Ашотакоя• 24 ноября 2022

Хто допомагає дітям робити контрольні (ті діти що займаються онлайн)

Трусы с капюшоном• 24 ноября 2022
КР з дитиною не роблю, але якщо щось не розуміє в темах, то звісно розбираю з ним.

Я Вас не боюсь• 24 ноября 2022
Пишу контрольные, но не все. Попутно объясняю. Большая нагрузка. Если будет сама делать, то методом тыка.
Нашли в капусте• 24 ноября 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
а що буде якщо не напишите за дитину КР? отримає трійку (ну дитина ж хоча б щось тямить у вивчаємому предметі?) - що далі?
Мадам Подлинник• 24 ноября 2022
Ответ дляМеряю от 0
В 4-6 класі він винен зрозуміє сам, якщо просто прочитати параграф і не ходити в школу.
Що не зрозуміє - підійде до батьків за поясненнями. Якщо батьки можуть зробити за дитину контрольну, то можуть и пояснити, коли вдома будуть. Хай краще пояснять дитини (так, іноді не з першого разу дитина зрозуміє), а потім дитина самостійно виконає контрольну.
Соня-сонятко• 24 ноября 2022
Кажу дитини, що то її оцінка, а не моя і не допомагаю. В домашній роботі щось можу пояснити, а у контрольній пояснюю лише після того як здасть
Менее Более• 24 ноября 2022
Я вообще перестала реагировать на школьные оценки. Там у многих преподавателей выгорание умноженное на климакс. Злые бабы, ненавидящие детей.
Так как сейчас часто дома, то слышу как занимается ребенок онлайн в школе и онлайн с репетитором. Это два совершенно разных ребёнка со стороны.
Я_готова_ко_второму• 24 ноября 2022
Ответ дляАшотакоя
Щоб бути не гіршим в класі
Дитина наче розуміє але може не правильно зробити задачу
Але ж такі елементарні задачі шо стидно якшо буде на 2 писати
Ну 2 і що? Іншим разом буде уважний
Я_готова_ко_второму• 24 ноября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Затем, что в школе все равно ничему не учат нормально.
А хочется не остаться на второй год.
Сейчас не оставляют на второй год из-за учебы. Только если какие-то серьезные мед показания. И со школы не могут выгнать вникуда.
Я_готова_ко_второму• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
У буржуїв діти тільки так сидять другий рік. Не набрав прохідних балів, нікуди не переведуть.
В універах ще й самі залишаються, якщо зрозумів студент, що погано засвоїв. І нічого тут немає страшеого. Особливо мед це практикують

сладкий_ноябрь• 24 ноября 2022
Ответ дляАшотакоя
Щоб бути не гіршим в класі
Так тренируйтесь больше.
Вроде Понимает и не делает это = не понимает
сладкий_ноябрь• 24 ноября 2022
Ответ дляАшотакоя
Щоб бути не гіршим в класі
Сделанная вами задача как-то повлияет на ее знания?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 24 ноября 2022
Перешли в новую школу, ребенок очень переживает, старается. На контрольной, если она меня зовет, я помогаю ей успокоиться, собраться, говорю, что она все знает, читаем вместе задание, говорю, что это легко, и она сама решает. Ребенку 12 лет. Старшему не помогаю, делает сам.
сладкий_ноябрь• 24 ноября 2022
Ответ дляНашли в капусте
НЕ допомогаю на контрольних. ВЗАГАЛІ
Хоча навіть вчитель в 3 класі мені натякала - ну мовлялв КР була вдома, чому у дитини трійка (в переводі на 5тибальну систему)?

Вибачте, але це ЙОГО ЗНАННЯ.
Я допомогаю ПОСТІЙНО коли робить ДЗ чи коли не зрозумів класну роботу - пояснюю. Ніколи не лишаю на те, щоб сам колупався якщо не розуміє. Але я пояснюю все ОКРІМ допомоги з КР
+++++++
сладкий_ноябрь• 24 ноября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А хочется не остаться на второй год.
Сейчас не оставляют на 2 год.
Бабушка мороз• 24 ноября 2022
За дітей не пишу. Але допомагаю. Якщо не можуть написати самі - доводиться пояснювати матеріал.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 24 ноября 2022
Ответ дляМенее Более
Смените школу, у нас тоже такие учителя были. Несправедливо ставили оценки, ребенок переживает, расстраивается. Перешли в лицей, да сложнее, чем в обычной школе, первый месяц делали уроки вместе до 12 ночи. Зато сейчас ей нравится учиться, дети в классе отличные, веселые, добрые. Мне нравятся родители и классный руководитель.
Нашли в капусте• 24 ноября 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Певно гордість для матері - аби не соромно було б дивиттися в очі іншим мамкам...
ОченьПриятно-Царь• 24 ноября 2022
Ні, не допомагаю. Навіщо? Контрольна робота - це перевірка знань. Якм1 сенс перевіряти мої знання? Буде 2,то нехай. На наступний раз буде краще.
Я взагалі і з домашніми не допомагаю, лише перевіряю або дам коротке пояснення. Якщо треба щось розжовувати - відправляю до вчителя з питаннями. Тоді і розуміє швидше. Бо як мама пояснює все, то можна хоч 100 р питати, то ж мама. А як вчитель, то не хочеться зайвий раз напрягати сторонню людину.
кнопкодав• 24 ноября 2022
Стачала вместе просматривает и проговариваем. Потом пишет сам.

Кукусикиииииии• 24 ноября 2022
Я, как раз сейчас была контрольная по математике. Но у нас дистанционка - это только параграфы из учебника и рукописные лекции от учителя, этого очень мало для качественного обучения. Поэтому приходится помагать