moreseaa• 26 ноября 2022

Как вы думаете, будет ли все нормально со связью?

У меня вся семья в Украине,
в нескольких городах родственники. Мы привыкли постоянно быть на связи , я возможно поеду за границу, но очень волнуюсь как будет со связью 😥
Pavelolka• 26 ноября 2022
23ьего не знали, что будет 24го. Странный вопрос у вас
Xue• 26 ноября 2022
Ні.
Жули-ули• 26 ноября 2022
Так як в було в такі дні
Відштовхуйтесь від цього)
Звикайте, що гомоніти, коли захочете, з рідними вже не вийде, якщо будете за кордоном.
От і все
Ася -8355• 26 ноября 2022
Бог його знає що буде далі. Зараз живем одним днем а завтра буде завтра.
Алина-1240• 26 ноября 2022
А кто его знает
автор m_m23 • 26 ноября 2022
Ответ дляАся -8355
Можливо все ж таки найгірші сценарії блекаутy не збудуться 🙏🏻 нехай все буде добре 🙏🏻
Ася -8355• 26 ноября 2022
Ответ дляm_m23
🙏🙏🙏
Ингеборга Д.• 26 ноября 2022
після 23 не маю зв´язку з батьками, вони в Ізюмському районі. невідомо, коли буде зв´язок, і де це можна вияснити не знаю.
Светік• 26 ноября 2022
Уже його не має нормального.Чернігівська обл.З мамою вже 3 дні не можемо зідзвонитись((((
vikat• 26 ноября 2022
Ответ дляЖули-ули
Так як в було в такі дні
Відштовхуйтесь від цього)
От і все
И если будете в Украине - тоже
Жули-ули• 26 ноября 2022
Ответ дляvikat
И если будете в Украине - тоже
Так і це також
Тобто, робити треба так як тобі комфортно)