Вечно недо...• 19 ноября 2022

Наступ на Волинь, в кого яка інформація?

Хто не боїться- прогортайте тему.
Живемо біля білоруського кордону. Я страшенно боюсь. Їхати немає куди. Та й робота є, потім не знаю чи вдасться ще таку знайти. Але їсти, спати не можу, боюсь та переживаю страшенно.
Інформація різна ходить, можна посивіти.
Tayano4ka_Tayano4ka• 19 ноября 2022
Ответ дляmalinka.ya
Это же не автор придумывает , а наши разгоняет инфу
Нафига непонятно
Это как в сентябре голова Днепропетровской (по-моему) администрации, посоветовал Сумской и Черниговской области срочно укрепляться и копать окопы. Такой кипишь поднялся. Даже тут тема в топе была. Наш тогда Живицкий (голова) сказал, что оно конечно в Днепре виднее обстановку в Сумах. Зачем это нагнетание было непонятно.
И на 24 августа наш мэр отличился, сказав, чтобы сумчане срочно на 2-3 дня выехали в села или пригород. Могут быть ракетные удары. Кто паниковал - выехал. Живицкий через 3 часа после обращения мэра написал, что обстановка стабильная, как и была. Повода выезжать нет.

ONatalii• 19 ноября 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Можна якесь логічне пояснення - для чого він пішов туди?
Куди?) В них що, можна не піти? Ну можна, в принципі, але ж вони не такі, як ми. Та й не сумніваюсь, що серед них багато хто не проти
Елена-ленуся• 19 ноября 2022
Ответ дляИннecca
Пошла деруны жарить
Или щи варить
Renesmeе 16• 19 ноября 2022
Ответ дляil-mari
ну, в Бахмуті еліта наша, а тут необстріляні...
Звідки ви це взяли, там багато хлопців які пройшли ато
ЗлыеБухи• 19 ноября 2022
Кум из СБУ, тетя с Укрзалізниці, крутой руководитель... много их было ....Уже не пугает, если бы хотели (могли), уже бы давно напали.
Читака• 19 ноября 2022
Ответ дляkuskus
Військові кажуть, що буде наступ
не *буде*, а *можливо* - це дві різні речі
DamianaD• 19 ноября 2022
Ответ дляЧитака
А ще було, що ’точно не буде війни, йдіть на шашлики’ :)

А, і ще ’можливо, після олімпіади в Пекіні’

Ріта Гуцуляк• 19 ноября 2022
авор чтоб наступать опять -нужна ударная сила огромнейшая с техникой -а не два с половиной бухих чмобика как счас с машинами 1967 года выпуска.и как только наберется хоть часть там орков-прилетает хаймарсик и сейчас строится забор и инженерные сооружения и еще сюрпризы рвы мины по всей границе
Renesmeе 16• 19 ноября 2022
А на рахунок Сазонова якого тут всі скрінять, я вже як бачу його лице так і закриваю статтю. Це вже можливо 4 раз як він прогнозує наступ білорусів із дня на день
PANTERA_KET• 19 ноября 2022
Ответ дляklimentegallery
ну во-первых вам нужно успокоится, взять себя в руки. потом сесть и спокойно поговорить сама с собой, по типу: - если я узнаю, что начали наступать, что я буду делать в первую очередь (напр. уложить доки, деньги, минимум вещей) дальше куда я в таком случае выеду, или буду оставаться дома. Если выеду посмотреть несколько вариантов городов, может моб.тел волонтеров с этих городов найти, если остаетесь дома, что делать ..минимальный запас еды, воды и тд. Тоесть проговорить сценарий ’если что то что’ Так должна вернутся уверенность и спокойствие. Соберете мысли в кучу, и будете знать что делать.
Вот вы по существу пишете, этого может автору и не хватает! А то паника, паника, не нагнетайте. Лучше иметь хоть какой то план.
mama63• 19 ноября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Автору іншого не хватає, а не конкретної інформації. Після того, як зняли анонімів - жодного поста і навіть онлайн відсутня. Про наступ з Білорусі практично тільки Сазонов говорить, а нашим журнашлюхам хоч якийсь контент потрібен. Так що, порадниці, заспокойтеся. Хіба не знаєте, що кращий спосіб посіяти паніку - вивести на емоції, тоді відключається не тільки критичне, але і будь яке мислення.
Яtatka• 19 ноября 2022
Особисто моя думка - наступу як на Волині, так і на Чернігівщині не буде. ДВРГ є, але вони мабуть у всіх областях є. А коло кордону з бульбашами спеціально ’гонять волни’ щоб відволікти частину наших захисників від гарячих напрямків. Це як я відчуваю. Так що не накручуйте ні себе, ні інших.
paradise@email.ua• 19 ноября 2022
Ответ дляOnyx83
Тема с белорашей и нападением уже давненько не муссируется в новостях. Автор решила ’прокачать’ ее сама
Только на днях об этом наступлении на Волынь и Ровно говорил Тарас Березовец, к сожалению
koma• 19 ноября 2022
Інформації ніякої. Але, якщо щось і буде, то лише, як розтягування лінії фронту.
Навіть, порівнюючи з лютим: тоді наш розпач і їх кращі вояки.
А зараз: їх чмобікі (ну нехай навіть з білорусами) і наша лють.
Якщо тоді на танк йшли, то зараз готові зубами рвати. Від тракториста до сільського мисливця - кожен чистить свою зброю.
RAVM• 19 ноября 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Він про наступ говорив і 5 червня. Слава Богу, нічого не трапилось
Kapitoshka-4fe1• 19 ноября 2022
Ответ дляDamianaD

Ага, і дві неділі максімум
Чашечка кофе• 19 ноября 2022
Ответ дляparadise@email.ua
У Березовца уже было наступление в марте, потом 5 июня, а потом с 23 по 26 августа. И?
Julia 2020• 19 ноября 2022
Ответ дляRAVM
он писал про вступление в войну (с того момента началась подготовка военных)
Zanka_• 19 ноября 2022
Там наші дуже ретельно підготувалися! Всі ті укріплення, рви, підірвані мости, рашисти там так як у лютому не пройдуть, взагалі ніяк не пройдуть. Якщо, не дай бог, щось почнеться, в чому я сильно сумніваюсь, виїхати буде час. Просто зараз не треба впадати у відчай, а просто ретельно продумати свої дії на цей крайній випадок і підготувати все, що для цього потрібно заздалегідь.

Ната 06• 19 ноября 2022
Автор ,якщо і буде наступ то наші КОТИКИ їх зустрінуть гідно , буде гарне добриво для нашого чорнозему ! Це не перші дні ,де нікого нема ніхто не підготовлений...наші Котики на поготові ,все мають ...+ Заміновано ,перерито ...
Svet-Oks• 19 ноября 2022
Ответ дляЯtatka
Я теж так думаю , але в той час кожен день в білорашу прибувають чмобіки , військова техніка на ’навчання’?
Ось це насторожує....
Дай Бог - не зайдуть.
antoninalav• 19 ноября 2022
Зараз вже не підуть. Раніше були більші шанси, не пішли.
Ната 06• 19 ноября 2022
Ответ дляWorrm
Автор вже замовкла, допускаю що тема вброс, щоб сіяти паніку серед населення. саме цього хоче наш ворог.
Хєр вони паніку прсіють , та в нас тут кожна друга жінка на качках і куропатках так натренована , що з ключами від сейфу спить під подушкою,готова з просоня не тільки стріляти ! А діти з просоння знають як коктель молотова готувати і куди кидати !!!
Lizavel• 19 ноября 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Да слухи с марта есть. Даже Арестович в марте говорил об очень высокой вероятности. Стараюсь сохранять оптимизм и хочется думать, что не пойдут ни на Волынь, ни опять на Сумы.

P. S. Как же я их ненавижу. С*ки.
Даже Арестович
Vlada-Maria• 19 ноября 2022
Ответ длячаревна
Это их личные проблемы)
Я уже писала, территория наша, хотим минируем, хотим бурячки сеем
а хочем - чмонів і чмобіків тушки закопуємо, щоб наші звірі ними не потравились
Lizavel• 19 ноября 2022
Ответ дляземляника7
Вот тот случай, когда на прошлый слухи, муж говорил - забей, за декабрь - переживает(
Потому что сами знаете где,болотистая местность , там невозможно пройти тяжелой технике, по замерзшему легче...
Tayano4ka_Tayano4ka• 19 ноября 2022
Ответ дляLizavel
Даже Арестович
Нее. Я про то, что он обычно 2-3 недели и все будет хорошо. А то и он говорил. Арестович для меня вообще не авторитет - в начале войны сын смотрел и рассказывал. Потом перестал смотреть.
helena123• 19 ноября 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Этот с Днепра вечно волну гонит, с начала войны
Vlada-Maria• 19 ноября 2022
Ответ дляMussja
При чому світиться онлайн )))
ліхтариком налобним підробляє)))
Vlada-Maria• 19 ноября 2022
Ответ дляoksanav
Круто. А хто проводить такі тренінги? Зараз вони працюють?
У нас у Франківську проводили ще з 2014-го ДУК ПС і Госпітальєри