Аноним_Галя• 26 ноября 2022

А ви знали, що буде війна?

Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
нова_Я• 26 ноября 2022
В мене мама дивилась телевізор, то говорила мені, буде, я не вірила, думала, навчання проводять біля кордонів, полякають і все
ЛЛМ• 26 ноября 2022
Да как знали? Предположения, не более, потому как обсуждали везде, да и ’учения’ были у границ наших. Кто то говорил,учения пройдут и все, а кто то говорил они готовятся напасть. Я тоже думала, что вероятность большая, потому что это раша, она же постоянно на кого то нападает, я искала куда уехать, чтоб ближе к границе с европой,жилье искала снять на олх, мужа уговаривала, но он считал, что это глупости, ничего не будет.Я деньги с карт сняла заранее, был опыт 2014 года. Подружка предлагала уехать с детьми на время за границу. Но тут же сама говорила, не нападет он, это все пугалки. Вот так и дергались люди, кто то доказывал, что нет, такого не будет и здесь в день по несколько тем было, насмехались постоянно, над теми кто кипишует. У меня знакомых две семьи уехали в середине февраля за границу. Я считала, что они правильно сделали, но сама не решилась.
Мы в херсонской области жили, я 23 пошла на укрпочту посылку получать, мне работница эта говорит, что приходили проводники за кофе, у нас вокзал рядом с почтой и станция конечная, так вот проводники говорят, что уезжает очень много людей, просятся ехать ,хоть как, но ехать.Кто более решительный, то уехал до... Кто то был на стороже, знакомый в магазине кассу забирал, а товар новый не заказывал, говорил, мы на чемоданах. Утром 24 они уехали, впереди танков успели проскочить, кто вещи собирал 23 утром, тех уже не выпустили.
Gra_Nata• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
А що тепер каже генерал і які ваші відчуття про те наскільки це надовго?
Генерал на фронте сейчас.
Говорит что победа за нами.
Мы это и без него знаем.
А обстановку на фронте я лучше чем он сама вижу.
Оксана-004e• 26 ноября 2022
Ответ дляOhio
Толку від того, що всі знають? І тоді знали. Давайте на хвилиночку уявимо, що завтра нам не дадуть нічого, абсолютно нічого. Зберуть свої збори ці помогатори і заявлять, що все, вони більше участі в долі України не приймають Ні грошей, ні зброї. НІЧОГО! Що буде далі? Що буде з нами? Що буде з Україною?
Будет страшное (((
marinina11• 26 ноября 2022
Война началась 20 февраля2014 года, когда ночью я проснулась дома в Симферополе от слов мужа: зеленые человечки в городе! Все остальное - последствия и обострения. С донецкими с 2015 года работала и мы все знали что будет обострение.
Оксана-004e• 26 ноября 2022
Ответ дляLizavel
А вы знаете, для чего делали дороги?;
Я знаю
Irina-5d24• 26 ноября 2022
Чуяла но не знала и не хотела верить. Уехали в сентябре 2021. А потом даже вернулась в гости ровненько на начало войны. Сны не снились, было нервное состояние. Уверена была в бомбежках по типу Чечни, а муж высмеивал, друзья пальцем у виска крутили.
Оксана-004e• 26 ноября 2022
Ответ дляvikka-vs
Мы не надеемся. Строим свою жизнь за границей. Ориентирую ребенка на учебу в европейском ВУЗе. Благо, у него способность к языкам.
Молодцы
Леди Репях• 26 ноября 2022
Нет, не верила.
Ни я, ни близкие.
Стыдно теперь.
Могла бы больше вникать в ситуацию и, возможно, принять другие решения.
Хотя до сих пор слабо представляю, как к такому можно было подготовиться.
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Только в реальности все наоборот вышло
за неделю сдал бы П всю территорию, а не только две области
Тільки що ж Порошенко зараз на першому місці серед приватних інвесторів в ССО? Тобто, віддає свого особистого капіталу найбільше серед багатих людей країни. Сумма його вкладень більша, ніж допомога Болгарії. А ще, саме його коштом відремонтоване ППО врятувало Київ у перші дні війни! Невдячний народ українці, невдячний і сліпий.
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Почему П великий дипломат не сделал и десятой части того, что сделано сегодня?
Дипломат П створив міжнародну антипутінську коаліцію
В 2014 не було цієї колаліції зовсім. Всю свою каденцію він працював над міжнародною підтримкою. Те, що до війни до нас летіли літаки з озброєнням, в той час, як Зе розповідав західним партнерам - ’не нагнітайте’ - це результат вже створеної задовго до Зе міжнародної підтримки
mamaМия• 26 ноября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Так. Знала. Сни бачила відповідні.до 24 вже були зібрани сумки..закуплені продукти.зняті гроші. А знайомий з Маріуполя казав , що з-д Ілліча, де він працював, давно готуапвся. За півроку. Зброя лежала там і він це знав
Ятут писала, але мене банили.
Чия зброя? Сподіваюся не рашистська?

А по темі, чоловік був впевнений, що ось-ось, а я завжди сміялася з його таких тем. Як і влітку, коли поверталася в Україну з дітьми, я також не вірила, що можливо те, що зараз з нами відбувається. І зараз страшно вірити в те, що ми будемо спати в спальниках і палатках,топити сніг, щоб була вода і шукати їжу… моє серце вірити в це відмовляється, але мій мозок в тривозі, я не знаю що робити.
Mona Lisa• 26 ноября 2022
Ні, не знала і не вірила. 23-го лютого я святкувала день народження в ресторані і ми всі були щасливі. Але мене тяжкі події останніх років в моєму житті так загартували, что я практично ні про що не турбувалася навіть коли війна почалася, просто робила те, що потрібно було робити. Так досі і живу. Єдине, що я не можу прийняти і від чого мене виносить - це те, що вони катують людей і гвалтують маленьких дітей (якщо останнє це правда).
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляВечно недо...
Ви так влучно описали мої думки. Я навіть з подругою з Дубай посварилася через це і вже пів року не спілкуємся.
Коли вона звідти віщає мені який у нас найкращий президент і все буде Україна.
Я не втрималася і нагнула їй за цього президента.
Да, тепер він старається і до всього світу кричить, але дрова були наломані ще до.
Просто якби вони почали мінувать, окопувать, то люди б зрозуміли про війну і почали б тікати. А була ж важлива економіка
Можна було б підготувати зброю та інструеції для тероборони. В Бучі , наприклад, тероборона була майже без зброї, беззахистна перед ордою!
osna• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Автор, я так само як ви, думала нагнітають або максимум почнуть більше стріляти в окупованих територіях, але щоб прям так. Тепер розумію наскільки пронизана колаборантами, безвідповідальна і безглузда наша влада. Повністю покладаю вина за цю війну на тих, хто там хотєл смотрєть в глаза.
І я вважаю,50 % вини нашої влади...
Леди Репях• 26 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Да, Вы правы.😔
Viktoria_St• 26 ноября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мір в глазах путєна, жарім шашликі і ржом далі?
Може ця тема допоможе комусь зібратися з думками і підготувати свою сім´ю до найгіршого варіанту
Найгірший варіант- ми під рашкою вибачайте, але до такого я готуватись не збираюсь
asperka• 26 ноября 2022
Знала что будет война. Была уверенна на сто процентов что будет недели за две-три.
Но меня никто из родственников не слушал, кроме моей мамы. Мама из раиси - говорила «Они там все еб*нутые, у них развязать войну хватит» Мама моя еще и дату почти точную сказала - 23 февраля.
Ноооо… мужская часть нашей семьи нас не хотела слушать вообще совсем
Cheburaha• 26 ноября 2022
Знала, конечно 🙄 Зарубежные разведки кричали об этом открытым текстом, как-то сложно было не знать, ну и Байден выступал, сказал, что решение о войне в раше принято. С датой все стало понятно после выступления путина 21го числа, 22го собрала вещи на работе и обняла коллег в кабинете.
Cheburaha• 26 ноября 2022
Ответ дляMona Lisa
Останнє то правда ( підтвердить будь-який психолог, що зараз працює з людьми з окупованих територій, після звільнення Харківщини багато писали (
Катя Катерина• 26 ноября 2022
Чоловік казав, що буде криза, потрібно економити, та вкладати гроші в долари. Я не вірила, але 24 в ранці о 5:30 ми швидко поїхали заправити машину та зняти гроші з картки.
Донецька область….
Краще уж була б криза економічна….
Катя Катерина• 26 ноября 2022
Ответ дляmarinina11
А я не могла поверить, что после Донецка, все повторится, летом 14 года уехали оттуда.
У меня до сих пор перед глазами картина, когда я иду в магазин, на Засядько, а мимо меня проезжают танки в сторону аэропорта.
dajkiri-irina• 26 ноября 2022
Да,знала,тут писала,что будет.
Mussja• 26 ноября 2022
Ответ дляasperka
Аналогічно, ще в січні я казала, що буде війна, сестра мене підтримувала, а от наші чоловіки з нас сміялися. Казали, що ми панікуємо, і ніякої війни не буде. Але звісно, я і уявити не могла як все буде страшно! Тим не менш, я склала тривожний чемоданчик. І купувала продукти, радіо, батарейки...Тішилась, що маємо запас дров. Ми з сестрою планували переїхати в маленьке містечко, рідну хату з обласних міст. Так на початку і було, перші 2 місяці жили там. Я ледве вмовила чоловіка купити патрони до рушниці. Він з мене сміявся, але коли зайшов в магазин зброї, то був в шоці, бо ніколи не бачив там такої черги! Люди купували ЗБРОЮ . Тої ночі, коли хуйло мав говорити, не спали вже двоє, чекали що скаже той придурок, і було вже 100% впевненості, що буде війна! З того часу я майже не спала нормально, прокидалась кожні 2 години і читала новини. В ту страшну ніч так само, прочитала десь в 5 ранку на українські правді, розбудила чоловіка, подзвонила до сестри.
Mussja• 26 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Ви так добре знаєте про Порошенка, скільки він пожертвував, напевно є його прихильником. Мене завжди цікавило, коли і як він заробив ті статки? Він же завжди був політиком, багато років , біля кожного президента він мав якусь високу посаду. Коли він займався бізнесом? Як заробив ті грошиська? Може підкажете?
Хомикаса• 26 ноября 2022
Мой муж говорил, что будет война, он это политэкономически объяснял, а я смеялась
Маня..• 26 ноября 2022
Я долго боялась войны, все эти 8 лет мне снилисть страшные сны. И в ночь перед войной, мне снился сон что я подхожу к окну, и вижу в небе полосы от взрывов. Я тогда проснулась говорила это мужу, у меня такой страх дикий был, такой испуг, долго не могла уснуть, а когда уснула под утро, проснулась от этих жутких взрывов, и точно так же во сне были следы от этих взрывов. И видны они были только с этого окна. Как я тогда боялась...
Алена_С• 26 ноября 2022
Знали, що буде.
Але коли почалось бурління в лютому, розумом намагалися проаналізувати - ну який довбень почне війну напередодні дощів? Ніяк не виходило, що піде. Ми і уявити собі не могли, що ці паскуди мріяли про ’Київ за три дні’.
Думали, що якщо й у 22 році, то скоріш квітень-травень.
Хоча на нас дата ніяк не впливала. Все було підготовлено, всі діяли по плану - чоловік воювати, я тримати тил.
Еленнн• 26 ноября 2022
Ответ для_Alekssandra_
Не знала. Периодически, с 2014, слышала от людей, что будет, но поверить не могла в такое.
Знала зразу ж після виборів.. До того- писала,розказувала,а толку??? Зараз хоронять земляків, плачуть,, а причинно-наслідкові думки появляються в одиниць.- що цього всього могло і не бути...
margaritavoronina1• 26 ноября 2022
Да знала,живу в Польше,тут ещё за пару месяцев до начала войны по всем новостям говорили что будет война. Помню за пару дней до звонила родственникам в Украину, говорю выезжаете,война будет -они поражали,посмеялись’ты что прикалываешься,какая война’
А про сны многие пишут,да когда то снилось ещё в 2009-2010 году что иду с сыном маленьким,а у нас город разрушен из за войны, и мне так страшно в этом сне было-прям жуть жуткая,до сих пор помню то ощущения ужаса. Рассказывала маме,мама меня успокоила,та нет говорит,не может быть в Украине война с русскими. Мы так поговорили тогда и подумали что не может у Украины быть война с соседними странами.