Блондинка в Шоколаде• 24 ноября 2022
Не публікуйте дані про світло з прив´язкою до місця
Вже не перший день теми про Світло регулярно з´являються. Люди відписують, де і коли вимикають/вмикають світло. Можна зрозуміти, ми всі живем з певними незручностями. Але ж країна у стані війни. Будь ласка, хоча б не пишіть місце, район, зберігайте анонімність, бо за іншими вашими темами можна визначити, звідки ви.
Русні допомогають планувати обстріли їх спеціалісти енергетики. У них є карти наших електромереж. Інформація, як саме у нас вирішили проблему, куди перекинули мережу, для них справді важлива. Ракети занадто дорогі, щоб іх пускати по сумнівним об´єктам, тому вони шукають інформацію. Просто прошу зберігати інформаційну гігієну. Більш того, нам ця інформація все одно нічого не дасть.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
У меня знакомые все за городом, смысл им звонить. Чата тоже нет, я в хруще живу.
Да я блин знать хочу, ни воды, ни света, ни отопления. Что за игры в партизанов, уверена в ТГ все есть уже. Сейчас прогрузится, пойду туда читать
Можна в ДТЄК позвонити або скористатися їх чат ботом. В аварійку вашого району, там мають зорієнтувати, коли дадуть воду чи світло.
ДлинноНожка• 24 ноября 2022
Ответ дляVA 11
А то со спутников им не видно, есть свет или нет .
А це нову ідею з Ольгіно підкинули? Щось останні пару днів про ці супутники занадто часто випливати стало.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
По данными смида гов юа .кому принадлежат облэнерго. И эти игры в шпионов при телегах и т д -бесполезно .
На пультах управления обл все есть .
красные лампочки
На пультах управления обл все есть .
красные лампочки
Це не зовсім так)
Кима_кепка• 24 ноября 2022
Апрель Ивановна• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А може ви?
Ну судячи з написаного вами вище таки ні. Тобто ви вважаєте що рашаботи можуть зайти на форум, тому тут писати не можна, а в чат дтеку написати(як ви радите людям) і там все дізнатись то вже ні?)
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
что вы хотите? чтобы все молчали в тряпочку
нет связи -звонить
Прошу не ширити інформацію, що може допомогти ворогу.
Якщо цікавить магазин в сусідньму районі так, туди можна позвонити
Мастер Класс• 24 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Автор , вуспомните кому принадлежает облєнерго..там и так все данные есть
о маттрьошки всьопропальщиці підтягнулись, коли вже вам інтернет вимкнуть, самки собак
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви розумієте, що в чаті дтєк ваше повідомленні тисячі людей не побачать?
Апрель Ивановна• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А ви розумієте що ті кому треба(рашаботи) і так дізнаються якщо захочуть. Напишите ви про це десь чи ні.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
нет связи -звонить
Якщо немає зв´язку, то і на кідстафі писати не зможете.
ДлинноНожка• 24 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
а их багато , попадают хорошо
’попадают хорошо’, чому, бачу, ви раді не тому, що мають багато корегувальників, а тому, що основні вузли - це ще з ссср, русня має всі радянські карти, а от дрібні трансформатори і розв´язки - це не настільки для них відкрито. Тому і моніторять москолота саме по місцевим точкам. А ще, через такі теми, вивчають настрої суспільства, щоб краще своїми іпсо підлаштовуватися.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Ні, дуже багато ніансів. Куди перекидають мережі з пошкоджених електростанцій незадіяні люди не знають
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляпицунда
у нас связь лежит инфы нет никакой
Але ж зараз ви вже пишите, тож і зв´язок вже є, можна дзвонити куди треба
ДлинноНожка• 24 ноября 2022
Ответ дляКопирайторша
Когда в моем районе не было света, то из интернета я узнала в каком районе свет есть и пошла туда пешком чтобы банально поесть и купить еды. Когда в моем районе света нет, то у нас не работает абсолюно ничего, и дома у меня все от электричества. И еще я живу сейчас во Льове и у меня нет знакомых в каждом районе, у которых я могу спросить есть у них свет или нет.
А подзвонити диспетчеру міської електромережі - ні? За тридцять секунд у вас буде інформація. Навіщо ці складнощі з опитуванням?
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляпицунда
телефон глухой даже гудков нет пишу с ноута другой провайдер
Можна спробувати перепідключитись до іншої мережі, національний роумінг
Маша хороша• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Є сервіс»Чому немає світла!», там чітко пише, коли планують включити навіть при аварійних відключеннях
Апрель Ивановна• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Цікавить рашабота чи є світло в певному районі. Дивиться по карті, які є магазини там, дзврнить туди і питає чи працюють. Все. 2 хв роботи.
ДлинноНожка• 24 ноября 2022
Ответ дляКима_кепка
Ось тварі, все моніторять . А люди продовжують говорити і знімати.
Мовчіть!
А потім москолота ще й розганяє: а,вот запад єсть свєт, а рускаязичниє регіони спеціально бєз свєта. І понеслося русняве лайно в незахищений мозок деяких українців.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Правильно, дізнаються від інших, хто про це напише
Я вся ваша• 24 ноября 2022
+ Подеоживаю. Информация в целом по стране и городам есть в новостях. А выяснять на форумах по районам и улицам-это уже лишнее во время войны. У нас от этого свет быстрее не появится.
ДлинноНожка• 24 ноября 2022
Нехай навіть не коригування, але русня, особливо самки русняві, пасуться тут, перекидають скріни наших скарг і радіють нашому горю. Вам приємно, коли ваше повідомлення про те, що у вас нема струму, води і холодно, розтягнуть по руснявих форумах, де воно набере тисячі лайків, а русня буде глумиться типу, так і нада каклам, тєпєрь ви знаєтє сілу расіі....вже промовчу про мати і побажання для нас.
Вкусныйпончик• 24 ноября 2022
Вони готувплися до війни з 90х років, вони воюють з нами з 14го року. Невже ви думаєте, що вони не продумали це і не влаштували на роботу на критичну інфраструктуру хоч якусь прибиральницю? Чи не поселили поряд, якусь сімейну пару? Люди, занадто ризиковано брать інфу з форумів. Це твльки диванні експерти можуть тут почитать і порадіти, що нам погано і рознести це десь по своїх форумах. З відключенням світла, багато хто з наших повертається в печери наче.
Дона Ко Ко• 24 ноября 2022
Ответ дляМастер Класс
вот круто поливать , а не разобраться.
Вадим Новинский
Медведчук
Левочкина
Суркисы
Оксанка Марченко
Мат часть читайте, прежде чем поливать
Вадим Новинский
Медведчук
Левочкина
Суркисы
Оксанка Марченко
Мат часть читайте, прежде чем поливать
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
Интересно, ДТЕК за день-два сообщил о том, что Украину ждёт массовое отключение света. А в итоге, причиной блекаута стал ракетный обстрел.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Якщо вони так все продумали, чому бити по критичній інфраструктурі почали з жовтня?
Вони не розраховували на тривалий конфлікт, про це багато що свідчить, там реально хотіли змінити в Києві владу за декілька днів. На підстанціях навряд чи працюють прибиральниці