Царь-Матушка• 25 ноября 2022
Трускавец, Мукачево, Ужгород
Подскажите: интересует наличие отопления ( нет, среднее, отличное)
Детсадовский полицейский• 25 ноября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Перепрошую, тиждень тому?? Тобто проблеми в Мукачево були ще навіть до цього блекауту що був позавчора?
Це скріни ще за 6 листопада. Самий центр, ратуша, найбільш освітлені місця. Освітлення від кафе переважно.
АяВсёЗнаю• 25 ноября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Але ж газове опалення тоже часто залежить від електрики. Сучасні газові котли не працюють без електрики.
При установке котла нормальные люди сразу ставят и бесперебойник.
Фекла Персиковна• 25 ноября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну да и стабилизатор