Головная• 25 ноября 2022
Скільки потрібно пелюшок?!
Дівчата, допоможіть будь ласка!
Скільки пелюшок потрібно для немовляти?! Сповивати не планую, але все одно потрібно ж буде підкладати їх всюди?!
Я собі нарахувала 3 теплих з фланелі, 3-4 тонких з мусліну і можливо 2 з тонкого ситцю. Хочу сьогодні замовити тканину, поки є знижки))
Цього буде достатньо?!
Сижуревувшоке• 25 ноября 2022
Когда рожать? У меня ребёнок ноябрьский тонких пелёнок было две и мне хватало, а вот фланели было много, пеленала ребенка.
Невидимка• 25 ноября 2022
А теплих навіщо? Хіба під голову стелити, але мені більше рушнички подобались
Головная
• 25 ноября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Весною. Квітень-травень
Головная
• 25 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Тоненькі рушники?
Подушку ж неможна малюкові.
КошкинДом• 25 ноября 2022
Квітень. Були 2 теплі і 3 чи 4 тонкі. Без мусліну. Вистачило з головою. В поліклініку брали одноразові
Головная
• 25 ноября 2022
Ответ дляКошкинДом
Дякую вам)
Скажіть будь ласка, а яку ковдру ви купували?!
КошкинДом• 25 ноября 2022
Ответ дляГоловная
Дякую вам)
Не купляли. Вкривали махровим рушником. Хз чому, якось так вийшло.
Утка_в_тапках• 25 ноября 2022
Це залежіть від того як часто плануєте прати.Якщо прання один раз на тиждень ,то потрібно більше,якщо кожного дня,то достатньо.
Выступаю Я.• 25 ноября 2022
Я стаошему сыну шила и фланелевые, и тонкие пеленки, поначалу пеленала, денег на памперсы не хватало( А потом эти пеленки послужили 2 племянникам и моей младшей в качестве ’подстелить, вытереть и еще чего-нибудь’) Дочку я вытирала фланелевой пеленкой лет до 5, наверное
Она мягкая и быстро сохнет.
Мне бы хватило 3 фланелевых и 2-3 тонких.
Она мягкая и быстро сохнет. Мне бы хватило 3 фланелевых и 2-3 тонких.
Маргарита и Мастер• 25 ноября 2022
Мне б хватило вообще двух. Все равно пользовалась только одноразовыми.
Полтавська галушка• 25 ноября 2022
Пользовалась только одноразовыми печёнками, хотя купила пару штук тонких и мама сшила какие-то тёплые. Так и не поняла зачем они сейчас