Блондинка в Шоколаде• 24 ноября 2022
Не публікуйте дані про світло з прив´язкою до місця
Вже не перший день теми про Світло регулярно з´являються. Люди відписують, де і коли вимикають/вмикають світло. Можна зрозуміти, ми всі живем з певними незручностями. Але ж країна у стані війни. Будь ласка, хоча б не пишіть місце, район, зберігайте анонімність, бо за іншими вашими темами можна визначити, звідки ви.
Русні допомогають планувати обстріли їх спеціалісти енергетики. У них є карти наших електромереж. Інформація, як саме у нас вирішили проблему, куди перекинули мережу, для них справді важлива. Ракети занадто дорогі, щоб іх пускати по сумнівним об´єктам, тому вони шукають інформацію. Просто прошу зберігати інформаційну гігієну. Більш того, нам ця інформація все одно нічого не дасть.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Я не знаю где вы, но я читаю от представителей городской власти,ответы на вопросы в Фейсбуке. Прекрасно отвечают, что такая то насосная станция не работает
Можна будь ласка посилання стосовно насосних станцій? Я напишу туди зауваження
Тут більше мова про електропідстанції, їх більше, і робота мереж складніше
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Вони готувплися до війни з 90х років, вони воюють з нами з 14го року. Невже ви думаєте, що вони не продумали це і не влаштували на роботу на критичну інфраструктуру хоч якусь прибиральницю? Чи не поселили поряд, якусь сімейну пару? Люди, занадто ризиковано брать інфу з форумів. Це твльки диванні експерти можуть тут почитать і порадіти, що нам погано і рознести це десь по своїх форумах. З відключенням світла, багато хто з наших повертається в печери наче.
Враховиючи, що вони вели наступ по совковим картам, для них тут дійсно цінна інформація, тут люди щиро пишуть про те, що їх хвилює
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Летала_НаМетле• 24 ноября 2022
Ответ дляЛо Шарик
Правильно
Надо писать нигде нет света воды и интернета
Пусть уже отстанут
А у меня есть подозрение что мы уже идём этим путём на официальном уровне.
Блондинка в Шоколаде
• 24 ноября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Тим більше, треба менше писати про реальну картину
karpenko73• 24 ноября 2022
Ответ дляVA 11
А то со спутников им не видно, есть свет или нет .
Их спутников нет над Украиной
Посмотрите интервью с рогожкой
Где он рассказывал, что это очень дорого стоило и поэтому не сделали
Посмотрите интервью с рогожкой
Послушная• 24 ноября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
А кто вообще админы ? И почему сайт до сих пор на руском Вас не смущает?
А вы почему на русском пишите?
Блондинка в Шоколаде
• 25 ноября 2022
Блондинка в Шоколаде
• 25 ноября 2022
Ответ дляВечный двигатель
І?
Перечитайте ще раз, там все зрозуміло