Сиреневая цапля• 22 ноября 2022
Программа 1С, обучение?
Дайте пожалуйста наводки где можно выучить или кто преподает качественно программу 1 С для бухгалтерии!
ПешитеБесАшипок• 22 ноября 2022
Автор, вдячність приймається за зекономлені за курси кошти, якщо Вам цього мало ( за останнім посиланням просто купа інфи) , то можна самостійно ще погуглити.
Tatjana-c49e• 22 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Меня не берут на работу без 1С.(
Я понимаю, что там несложно, но никто не хочет возиться со мной.
Спасибо, посмотрю в этом направлении.
Маю онлайн курси по 1С бугалтерия з нуля.Можу продати за 200 грн.
Сиреневая цапля
• 22 ноября 2022
Ответ дляTatjana-c49e
Буду вдячна !
Сиреневая цапля
• 22 ноября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Велике дякую!!!
Сиреневая цапля
• 22 ноября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я правильно розумію, що BAS це аналог С1
Прыг-скок• 22 ноября 2022
В інеті є куча відео-уроків, вам вже скидали посилання. Сидіть та вчіться)
Прыг-скок• 22 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Так, оновлена версія.
Сиреневая цапля
• 22 ноября 2022
Велике Дякую, всім небайдужим за допомогу, потрохи починаю посміхатися, що світ не без добрих люде!!!
ПешитеБесАшипок• 22 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Абсолютно, покращена 1с . BAS поки самий зручний інструмент, яким мала нагоду працювати.
Технологічно програмне забезпечення BAS та 1С:Підприємство — це ідентичні інструменти з деякими індивідуальними особливостями, що ґрунтуються на різних процесах модернізації та розробки. Проте основа у них спільна. Завдяки загальному технологічному базису можна:
Перенесення конфігурацій з однієї платформи на іншу.
Користуватися тими самими ключами захисту.
По суті BAS — це варіація 1С:Підприємство, яке створювалося в Україні та Польщі для українського бізнесу, щоб уникнути необхідності купівлі російського продукту.
Сиреневая цапля
• 22 ноября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Мої вам найкращі побажання!
Сиреневая цапля
• 22 ноября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
BAS майже ніде не зустрічала. Ще звернула увагу, що багато працюють в Медок .
ПешитеБесАшипок• 22 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
МЕДок це не зовсім облікова платформа, її ну зовсім неможливо порівнювати. Це більше ресурс для подачі звітності, реєстрації податкових, обміну електронними документами. Досить зручний але не 1С. В більшості всі перейшли або переходять з 1с на BAs, оскільки перша не підтримується і не оновлюється , на відміну від останньої. А кому цікавий продукт, який не оновлюють, відповідно до змін у законодавстві..,,,
Сиреневая цапля
• 23 ноября 2022
Ответ дляTatjana-c49e
Так в оголошенні написано, що 150?
То є ваш курс чи запозичений?
Tatjana-c49e• 23 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Так в оголошенні написано, що 150?
То є ваш курс чи запозичений?
Цей курс я сама вивчала.Купила,тепер перепродаю за символічну ціну.Ціну в оголошені знизила з 200 на 150.
Сиреневая цапля
• 23 ноября 2022
Ответ дляTatjana-c49e
Курс якого року?