Колупалочка• 20 ноября 2022

Які вправи підійдуть для того щоби зменшився живіт?

Розїлася дуже, живіт дуже випірає. Планую взятися за себе. Буду вдячна за підказки. Спорт який? Дієта? З чого почати?. Дякую.
LarsonPeterson• 20 ноября 2022
спорт спорт, меньше жрать надо, на себе проверено
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
За їжу зрозуміло, но живіт же сам не зійде😑, потрібно щось робити
LarsonPeterson• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
еще как, я вот бурячком траванулась, 2 дня дристала, живот к хребту прилип
Скокмоно - стокнуно• 20 ноября 2022
Безуглеводное питание до 1300 ккал в сутки и спортзал. 3 л воды в день.
Мурзилка• 20 ноября 2022
Бег, это то что сушит все тело и живот в первую очередь. Ну и все наверное знают, что «живот делается на кухне», питание на первом месте
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Живіт спортом не заберете, лише дієта, спорт лише дасть тонус шкірі
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Ще проблема в тому, що живу в селі. Роблю як коняка, но і їм тоді нормально, бо немає сил робити. Що з цим ще робить?
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Поступово зменшуйте їжу , шлунок звикне до меншої кількості
пАлАвинкА• 20 ноября 2022
Дієта, живіт прибирається на кухні
LarsonPeterson• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
ничо не делать, сейчас не те времена.
пАлАвинкА• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Планка, вакуум
Локально тіло не худне
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Скачала програму інтервальне голодування. Це підійде?
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
ничо не делать, сейчас не те времена.
В мене живіт вже як у вагітної. Саму вже бісить
Скокмоно - стокнуно• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Ні, якщо не організуєте дефіцит калорій.
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Дякую дівчата
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
А що робити якщо дуже ввечері хочеться жерти? Вода?
Скокмоно - стокнуно• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Їжте, але білкову їжу і трохи жиру. Каші, борошно у будь-якому вигляді, картопля, солодке необхідно прибрати з раціону.
Скокмоно - стокнуно• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Так, але дуже гаряча. Гарно голод прибирає.
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Колись я дуже круто схудла на цій системі, місяць харчувалась 18/6, потім місяць 20/4, потім місяць раз в день їла. Вага не поверталася років 5. Захотіла спробувати знов, не змогла вже. Зараз сиджу на ПП з підрахунком БЖУ
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Може є програма для підрахунку?
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Чай теплий пийте
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Білкова це м´ясо? А якщо не їм м´яса та риби?
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Може є програма для підрахунку?
Їх безліч, на андроїд мені подобалася з зеленим яблучком, в айфон зараз веду зелений значок з виделкою
автор Колупалочка • 20 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Дякую
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Це погано, що не їсте. Навіть не знаю де вам взяти норму білка
Скокмоно - стокнуно• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Погано. Схуднути буде набагато важче, майже не можливо. Спробуйте розгрузочні дні на воді або сироїдіння, але я радше б худла на білку.
]Mrs.Сексуальность[• 20 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Дякую
Мій сьогоднішній раціон.
Ранок млинці із 150 грам творога 5%+30 плюшевої вівсянки+ одне яйце+ 10 грам меду
Перекус суфле із 200 грам ряжанку 3,2%
Обід 40 грам лаваша, 50 грам помідора, 150 грам курячого філе, по 5 грам гірчиці і сметани
Перекус яблуко і пудинг із молока 2,5 % 200 грамм
Вечеря чай
marikam• 20 ноября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нельзя убирать углеводы (каши, например, и макароны твердых сортов). Все нужно организму. Нужно уменьшать каллораж и количество порций. Плавать хорошо. Я бы не спешила в спортзал когда очень большой живот. Наверняка, у Вас не плюс 5 от нормы, а все плюс 15 и больше. Ходите больше, ешьте меньше. Уберите сахар и булки. Можно если очень хочется - квадратик черного шоколада. Посмотрите меню на правильном питании. Прием пищи оптимален 5 раз в день. Утром можно кашу, кефир. Вечером лучше белки и салат. Предпочтение белому мясу (индюшка, курица, кролик) и нежирной говядине и рыбе. Воду (жидкость)пейте из расчёта 30 мл на каждый кг веса. И будет Вам счастье.
Пиріжечок• 20 ноября 2022
Перевірте цукор
Пиріжечок• 20 ноября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не розказуйте дурню