую роль
+++ Хоча в принципі сучасним мужикам вже ні для чого особливо старатися і завойовувати жінку, він точно знає, що максимум через місяць вона повинна буде погодитися на секс до шлюбу, адже ’зараз так прийнято, всі так роблять, і т.д’. Навіщо покупати ’корову’, якщо ’молоко’ скоро у будь-якому випадку отримаєш особливо не витрачаючись, тому що ’зараз так прийнято’? По факту зараз жінки завойовують чоловіків сексом, зараз саме жінки пропонують себе через ліжко чоловікам, а мужик такий типу каже ’спочатку я тебе потрахаю з невеликими затратами, а потім, якщо сподобаєшся, можливо почну дарити тобі дорогі подарунки, гроші, одружуся з тобою, і т.д.’ -
коли не було сексу до шлюбу, то все було навпаки.
Файна пані• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
У вас какие-то рыночные отношения… он мне подарки, я ему секс… а вы от секса не испытаете оргазма, вам секс противен? Или вам нравится секс только тогда, когда мужчина купюру покажет? А как же чувства, бабочки в животе, эмоции от совместного времяпрепровождения?
Файна пані• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
А вы упускаете три факт, что раньше также изменяли, уходили к другим, потому что в сексе что-то не нравилось. И сколько было несчастных семей, которые не испытали оргазмы и физическую близость, но развестись не могли, потому что а что люди скажут. Вы как маленькая
АгатаХристя• 19 ноября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Они там все одинаковые, забейте.
У меня пунктик, не встречаться с мужиками с СЗ и вот косякнула в этом году. А сегодня захожу в гет.контакт , а там Антон Мищенко Баду. Здравствуйте и приплыли не знакомая партнёрша по сексу.
Дуже цікаво, але ніфіга не зрозуміло
Ответ дляФайна пані
Зараз зраджують ще набагато більше, ніж раніше, через загальну доступність сексу. Що стосується ’нещасних сімей’, то певно Ви особисто свічку тримали, що так впевнено стверджуєте, що саме через секс ці сім´ї були нешасливі? Чому ж тоді зараз набагато більше розлучень, якщо вже немає проблем з сексом?
АгатаХристя• 19 ноября 2022
Мені потрібне подовше людину взнати, щоб зайнятия сексом. Так одразу як у чоловіка в мене не встане і задоволення не отримаю.
Файна пані• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Зараз авжеж ситуація краще в тому плані, що ніхто не буде засуджувати, якщо ви хочете розлучитись. Тому люди і вільніше себе відчувають. А ви мабуть свічку держали, що думаєте, що раніше всі не розходилися, бо шлюби щасливі були?
Ответ дляФайна пані
О, знову прокламація чергової безсрібниці. Я не самка, щоб зустрічатися з чоловіком лише заради сексу.
Ответ дляФайна пані
Не знаю, але і стверджувати, як Ви, що всі родини були нещасні також не стану. Проте чомусь зараз набагато більше розлучень, причому з сексом у всіх все точно в порядку, адже займаються їм ще до шлюбу.
ЯкаКраля• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
вам скільки років? Почитайте визначення проміскуїтету і які його причини.
Це по-перше, а по-друге, ви можете взагалі припинити займатись цим гріховним ділом
Файна пані• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Да, вы ж не самка, а обычная содержанка, которая дает секс только за деньги или за подарки
Дама_с_коготками• 19 ноября 2022
Ответ для...аяприкольная
Два слова связать в кучу, не ваш конек)
А что у меня не связывается? И каким боком мои связки слов к вашей непереборчивости половых партнеров,?
Просто Филя• 19 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Ой, жлобик, ты еще не то напишешь. Всегда в нашей культуре было принято, что мужчина ухаживает. Причем по своему желанию. Зачем нужен жадный мужик? Чтобы что? Как такой может нравиться, возбуждать? Про отношения с таким я молчу, для чего он нужен?
Вот вы правы на 100% . Чтобы женщина захотела мужчину он должен быть щедрым и одаривать ее. Потому что женщина создана принимать, а мужчина отдавать. Посеяв заботу и подарки, он пожнет ее влечение к нему. А жадность мужика… она же отталкивает, его просто не хочется и он не возбуждает. Потом от него уже ничего не надо! И мужики глупые создания, раз этого не понимают…
Просто Филя• 19 ноября 2022
Девочки никогда не соглашайтесь на сэкс и отношения с жадными … никогда… они хотят сэкса и не хотят сначала вложить что то в женщину… они глупые… и от умных женщин ничего не получат! Пусть довольствуются низким качеством… а то нахаляву им сэкс подавай… нищеброды… сэкс дорогого стоит…
Королева Сарказма• 19 ноября 2022
Ответ дляФайна пані
И нашим мамам часто семью сохранял:
Партком
Квартирный вопрос
Партком
Квартирный вопрос
Ответ дляЯкаКраля
А чим це не проміскуїтет, ті ж самі хаотичні статеві відносини до шлюбу. Я вважаю секс гріховним ділом лише поза шлюбом. І, по-перше, так вважаю не я окремо, а сам Творець і християнська Церква. По-друге, я вже писала, що секс поза шлюбом розбещує чоловіків, прививає їм легковажне і зневажливе ставлення до жінок.
Пригадуються мені історії з минулих віків, коли чоловіка могли визвати на дуель лише за те, що він протанцював з жінкою на балу три танця підряд і... після цього посмів (!) не зробити їй пропозиції! Вважалося, що він таким чином можно сказати своєрідно ’обезчестив’ жінку і її родину у глазах інших чоловіків і всього суспільства, тому батько чи брат дівчини міг визвати такого нахабника на дуель, тобто нахабник міг поплатитися своїм життям за такі витівки. От це я розумію самоповага у жінок тоді була вищого рівня, і повага у чоловіків до жінок! А зараз що? Зводив в ресторан чи кафе, подарував квіточки (і навіть на це не кожний здатен) і прямо тягне жінку у ліжко чуть не за барки її хватаючи. І образливо, що це уродство сприймається у сучасному суспільстві, як щось нормальне. Але ж це ніколи не було нормой і не буде, принаймні для християнської моралі.
ЯкаКраля• 19 ноября 2022
Ответ дляКітті_
ну да-ну да)
я саме так і зрозуміла)
Ответ дляФайна пані
А Ви взагалі забезплатно, можете пишатися цим, якщо Вам так подобається. Подивіться, скільки проститутка заробляє в годину, і можете пишатися і далі тим, що Ви і інші сучасні начебто порядні дівчата і жінки стали дешевшими за проституток, хоча займаються тим же сексом без обов´язків і без шлюбу. Я не бачу різниці між пропозицією, котру зробив цей самець с сз автору, і пропозицією клієнта повії. В Біблії до речі проститутки засуджуються на вічну муку зовсім не за те, що беруть за секс гроші, а саме за статеві стосунки поза шлюбом.