пышка_мышка• 23 ноября 2022
порадьте готель/апартаменти у Вроцлаві
де не буде запахів всяких (алергік) і просто буде нормально
ЭмчЭндЭм• 23 ноября 2022
Букинг открываете. Смотрите с рейтингом от 8.4. Читаете отзывы. Читаете относительно какого именно номера отзывы в этом отеле. У меня на это обычно уходит вечер)
Директор Пляжа• 23 ноября 2022
Ми в бутик хотелс влітку зупинялись. Норм для середнього гаманця. Але до центру треба їхати трамвайчиком)
пышка_мышка
• 23 ноября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
запахів не було?
Директор Пляжа• 23 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
запахів не було?
Ні, все добре.тільки двері вхідні після ремонту мабуть були))