неДоЖиру• 20 ноября 2022
Психолог і мобілізація
Хочу вступати в магістратуру на психолога, це буде 2-га вища освіта. Питання ,чи зобовязують психологів,які ще навчаються, вставати на військовий облік? Навчатися 1,5 років, сподіваюсь війна закінчиться поки отримаю диплом
Люблю порядок• 20 ноября 2022
Вуз государственный? Думаю, что скорее всего да. Психологи нужны для реабилитации военных. Изучите список профессий
неДоЖиру
• 20 ноября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Психологи есть в списке. Но наверное практикующие, а не те что учатся
Мой завтрак• 20 ноября 2022
Я в цьому році поступила навчатись. Нічого не потрібно було. Жінки за цією спеціальністю військовозобов’язані за власним бажанням. Військова психологія трохи інше за клінічну.
Ненавязчивый синтезатор• 20 ноября 2022
Психологи є у переліку. Якщо все запрацює, як вони бажали, то разом із дипломом отримаєте військовий квіток.
На роботу у військову частину, до війни, брали і студентів заочникіа, після півтора роки магістратури.
Мой завтрак• 20 ноября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Там є і бухгалтери, і кухарі, і фізики-хіміки-біологи. Якщо запрацює, то майже всі матимемо військовий квиток. Недавно була вакансія військового психолога. Там був потрібен досвід саме роботи з військовими. Не дитсадки, школи, практика. Військовий психолог займається травмами, птср, мотивацією та ін. речами з якими звичайні психологи дуже рідко стикаються у практиці. Тому це повинно бути або спеціалізація або додаткове навчання. І одразу можливо лише в теорії.
Ненавязчивый синтезатор• 20 ноября 2022
Ответ дляМой завтрак
Без питань, не будуть так не будуть.
Ви розумієте скільки зараз буде потрібно людей, щоб працювати з тими, хто потребує допомоги? На усіх спеціалістів з ЄМДР не вистачить, нажаль.
Тому будуть вчити в процесі, як і хлопців в ЗСУ
Мой завтрак• 20 ноября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Без питань, не будуть так не будуть.
Будем бачити. Але мені здається, що навряд такі вакансії будуть на загал викладати. В мене на потоці більше 100 чоловік. Це тільки друга освіта і 1 ВУЗ. А як взяти всіх спеціалістів, що випускаються щорічно, то думаю не проблема буде знайти бажаючих, а не примушувати когось. До того ж мені подобається тема птср, тому попрацювала з військовими з задоволенням. Але впевнена, що в звичайного психолога для цього замало компетенції. Крім того навряд не військовому вдасться належати до групи довіри серед військових. Вам це будь-який психолог скаже, що це дуже важливо. І часто вибор буде не жінки цивільної, а чоловіка-військового, як того, хто зможе зрозуміти ближче. Це теж доведений факт.
Мой завтрак• 20 ноября 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Без питань, не будуть так не будуть.
Ну і необов’язково знати ЄМДР, щоб працювати з ПТСР чи травмою. Для цього може використовуватись експозиція, терапія прийняття і відповідальності( АСТ), клієнт-центрована терапія та інші. Проблема тут не в методі, в якому працює психолог.