вареный_look• 20 ноября 2022
Чоловіки з "хвостиком" (волосся). Нащо вони його відрощують?
Якщо не роблять стильні стрижки і не ходять розпатлані. От коли бачу таких, буває і симпатичний і приємний, але цей хвіст і жахлива лінія росту ,...це капець якийсь...
Эт вернячОк• 20 ноября 2022
Неформальний стиль. Хлопець не ставить собі ціль всім подобатись. Навпаки, неформальний вигляд допомогає відсіву зайвих людей.
вареный_look
• 20 ноября 2022
Ответ дляЛижТолько
лучше без лишнего
Без жартів, лисі більше приваблюють ніж занедбані хвостики)
Женщинас• 20 ноября 2022
В мене в сина довге волосся... а я такого не люблю. Влітку вмовила підстригтися, бо було дуже неохайно. Підстригся... до вуха все залишив. Так побивався за тим волоссячком. Більше сказав стригтися не буде
Надежда наш компас• 20 ноября 2022
А реально хтось знає - для чого той ніготь на мізинці відрощують чоловіки?
Я колись думала що це ті, хто грає на гітарі
Детсадовский полицейский• 20 ноября 2022
Ответ дляВероятненько
Ноготь на мезинце вообще фу
Это как? У всех на мизинце ноготь есть
Ответ дляXue
Для краси. Мене не бентежить.
А от сопля понад шиєю у хлопчиків - то вкрай дивна зачіска.
Такое сейчас вроде не в моде, вот лет 10-15 много детей так ходило
Вероятненько• 20 ноября 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Это как? У всех на мизинце ноготь есть
Длинный отращивают
Трахтибидох• 20 ноября 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
На вкус и цвет фломастеры разные
Моему папе 60, у него сейчас шикарная брода, хвост и красивый байк. Всем все нравится.
ох..мой любимый типаж мужчины
TatianaKirill• 20 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
Мій такий же) 16 р, 2 роки носив волосся як у Тора, волосся круте, густе і косметику на нього тягав мою дорогу.
місяць назад підстригся, але довше залишив, ніж ваш, каре нижче підборіддя.
Але я була за його волосся, вже ніхто і не уявляє його з короткою, так давно це було.
Тільки бабуся в селі мені голову прозгризла - скажи йому хай пострижеться, на нормального хлопця не похожий
Женщинас• 20 ноября 2022
Ответ дляTatianaKirill
У нас бабусю взагалі рве на частини
там не тільки волосся її бентежить
вареный_look
• 20 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
Ну це нормас, тут стрижка. Шукала фото для прикладу, але в гуглі один гламур))
Женщинас• 20 ноября 2022
Ответ длявареный_look
То Ви до стрижки не бачили, там було каре нижче підборіддя, довше ніж у мене.... це максимум, що дав зрізати.
Вам телефонограмма• 20 ноября 2022
От читаю і не перестаю дивуватися йобнутим тутешнім тьоткам. Як добре що ваші думки про зачіски чужих чоловіків лишаються тільки у вас в голові і всім на них глибоко фіолетово.
вареный_look
• 20 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Перечитайте своє повідомлення і усвідомте , що самі себе описали;)
Вам телефонограмма• 21 ноября 2022
Ответ длявареный_look
Ну так, ви ж чекаєте тільки тих хто з вами згоден
вареный_look
• 21 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Я читаю всіх, відповідаю, це називається обговорення