Артура Пирожкова• 23 ноября 2022
Лампа. Фогарь. Какой купить
Советуйте какую лампу купить, чтоб заряжалс от павербанка/розетки, и дополнительно на батарейках.
Проня_Прокоповна• 23 ноября 2022
Ось таку не беріть. Не тримає заряд, розводняк повний. Писали, що тримає до 5 годин. Максимум година і далі лише від павера чи ноута
ЛолитаНеРазлита• 23 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
О, а я таку на Алі замовила((
Сподівалась, що діти зможуть з нею домашку робити, або помалювати коли світла нема.
Проня_Прокоповна• 23 ноября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
О, а я таку на Алі замовила((
На Алі вона хоч дешевша. Помалювати й на уроки вистачить )
ЛолитаНеРазлита• 23 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Тоді чекаємо на доставку)
Так, на Алі 2 лампи за 300 грн взяла, там якісь купони були.
Проня_Прокоповна• 23 ноября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Тоді чекаємо на доставку)
Це супер-ціна )