Чавонадо• 21 ноября 2022
Пешие прогулки
У меня мало подвижности в день. Абсолютно. В зал ходить нет возможности. Но, если я буду проходить определённый километраж пешком, иногда на велосипеде допустим, это поможет сбросить. ?!
Я от спорта далёкая поэтому спрашиваю тут. Просто если норму шагов в день проходить, это поможет похудеть. За осень набрала 3 кг. Вроде не сильно много, но живот я свой вижу и стает противно. А зима ещё впереди....
Петросянша• 21 ноября 2022
Зараз перебуваю в Німеччині і спостерігаю, як тут люди турбуються про здоровий спосіб життя. І таки, це має результат. Люди у поважному віці 79, 82 дуже гарно виглядають і активні. Наші сусіди у віці 79, 81, 82 розповіли, що вони все життя, скільки себе пам´ятають, щодня, раніше бігали, після 65 років активно проходять відстань у 10 км. Кажуть, що у старих людей, м´язи атрофуються, але, ті хто готував м´язи і регулярно бігав або продовжують ходити, гарно себе почувають у старості. Вони 10 км проходять за 1,5 години. Вчора і я прогулялась лісом, ось находила 14 км, але в мене це зайняло 3,5 години. І да, всіх, кого зустрічала на прогулянці, без зайвої ваги. У Німеччині це культура піклуватись про своє здоров´я і багато парків, лісів з доріжками для бігу, прогулянок і навіть і великому місті дуже чисте повітря. Трохи заздрю, що в них багато турбується держава про здоров´я людей, про зручне пересування, хто на візочках.
Чавонадо
• 21 ноября 2022
Ответ дляПетросянша
Ого вы прошлись 😊 ну не только от государства зависит наше здоровье.
Но есть один момент, многие не могут позволить пп. А дешевле купить полуфабрикаты, колбасы , ибо у многих доход к сожалению низкий...
ЛисАпедная• 21 ноября 2022
Ответ дляЧавонадо
Да, я пью 2 ч.л сахара и кофе где-то 4-5 чашек, а еще чай раза 2. Тоже с тем количеством сахара. Но при этом сладкое другое я не ем. И хлеб тоже нет.
много) это 230 калл примерно и 60 г углеводов