Я - так. Найчастіше роблю запіканку і сирники, але, коли є час, то балуюсь новими рецептами.
Недавно робила таке, рецепт з рашистських сайтів, тому посилання не даю, гуглиться як "королевский мрамор".
бибизяна• 19 ноября 2022
Машка-замарашка• 19 ноября 2022
З творогу? Люблю пиріжки з апельсиновими цукатами , творожне тісто на пироги-особливо з горохом і солодкий з персиками. Та найчастіше з творого і шпинатом...може бути і грецька спаннакопіта і французький тарт.
Ответ дляМашка-замарашка
Ну так, з творогу. Просто правильно кисломолочний або домашній сир.
Рассказница• 19 ноября 2022
Не являюсь большой любительницей выпечки с творогом. Но мне нравятся творожные запеканки. Бывало, брала в одном из ближайших супермаркетов булочку ’Твист’ с творожно-лимонной начинкой (эти булочки пекут прямо в супермаркете)