Порадьте будь ласка коворкінг в Києві, бажано біля метро Позняки. Думаю може там електроенергія буде частіше ніж дома. Вже не знаю що ще робити з моєю віддаленою роботою.
3@йk@• 23 ноября 2022
Така ж історія, метро Чернігівська.
Але в мене на роботі розуміють що коли можу тоді й працюю. Поки що.
Ответ для3@йk@
Така ж історія, метро Чернігівська.
Ох. Боюсь що колись терпець моїм колегам увірветься хоча досі вони дуже розуміючі і добрі. До сьогодні працювала коли було світло вдень і іноді вночі і в мене є зарядна станція. Але то не розраховане на такі довгі відключення. До того ж батарея ноутбуку взагалі не тримає заряд. І інтернет треба часто.
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Мої колеги в Україні, такі ж як я. Але якщо вдень немає світла я якась розгублена, нічого не встигаю. Без світла інтернет ледве тягне, працювати нереально, бо очікую довше ніж роблю.
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Пошукайте може можна купити батарею для ноутбука
Ответ для3@йk@
Мої колеги Американці. Мені навіть коли інтернет нормальний дуже важко зосередитись на роботі і щось робити теж
Ответ для3@йk@
У мого батарея не міняється
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Так. Ситуація нестандартна тут.
До творчого процесу не спонукає.
БезВзяток• 24 ноября 2022
Я завтра за новим ноутбуком. Бо теж не тримає довго мій.
Бачу що оплату частинами відновили.
Ответ дляБезВзяток
Бачу що оплату частинами відновили.
Я думала про новий теж
БезВзяток• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Я думала про новий теж
Якщо би не оці відключення, то ще би з старим працювала. А так(((( завтра в комфі куплю макбук. Він хоть тримає годин 15
Бо старий, он навіть не годину нині витримав
Ответ дляБезВзяток
Мого ледь на п´ять хвилин вистачає. Мак це ж так шалено дорого
БезВзяток• 24 ноября 2022
А ще і оплату частинами приват відновив- то сам Бог велів
Бо не хотілось в такий момент 50+ викинути
3@йk@• 24 ноября 2022
Я навіть не знаю скільки там мій ноут без світла працювати може, бо якщо нема світла то нема й інтернету, на мобільному можу тільки зберегти те що є і відключаюсь від роботи. Не онлайн неможу працювати.
Ответ дляБезВзяток
Боюсь я таких оплат. А ну як до виплат втратиш роботу, як платитимеш
Ответ для3@йk@
Мені хоч час від часу потрібен інтернет а не весь час не завжди вистачає мобільного
БезВзяток• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Я навпаки чекала на цю оплату частинами.
Я не хочу взяти зараз з заначки витянути. Хай будуть. Без компа не буде взагалі роботи.
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Тоді купіть просто ноут з нормальною батареєю, або якись павербанк для ноутбука
Ответ для3@йk@
Є в мене такий повербанк. Але на весь же день то не вистачить його.
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
В мене лише на 4-5 годин відключали максимум
Ответ для3@йk@
У мене теж. Тоді нормально користувалась і працювала. А сьогодні з самого ранку світла нема.
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Сьогодні форс-мажор, можна не рахувати
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
А зараз є світло ?
В мене води немає
Ответ для3@йk@
А зараз є світло ?
В мене води немає
Нема. Світла і води теж.
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Нема. Світла і води теж.
Тримайтеся.
Мені відключать світло і вам дадуть )
Походіть поруч (але вже зранку) подивіться де є генератори, їх легко почути. Зараз багато кафе їх собі встановили.
Мені відключать світло і вам дадуть )
Ответ для3@йk@
Тримайтеся.
Мені відключать світло і вам дадуть )
Ох. Вже сил жодних не лишилось.
Ответ для3@йk@
Тримайтеся.
Мені відключать світло і вам дадуть )
Судячи з новин хіба що з ранку може бути
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Ох. Вже сил жодних не лишилось.
Я вчора ходила, була дуже здивована кількістю генераторів на вулиці. Кав’ярні, нова пошта, салони краси - генератори
Ответ для3@йk@
Проходила повз одну сьогодні, в ній світло горіло
3@йk@• 24 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Ну от. Навчимося вилазити з дому після тих коронавірусів. Соціалізація.