Блондинка в Шоколаде• 24 ноября 2022
Не публікуйте дані про світло з прив´язкою до місця
Вже не перший день теми про Світло регулярно з´являються. Люди відписують, де і коли вимикають/вмикають світло. Можна зрозуміти, ми всі живем з певними незручностями. Але ж країна у стані війни. Будь ласка, хоча б не пишіть місце, район, зберігайте анонімність, бо за іншими вашими темами можна визначити, звідки ви.
Русні допомогають планувати обстріли їх спеціалісти енергетики. У них є карти наших електромереж. Інформація, як саме у нас вирішили проблему, куди перекинули мережу, для них справді важлива. Ракети занадто дорогі, щоб іх пускати по сумнівним об´єктам, тому вони шукають інформацію. Просто прошу зберігати інформаційну гігієну. Більш того, нам ця інформація все одно нічого не дасть.
Ло Шарик• 24 ноября 2022
Ответ дляМаша хороша
100%
Правильно
Надо писать нигде нет света воды и интернета
Пусть уже отстанут
Тамбовский мел• 24 ноября 2022
Заважаєте іпсошникам робити роботу) вчора коли теж про це писала, то написали що їх дістали параноіки (на руськом язике конешно) і шо в телеграмі можна все дізнатись, але моськи свої саме сюди чогось тягнуть і опитування дурнуваті, бо вони тут звикли, в нас тут по домашньому)) Наче ото комусь крім русні легше стане, що ще в когось немає світла і води і тд
Маша хороша• 24 ноября 2022
Ответ дляЛо Шарик
Правильно
Пусть уже отстанут
Від того, що ви напишете, що у вас є світло, а я напишу, що у мене немає, ситуація не зміниться. А ворогу можемо допомогти. Інформаційна тиша
Глас_Народа• 24 ноября 2022
100%% резко всем понадобилась у кого где что есть и чего нет. Почему админы пропускают такие темы, еще и под анонимами?????!!!!!
Дона Ко Ко• 24 ноября 2022
Автор , вуспомните кому принадлежает облєнерго..там и так все данные есть
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Просіть іпсошників написати те саме української)) вони починають біситися, але на мову не переходять.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Кожного дня. Одну закрили - одразу з´являється інша...
Кима_кепка• 24 ноября 2022
До речі рашистські пабліки нервуються, бо нема відео прильотів. Тому і я кажу, що краще помовчати, нехай виродки здохнуть від цікавості.
Царевна Лягушка• 24 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Потому что у меня в почти 24 часа нет света и интернет только дали, я хочу хоть понимать что происходит, у нас в районе так или везде по столице?
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Звідки у вас така впевненість? Пошкоджень забагато, щоб хтось володів всієї картиною, тим більше військовий стан, а це стратегічні об´єкти
Маша хороша• 24 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Все телеграмм каналы новостные, мэры, пишут про ситуацию со светом
Так, але в загальному, а не по вулицях/ будинках
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Вони пишуть стисло і у загальному. Це нічого не дає. Якщо це якийсь телеграм чат, то там також люди, які припускаються помилок і з цим треба працювати
Апрель Ивановна• 24 ноября 2022
Ви такі смішні. Справді думаєте що навіть якщо про це не писати, вони не дізнаються? Та їх коригувальнмки є всюди, навіть у вашому під´їзді скоріш за все. Ввечері вийти на верхній поверх під´їзду і пів міста видно, де є світло і де нема.
Дона Ко Ко• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
По данными смида гов юа .кому принадлежат облэнерго. И эти игры в шпионов при телегах и т д -бесполезно .
На пультах управления обл все есть .
красные лампочки
На пультах управления обл все есть .
красные лампочки
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Подзвоніть знайомим, можна ж непублічно це якось з´ясувати, закриті домові чи ще якісь чати, де перевірені люди. І якщо навіть в іншому районі є світло, це не вплине на ваш район
dreamsunny• 24 ноября 2022
Навіть Зе пише де є світло, де немає.... В усіх пабликах є ця інфа...
Військові просять не оприлюднювати інфу про прильоти, а не про відсутність світла чи тепла....
Дона Ко Ко• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
что вы хотите? чтобы все молчали в тряпочку
нет связи -звонить
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Якби було так багато коригувальників, як ви пишете, рашка вже б перемогла.
Не стесняюсь• 24 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
А кто вообще админы ? И почему сайт до сих пор на руском Вас не смущает?
Дона Ко Ко• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
а их багато , попадают хорошо
Царевна Лягушка• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У меня знакомые все за городом, смысл им звонить. Чата тоже нет, я в хруще живу.
Да я блин знать хочу, ни воды, ни света, ни отопления. Что за игры в партизанов, уверена в ТГ все есть уже. Сейчас прогрузится, пойду туда читать
Апрель Ивановна• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ви дуже наївна
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляdreamsunny
Там це стисло і у загальному, а не по годинах і районах.
Електростанції та підстанції - це стратегічні об´єкти, туди сторонніх не пускають. Але про їх роботу можна зробити висновок у тому числі з таких повідомлень
Копирайторша• 24 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Когда в моем районе не было света, то из интернета я узнала в каком районе свет есть и пошла туда пешком чтобы банально поесть и купить еды. Когда в моем районе света нет, то у нас не работает абсолюно ничего, и дома у меня все от электричества. И еще я живу сейчас во Льове и у меня нет знакомых в каждом районе, у которых я могу спросить есть у них свет или нет.