Діда Мороза не існує!
Він не справжній, чесно! Він прийшов до нас з Москви 1937-го, прямо з-під ялинки на Червоній (Кровавій) площі. Взув валянки, одяг кожуха, випив 150 для хоробрості на виході, ще півлітри по дорозі і приїхав в акурат таким яким його для нас запланували. Він приїхав навчити розказувати віршики на табуретці, водити хороводи навколо ялинки. Привів із собою "внучку-красавіцу" вельми цікавої наружності і обов´язково в кокошнику.
Він приїхав не для того щоби подарувати мандаринку, цукерку. Не щоби поспівати “у лісі лісі темному”. Він прийшов замінити Миколая і вкрасти Різдво - затоптати його валянком, засміяти, заглушити своїм “С Ноооооовиииииим гооооодом”. Поставити на Різдво віршик з олів*є і табуреткою. І йому майже вдалося...
Запам´ятайте, Діда Мороза не існує!
Він не справжній!
До нас приходить СВЯТИЙ! В нього багато імен - Святий Миколай, Санта Клаус, Пер Ноель, Сінтер Клаас, Міклаш і ще безліч інших. Раз на рік він спускається з неба щоби провідати дітей - чемних і не дуже, слухняних і ні, маленьких і зовсім дорослих.
В нього немає табуретки, він не п´є 150 перед виходом, йому не важливо чи знаєте ви віршик чи ні. І він нікого не заміняє, не перекрикує, не затіняє - він дарує. Віру. В ДИВО.
Діда Мороза не існує!
Для нас, принаймі!
А в Миколая - свято віримо!
Мирослава Мартинюк
Леди на мопеде• 22 ноября 2022
Скорее бы уже НГ прошел, и истерия по поводу деда мороза. Когда уже посторонних людей перестанет волновать, кто к кому приходит
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ну вот уже и дед Мороз стал чудовищем…
К моему ребенку и Св. Николай приходит, и Дед Мороз. К вашему пусть кто хочет, тот и приходит. Не нужно свои ценности навязывать.
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ длясуфле
Кожному своє. Мене усе савєтськє викликає огиду з недавніх пір.
Ну вот автору или вам кто-то запрещает огидничать молча в своей семье? На форуме кто-то спрашивал мнение про Деда Мороза?:)
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ длясуфле
В українського діда Миколая.
Чи вам рідніший руський дід мороз?
А украинский Николай к вашим детям в этом году прийдет 6 или 19 декабря?
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ длясуфле
Вікіпедія теж нав‘язує?
Что именно навязывает? Вы еще и читать не умеете? Мой ребенок ждет и СВ. Николая и деда Мороза!
Ответ дляМиссКаприз
Вашої думки теж ніхто не питав.
Ми живемо в демократичному суспільстві, де кожен може вільео про все говорити. Тож ваше «молча» пішло в минула разом з совєтами.
Юлия_Юлия-2175• 22 ноября 2022
Я цілком згідна з автором, але дід мороз за 1 рік не викоріниться, потрібно більше часу.
На заході України (не у всіх містах, звичайно) діда Мороза як такого не було, до мене завжди саме Миколай приходив (я з 1986). І Новий рік в моєму оточенні ніколи не вважався великим святом, основним Різдво було. До подруги приходив і Миколай, і дід Мороз.
Але загалом я не про те, в нас досі в християнські свята діють звичаї, які беруть коріння з язичництва. Більшість давно не розуміють, що вони язичницькі, але і викорінити не так просто.
Тому дід мороз, на жаль, продовжуватиме ходити. Основне, щоб діти вчили історію і розуміли звідки його коріння.
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ длясуфле
Вашої думки теж ніхто не питав.
Так вы де начали на мнение советчицы вставлять свои 5 копеек - что вам мерзко. У вас спрашивали?