sur_sur• 22 ноября 2022

Новий розвод?) Хтось отримував?

Чи просто робота за копійки?
Мая твая не панимать• 22 ноября 2022
Последнее предложение говорит о 100% разводе

Неваляшкина• 22 ноября 2022
Развод
автор sur_sur • 22 ноября 2022
Тому і створила тему. Більше людей дізнається)
Ангел-предохранитель• 22 ноября 2022
У меня такое ))
А поговорить?• 22 ноября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
У меня такое ))
10-30 тис грн\день при роботі 10-20 хв.
Здається навітьсамі нерозумні мали б задуматися.
Ангел-предохранитель• 22 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
10-30 тис грн\день при роботі 10-20 хв.
Малоумных много) кто и поведётся.
Я не в теме• 22 ноября 2022
Ещё AliExpress ищет сотрудников) но я уже удалила

автор sur_sur • 22 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
10-30 тис грн\день при роботі 10-20 хв.
А від Амазону всього 1,5 тис грн) там розумніші сидять, створюють ймовірність справжності)
автор sur_sur • 22 ноября 2022
Путающаяся• 22 ноября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Десь років сім тому Аліекспрес набирав групу міжнародних, як вони казали, експертів. Присилали опитування, перевірку перекладів, але нічого за те не платили))
автор sur_sur • 22 ноября 2022
Ответ дляПутающаяся
А в чому тоді сенс? У постійних нових експертах? Зазвичай у таких випадках платять якісь копійки, щоб хоч би хто-небудь продовжував працювати
Лавандовая• 22 ноября 2022
В том году мужу таксист рассказывал:
Пришло ему смс про выигрыш.
Но нужно заплатить конечно же.
Так он перевел 200 гривен - ему пишут, что нужно ещё 400 закинуть)))
Закинул 400, а ему пишут что нужно ещё 600 закинуть)))
Ну вот тогда я , говорит таксист, понял, что это развод )))
Патриотка• 22 ноября 2022
Конечно развод. 100 найкращих 🤣
Как они определят?
Патриотка• 22 ноября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
У меня такое ))
10 тыс дневная з/п 😂🤣
Вот д-лы. Хоть бы реальные суммы ставили. Ага, 30 тыс в день за подработок неполного дня
Патриотка• 22 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
Тоже глупые 1500+ в день и работая с мобильного телефона - на умных не очень похоже
SiyaVa• 22 ноября 2022
Сьогодні отримав пропозицію на таку роботу на АліЕкспрес.
Суть обмана. Для ніби то накрутки рейтингу продавців, пропонують виконати завдання на віртуальну покупку товарів через їхні сайти (робите покупку, але фактично нічого не прийде).
Всього три етапи. На першому поповнюєте баланс у них на сайті на 100 грн. робите за ці кошти покупку товарів які вони скажуть. Після виконання всіх завдань, можна повернути назад ці 100 грн. + % за роботу. Виводять без проблем.
Потім, пропонують другий етап. Потрібно поповнити баланс на 1000 грн. і виконати наступні завдання. Але потім, виявляється завдань на суму 2000-3000 грн., а так-як гроші вертають тільки після виконання всіх завдань, пропонують вже доплатити, адже все потім повернеться і з %.
Після цього вони пропадають і кошти не можливо вивести.
автор sur_sur • 22 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Конечно развод. 100 найкращих 🤣
Как они определят?
Мабуть, по фото на аваторці))
автор sur_sur • 22 ноября 2022
Ответ дляSiyaVa
Та після пропозиції поповнити баланс на 100грн вже немає ніякого сенсу))
Кили и Манджаро• 22 ноября 2022
А, да, сне такое тоже пришло в вотсапп

Патриотка• 22 ноября 2022
Ответ дляSiyaVa
А третій етап?
Мой завтрак• 22 ноября 2022
Серьезные компании привлекают рекрутинговые агенства для поиска сотрудников, а не занимаются ерундой с рассылками.
Можете даже не читать текст
Дедуськина бабуська• 22 ноября 2022
Мне тоже такая смс приходила где то неделю назад.
Я правда сразу удалила. Но посмеялась, с учётом того что амазон уже начал сокращение сотрудников. А тут прям у нас набирают)
Гороховая• 22 ноября 2022
Блин, вот никогда такое мне не приходило, и мошенники не пишут и из банков и кредитных союзов перестали звонить...Скучно