Діда Мороза не існує!
Він не справжній, чесно! Він прийшов до нас з Москви 1937-го, прямо з-під ялинки на Червоній (Кровавій) площі. Взув валянки, одяг кожуха, випив 150 для хоробрості на виході, ще півлітри по дорозі і приїхав в акурат таким яким його для нас запланували. Він приїхав навчити розказувати віршики на табуретці, водити хороводи навколо ялинки. Привів із собою "внучку-красавіцу" вельми цікавої наружності і обов´язково в кокошнику.
Він приїхав не для того щоби подарувати мандаринку, цукерку. Не щоби поспівати “у лісі лісі темному”. Він прийшов замінити Миколая і вкрасти Різдво - затоптати його валянком, засміяти, заглушити своїм “С Ноооооовиииииим гооооодом”. Поставити на Різдво віршик з олів*є і табуреткою. І йому майже вдалося...
Запам´ятайте, Діда Мороза не існує!
Він не справжній!
До нас приходить СВЯТИЙ! В нього багато імен - Святий Миколай, Санта Клаус, Пер Ноель, Сінтер Клаас, Міклаш і ще безліч інших. Раз на рік він спускається з неба щоби провідати дітей - чемних і не дуже, слухняних і ні, маленьких і зовсім дорослих.
В нього немає табуретки, він не п´є 150 перед виходом, йому не важливо чи знаєте ви віршик чи ні. І він нікого не заміняє, не перекрикує, не затіняє - він дарує. Віру. В ДИВО.
Діда Мороза не існує!
Для нас, принаймі!
А в Миколая - свято віримо!
Мирослава Мартинюк
ПЛЮС-МИНУС• 22 ноября 2022
всё это уже было:
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим —
Кто был ничем, тот станет всем.
Отречёмся от старого мира,
Отряхнём его прах с наших ног!
Нам враждебны златые кумиры,
Ненавистен нам царский чертог.
Власть играет в геополитику, а холопы только и делают, что будёновки меняют на шапки, заборчики перекрашивают, срутся со своими же согражданами, навязывают мировоззрения и упорно не хотят думать.
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим —
Кто был ничем, тот станет всем.
Отречёмся от старого мира,
Отряхнём его прах с наших ног!
Нам враждебны златые кумиры,
Ненавистен нам царский чертог.
Ответ дляsur_sur
Ні звичайно, він по всьому світу, і тільки у ’особливих’ руських дід мороз, а також у тих, кому росіянці втюхали свій руський мір.
Вам будет плохо от того, что к каким-то детям подарки домой будет приносить не Николай, а дед Мороз? Или тема, действительно, для срача?
Ответ дляvikka-vs
Ні, особисто мені не все одно, бо в цей же час українцям з батьківщини діда мороза пуляють ракетами, дронами і чим попало
Ответ дляsur_sur
Вы высасываете проблему из пальца. Позвольте родителям самим решать какой сказочный герой принесет подарки их детям в Новогоднюю ночь.
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
всё это уже было:
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим —
Кто был ничем, тот станет всем.
Отречёмся от старого мира,
Отряхнём его прах с наших ног!
Нам враждебны златые кумиры,
Ненавистен нам царский чертог.
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим —
Кто был ничем, тот станет всем.
Отречёмся от старого мира,
Отряхнём его прах с наших ног!
Нам враждебны златые кумиры,
Ненавистен нам царский чертог.
valleriya14• 22 ноября 2022
Мені здається, що у деяких жінок забагато вільного часу. Тоді в голову і приходить всіляка хєрня, пробачте.
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
всё это уже было:
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим —
Кто был ничем, тот станет всем.
Отречёмся от старого мира,
Отряхнём его прах с наших ног!
Нам враждебны златые кумиры,
Ненавистен нам царский чертог.
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим —
Кто был ничем, тот станет всем.
Отречёмся от старого мира,
Отряхнём его прах с наших ног!
Нам враждебны златые кумиры,
Ненавистен нам царский чертог.
Прям в точку, браво 👍🏻
Ответ дляShipowner
Вам тут писали?
Кипит ваш разум возмущённый
До основания разрушим
Чем вы отличаетесь от совка?с его маразмом?
Кипит ваш разум возмущённый
До основания разрушим
Нащо ви це пишете? Це просто інформаційна тема про походження діда мороза, бо більшість не знає про це, як і про те як почали святкувати Новий рік.
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ дляlaska_vo
А ви не знаєте коли день святого Миколая в Україні? Він не змінився.
Да вы что? Гугл в помощь
Ответ дляsur_sur
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
Это сложно?
Не все в совке маразм)
Это не просто информтема) вы провокатор)
Не все в совке маразм)
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
Одна вы тут самая умная? Откуда у вас это «більшість не знає», есть исследования по Украине?
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
Ні, мені просто неприємні ті совкові надбання))
А мы тут при чем, что вам что-то неприятно?
valleriya14• 22 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
А ’ваш разум вскипел* на рівному місці)
Совок маразм, а дід мороз - ні?))
На моїй пам´яті це вже 3-я тема за пару днів про ’кровавого’ Діда Мороза. І кожна така як ви думає, що вона очі відкрила темному люду
І це тільки листопад
МиссКаприз• 22 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
Якби я була провокатором, я б створила анонімну тему)
Если бы вы не были провокатором, то репостнули бы этот пост у себя в ленту в фейсбуке и каждый сам бы принимал решение, что и как ему праздновать.
А как вы относитесь к Хэлловину? Ко дню влюбленных?
Ответ дляМиссКаприз
Якби тільки у себе на сторінці, то не поспілкувалася б з вами) Мої друзі загалом притримуються таких же поглядів, як я)