Чекаю на дві посилки. Що означають такі статуси? Смс-ки про доставку не приходять
А_мій_самий_самий• 23 ноября 2022
я не в тему, а сколько дней везут?
новая почта доставляет?и оплата там как сразили типа как наложка?
я никогда не заказывала вот хочу но спросить негде
Файна пані• 23 ноября 2022
Первая еще в транзитной стране, а вторая, скорее всего, уже приехала в Украину и находится где-то на сортировке. Более точные статусы лучше смотреть на сайте самого перевозчика.
Ответ дляА_мій_самий_самий
я не в тему, а сколько дней везут?
Зареєструйтеся на Алі, виберіть товар, читайте скільки коштує доставка, там пишеться також і орієнтовний час доставки, зазвичай 45-60 днів, але зазвичай приходить швидше, дуже часто доставка безкоштовна, покладіть товар в кошик, далі ввести дані картки, можна там її зберігати, а можна не зберігати, чим буде доставлено по Україні зазвичай обирає чи то система, чи продавець. Читала, що якось можна і самому, але не внікала. І сидите чекаєте на посилку
А_мій_самий_самий• 23 ноября 2022
Ответ дляGleva
Дуже вам дякую