Будь ласка підкажіть як це зробити
Гарачый Шыкалад• 21 ноября 2022
Ответ дляСавИра
Коли я натискаю цей літачок то можу відправити комусь із своїх контактів, а як додати в свою історію. Пост так можно додати, а ось сторіз не можу
Це означає, що автор закрив доступ до поширення своїх сторіз.
Якщо Вас на цьому сторіс не відмітили - Ви не можете ним поділитись.
Якщо це фото - можна зробити скрін і виставити в своєму сторіз. Якщо відео - ніяк не можна.
Ответ дляГарачый Шыкалад
Так цікавить саме відео, зрозуміло.
Ответ дляСавИра
Нажимаете самолётик и видите ниспадающий список своих контактов, а выше списка поиск. В строке поиска вводите свое имя и делитесь. Но по факту просто отправите себе в директ эту сторис.
Такой функции, как репост чужой сторис в своей сторис в Инсте нету
Ответ дляГарачый Шыкалад
Нет такой функции, как репост чужой сторис в своей сторис
Гарачый Шыкалад• 21 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Якщо мене відмітили на сторіс - я можу додати його в свої сторіс, хоч відео, хоч фото.
Тобто можу ним поділитись.
Телочка• 21 ноября 2022
Ответ дляСавИра
Тільки допис можна у себе в історії поширити.
На історію , можна зробити запис екрана на телефоні