Тут надолго• 22 ноября 2022

Подарок ребенку на нг

Ребенок пишет письмо деду морозу, но заказывает подарки, которые сильно выбивают бюджет (( Никогда не получал то, что хотел (находили аналоги подешевле).. И тут снова письмо и я снова в панике. Можно оформить кредит и наконец-таки порадовать ребенка, ведь детство так быстро убегает.. Аналога в этом году не найти и это игрушка(. Т. Е. Если бы что-то серьезное я бы точно брала кредит. Что бы делали вы? P. S. Ребенок норм, небалованый, но верит в деда мороза
Результат:
вже голосів: 545
254 (46.61%) Радовать ребенка и купить
182 (33.39%) Нечего идти на поводу ребенка
109 (20%) Ваш вариант
Попадалочка• 23 ноября 2022
Ответ дляСовбез
У вас видно трудное детство было. Крайности от подарков к зачем рожали. Займитесь собой
В мене все круто, не переймайтесь)
СовНарКом• 23 ноября 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Автор, не стоит так заморачиваться, дети не помнят что вы и когда дарили, у них минутные хотелки. Спросите ,что тебе дарил дед мороз в 5 лет ,или 8 лет ,точно не вспомнит.
+1000000
А то тут розказують, що їм дарували ГОРИ ВСЬОГО і вони кожен подарунок пам*ятають
СовНарКом• 23 ноября 2022
Ответ дляКраля-Галя
У вас проблема з подарунком одній дитині ціною 5000 грн????!!! А як я своїм двом 6 та 11 років маю догодити з подарунком??? Як я маю його виконати???!!! Знаєте, що мої діти хочуть і просять у св. Миколая та у Діді Мороза???? МИРУ!!!! МИРУ!!!! ЩОБ ЗАКІНЧИЛАСЬ ВІЙНА!!!! Їх не цікавить більше нічого!!! І вони свято вірять у те, що Св. Миколай та Дід Мороз можуть знешкодити пу.... і закінчити війну!!!!
бл.... іграшка за 5000?! у 12 років..... ну незнаю.....
Дай БОЖЕ аби ВАШІ діти разом з моїм і іншими дітками, хто мріє про скінчення цієї клятої війни, ОТРИМАЛИ в новому 2023 році омріяні подарунки! МИР І ПЕРЕМОГУ
БершкомангоЗар• 23 ноября 2022
Ответ дляВыкупаная
Ви щаслива, я як би не хотіла тримати віру у дитини, суспільство допомогло років в 8 узнати правду.)
Одного разу мій син повернувся зі школи і заявив, що ніякого Миколая не існує і це все батьки. Інформація провірена, від однокласників. Тоді і з’явилася моя родиина легенда:
Так, справді декому купують батьки. А це все тому, що як тільки дитина засумнівається у існуванні св. Миколая, він перестає приходити до цієї дитини. А батькам стає шкода і вони змушені купувати самі подарунки, адже знають, що їх син\ дочка перестали вірити. І вочевидь святий, більше не завітає до їх дитини.
В мене син розумняшка і цей аргумент йому зайшов 100%. Далі він сам себе налаштовував і вже боявся засумніватися, бо розумів, що у мами немає можливості купити playstation, а у Миколая є. А самі листи Миколаю чого варті))) Я їх всіх збираю і подарую колись, коли створить власну сім’ю чи стане батьком. Там такі перли в тих листах. І завжди якісь милі та зворушливі прохання для близьких. Сам процес як він щоранку біжить до вікна дивитися чи Миколай забрав лист. Ми завжди забираємо лист тільки коли випав сніг. Тому це така своєрідна казка. Спочатку написання листа, далі очікування снігу, далі щастя тільки від того що Миколай забрав листа. Ну і на завершення самі подарунки.
Ми стараємося з усіх сил щоб 19 грудня наші сини отримали щось найнайнай бажаніше. І таки почули від старшого сина: ’Ну та, це точно не батьки.’ ’Звідки він міг знати, я навіть у листі не писав’.
Зараз старшому 14 і він в процесі написання листа.
Для нас це ще плюс один рік дитинства.
Gatata• 23 ноября 2022
Ответ дляТут надолго
Лего 76389
Автор, я своїй донці недавно купувала такий набір лего.
В Іспанії в супермаркеті Carrefour. Він коштував 109 євро, але 30% від суми пізніше повернуть чеком, на який пішла знижка. Тобто я заплатила 109.15 євро, а мені акумулювалося 32.75, пізніше лего коштуватиме 76.40 євро.
Зараз в carrefour знову знижки до чорної п´ятниці і так само 30 відсотків, тільки, не акумулюються знижки, а зразу дають чек з сумою, яки можна отоварити через декількс днів.
Може у вас хтось живе в Іспанії і зможе купити і вислати.
Від нас посилики відправлчють по 2 євро за кілограм.