Угги_в_горошек• 19 ноября 2022
Через що буває сонний параліч?
І чи був він у вас. У мене декілька разів було таке ще в дитинстві але і гадки не мала, що то називається сонний параліч..
І чому так буває, може зтось знає?
Угги_в_горошек
• 19 ноября 2022
Ответ дляМини-бикини
А як це? Як все відбувається? На що це схоже?
Це коли ви прокинулись але рухатись не можете і говорити хіба шепотом
Декілька разів пам’ятаю в дитинстві було у мене так…
Мини-бикини• 19 ноября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Ого
це жах
Да, я блондинка!• 19 ноября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Я не можу говорити навіть пошепки
Просто Филя• 19 ноября 2022
Це нормально, не переживайте
Страшно, але тому що не знаєте його механізму
Але він проходить і це не смертельно
Усатая полосатая• 19 ноября 2022
Был один раз,очень страшно,еще показалось что на груди сидит чертенок с красными глазами. У мамы вообше такое часто.
ПанВиктория• 19 ноября 2022
У меня так было частенько. Перед тем как я с неврозом попала к психиатру 😕😕😕
фрау Гитта• 19 ноября 2022
Был от переутомления. Очень страшно. Даже когда знаешь что это, но оно снова происходит.
Було один раз, говорити не могла, тобто я не хртіла говорити , мені було настілько моторошно, що я хотіла кричати, а не могла. Потім таки хрипнула щось і все минуло. Було відчуття, що якась істота сиділа на ногах . Чоловік каже, що це мені наснилося. Може й так, але мені здається, що я вже прокинулася.
Было такое,у меня на краю кровати сидела женщина в чёрном вся и что то нашёптовала,когда я её ногами пинала, она исчезала,а потом опять появлялась несколько раз,а последний раз не могла её спинуть, и она ко мне наклонилась и давай шептать ещё быстрее,как будто ей нужно было это закончить,и она будто бы энергию из меня вытягивала,я чувствовала это через живот(И когда она появлялась в последний раз я вообще двигаться не могла и хотела кричать а голоса нет. Я наверное ни когда не забуду эти ощущения,просто жесть...