Прикуси Язык• 24 ноября 2022

Як ви вважаєте?

Тіло , яке струнке, в тонусі без зайвої ваги , але з величезним мінусом - багато розтяжок може бути сексуальним? Чи це велика проблема?
Розтяжки на ногах: ззаду коліна, біля колін, середина бедра, ззовні , на животі , на боках …
Результат:
вже голосів: 42
31 (73.81%) Це не проблема якщо тіло гарне
11 (26.19%) Проблема
Просериарила молодость• 24 ноября 2022
Страхиття
Ви тільки для садо мазо авторка

РыжаяЛиса• 24 ноября 2022
Это вобще не проблема
Гладковыбритый шишун• 24 ноября 2022
Дивне опитування, перший пункт вже суперечний, яке ж гарне з розтяжками? Треба правильно худнути, що без розтяжек, спорт тут не до чого.
автор Прикуси Язык • 24 ноября 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
А те що після пологів могли залишитись не подумали? І підліткові
Гладковыбритый шишун• 24 ноября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Але ж від зміни ваги чи ні? Що я маю думати? Питання чи проблема, так проблема, якої часто можна уникнути.
автор Прикуси Язык • 24 ноября 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Ну вона вже є, всьо
Ковбой Хагис• 24 ноября 2022
Блін, ото у вас в голові проблема

Мені 40. Зріст 160 см, вага 61-62 кг. Спорт присутній, але не прям. Попа кругла, ноги гарні, але руки завеликі і животик є.
Є розтяжки на грудях, трохи по-тілу іііі....
І маю ’кавалера’, якому теж 40, і я збуджую його, уявляєте?
Йому я гарна, я його збуджую. З вчора з 19-ї, до сьогодні 12-ї секс був 4 рази ц не по 2 хвилини.

Проблема у вас в голові.
Папобус• 24 ноября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Это вобще не проблема
Леди Репях• 24 ноября 2022
Нет, не проблема.
Абсолютно.
Выкиньте это из головы и наслаждайтесь жизнью.🌷

мадам Везувий• 25 ноября 2022
Автор, если вы возьмёте мужика за роговой отсек, и начнёте тыкать носом, показывая где у Вас растяжки - он может что то и заметит. Гораздо лучше заметит, если Вы обведете их маркером. Но далеко не факт, что его это остановит от аморальных поползновений. Так что, не заморачивайтесь.