Фисташковый кокец• 19 ноября 2022
зимове взуття для військових
Підкажіть, яке взуття тепле військове радите. Які моделі. В тому що видали холодно
СовНарКом• 19 ноября 2022
У воєнторзі Мілітарка подивіться їх власну одноіменну марку. Я ношу другий рік поспіль зимові берці і краще та якісніше за них нічого не знаю.
Ламборджини• 19 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
Беріть lowa, haix або британські. Не пожалієте!
Де їх брать ?
Ворую вкусняшки• 19 ноября 2022
Шили на заказ у нас в городе. Ребята довольны. Сказали, что и теплые, и качественные. И цена адекватная. Была, во всяком случае