Аноним_Галя• 26 ноября 2022
А ви знали, що буде війна?
Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
Да как знали? Предположения, не более, потому как обсуждали везде, да и ’учения’ были у границ наших. Кто то говорил,учения пройдут и все, а кто то говорил они готовятся напасть. Я тоже думала, что вероятность большая, потому что это раша, она же постоянно на кого то нападает, я искала куда уехать, чтоб ближе к границе с европой,жилье искала снять на олх, мужа уговаривала, но он считал, что это глупости, ничего не будет.Я деньги с карт сняла заранее, был опыт 2014 года. Подружка предлагала уехать с детьми на время за границу. Но тут же сама говорила, не нападет он, это все пугалки. Вот так и дергались люди, кто то доказывал, что нет, такого не будет и здесь в день по несколько тем было, насмехались постоянно, над теми кто кипишует. У меня знакомых две семьи уехали в середине февраля за границу. Я считала, что они правильно сделали, но сама не решилась.
Мы в херсонской области жили, я 23 пошла на укрпочту посылку получать, мне работница эта говорит, что приходили проводники за кофе, у нас вокзал рядом с почтой и станция конечная, так вот проводники говорят, что уезжает очень много людей, просятся ехать ,хоть как, но ехать.Кто более решительный, то уехал до... Кто то был на стороже, знакомый в магазине кассу забирал, а товар новый не заказывал, говорил, мы на чемоданах. Утром 24 они уехали, впереди танков успели проскочить, кто вещи собирал 23 утром, тех уже не выпустили.
Оксана-004e• 26 ноября 2022
Ответ дляOhio
Толку від того, що всі знають? І тоді знали. Давайте на хвилиночку уявимо, що завтра нам не дадуть нічого, абсолютно нічого. Зберуть свої збори ці помогатори і заявлять, що все, вони більше участі в долі України не приймають Ні грошей, ні зброї. НІЧОГО! Що буде далі? Що буде з нами? Що буде з Україною?
Будет страшное (((
marinina11• 26 ноября 2022
Война началась 20 февраля2014 года, когда ночью я проснулась дома в Симферополе от слов мужа: зеленые человечки в городе! Все остальное - последствия и обострения. С донецкими с 2015 года работала и мы все знали что будет обострение.
Irina-5d24• 26 ноября 2022
Чуяла но не знала и не хотела верить. Уехали в сентябре 2021. А потом даже вернулась в гости ровненько на начало войны. Сны не снились, было нервное состояние. Уверена была в бомбежках по типу Чечни, а муж высмеивал, друзья пальцем у виска крутили.
Оксана-004e• 26 ноября 2022
Ответ дляvikka-vs
Мы не надеемся. Строим свою жизнь за границей. Ориентирую ребенка на учебу в европейском ВУЗе. Благо, у него способность к языкам.
Молодцы
Леди Репях• 26 ноября 2022
Нет, не верила.
Ни я, ни близкие.
Стыдно теперь.
Могла бы больше вникать в ситуацию и, возможно, принять другие решения.
Хотя до сих пор слабо представляю, как к такому можно было подготовиться.
Ни я, ни близкие.
Стыдно теперь.
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Только в реальности все наоборот вышло
за неделю сдал бы П всю территорию, а не только две области
Тільки що ж Порошенко зараз на першому місці серед приватних інвесторів в ССО? Тобто, віддає свого особистого капіталу найбільше серед багатих людей країни. Сумма його вкладень більша, ніж допомога Болгарії. А ще, саме його коштом відремонтоване ППО врятувало Київ у перші дні війни! Невдячний народ українці, невдячний і сліпий.
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Почему П великий дипломат не сделал и десятой части того, что сделано сегодня?
Дипломат П створив міжнародну антипутінську коаліцію
В 2014 не було цієї колаліції зовсім. Всю свою каденцію він працював над міжнародною підтримкою. Те, що до війни до нас летіли літаки з озброєнням, в той час, як Зе розповідав західним партнерам - ’не нагнітайте’ - це результат вже створеної задовго до Зе міжнародної підтримки
Ответ дляНеКонец-Света
Так. Знала. Сни бачила відповідні.до 24 вже були зібрани сумки..закуплені продукти.зняті гроші. А знайомий з Маріуполя казав , що з-д Ілліча, де він працював, давно готуапвся. За півроку. Зброя лежала там і він це знав
Ятут писала, але мене банили.
Чия зброя? Сподіваюся не рашистська?
А по темі, чоловік був впевнений, що ось-ось, а я завжди сміялася з його таких тем. Як і влітку, коли поверталася в Україну з дітьми, я також не вірила, що можливо те, що зараз з нами відбувається. І зараз страшно вірити в те, що ми будемо спати в спальниках і палатках,топити сніг, щоб була вода і шукати їжу… моє серце вірити в це відмовляється, але мій мозок в тривозі, я не знаю що робити.
Ні, не знала і не вірила. 23-го лютого я святкувала день народження в ресторані і ми всі були щасливі. Але мене тяжкі події останніх років в моєму житті так загартували, что я практично ні про що не турбувалася навіть коли війна почалася, просто робила те, що потрібно було робити. Так досі і живу. Єдине, що я не можу прийняти і від чого мене виносить - це те, що вони катують людей і гвалтують маленьких дітей (якщо останнє це правда).
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляВечно недо...
Ви так влучно описали мої думки. Я навіть з подругою з Дубай посварилася через це і вже пів року не спілкуємся.
Коли вона звідти віщає мені який у нас найкращий президент і все буде Україна.
Я не втрималася і нагнула їй за цього президента.
Да, тепер він старається і до всього світу кричить, але дрова були наломані ще до.
Просто якби вони почали мінувать, окопувать, то люди б зрозуміли про війну і почали б тікати. А була ж важлива економіка
Можна було б підготувати зброю та інструеції для тероборони. В Бучі , наприклад, тероборона була майже без зброї, беззахистна перед ордою!
Ответ дляОмлетик
Автор, я так само як ви, думала нагнітають або максимум почнуть більше стріляти в окупованих територіях, але щоб прям так. Тепер розумію наскільки пронизана колаборантами, безвідповідальна і безглузда наша влада. Повністю покладаю вина за цю війну на тих, хто там хотєл смотрєть в глаза.
І я вважаю,50 % вини нашої влади...
Леди Репях• 26 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18
Да, Вы правы.😔
Viktoria_St• 26 ноября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мір в глазах путєна, жарім шашликі і ржом далі?
Може ця тема допоможе комусь зібратися з думками і підготувати свою сім´ю до найгіршого варіанту
Найгірший варіант- ми під рашкою
вибачайте, але до такого я готуватись не збираюсь
Знала что будет война. Была уверенна на сто процентов что будет недели за две-три.
Но меня никто из родственников не слушал, кроме моей мамы. Мама из раиси - говорила «Они там все еб*нутые, у них развязать войну хватит» Мама моя еще и дату почти точную сказала - 23 февраля.
Ноооо… мужская часть нашей семьи нас не хотела слушать вообще совсем
Знала, конечно 🙄 Зарубежные разведки кричали об этом открытым текстом, как-то сложно было не знать, ну и Байден выступал, сказал, что решение о войне в раше принято. С датой все стало понятно после выступления путина 21го числа, 22го собрала вещи на работе и обняла коллег в кабинете.
Ответ дляMona Lisa
Останнє то правда ( підтвердить будь-який психолог, що зараз працює з людьми з окупованих територій, після звільнення Харківщини багато писали (
Катя Катерина• 26 ноября 2022
Чоловік казав, що буде криза, потрібно економити, та вкладати гроші в долари. Я не вірила, але 24 в ранці о 5:30 ми швидко поїхали заправити машину та зняти гроші з картки.
Донецька область….
Краще уж була б криза економічна….
Донецька область….
Краще уж була б криза економічна….
Катя Катерина• 26 ноября 2022
Ответ дляmarinina11
А я не могла поверить, что после Донецка, все повторится, летом 14 года уехали оттуда.
У меня до сих пор перед глазами картина, когда я иду в магазин, на Засядько, а мимо меня проезжают танки в сторону аэропорта.
Ответ дляasperka
Аналогічно, ще в січні я казала, що буде війна, сестра мене підтримувала, а от наші чоловіки з нас сміялися. Казали, що ми панікуємо, і ніякої війни не буде. Але звісно, я і уявити не могла як все буде страшно! Тим не менш, я склала тривожний чемоданчик. І купувала продукти, радіо, батарейки...Тішилась, що маємо запас дров. Ми з сестрою планували переїхати в маленьке містечко, рідну хату з обласних міст. Так на початку і було, перші 2 місяці жили там. Я ледве вмовила чоловіка купити патрони до рушниці. Він з мене сміявся, але коли зайшов в магазин зброї, то був в шоці, бо ніколи не бачив там такої черги! Люди купували ЗБРОЮ . Тої ночі, коли хуйло мав говорити, не спали вже двоє, чекали що скаже той придурок, і було вже 100% впевненості, що буде війна! З того часу я майже не спала нормально, прокидалась кожні 2 години і читала новини. В ту страшну ніч так само, прочитала десь в 5 ранку на українські правді, розбудила чоловіка, подзвонила до сестри.
Ответ дляKolibri_18
Ви так добре знаєте про Порошенка, скільки він пожертвував, напевно є його прихильником. Мене завжди цікавило, коли і як він заробив ті статки? Він же завжди був політиком, багато років , біля кожного президента він мав якусь високу посаду. Коли він займався бізнесом? Як заробив ті грошиська? Може підкажете?
Я долго боялась войны, все эти 8 лет мне снилисть страшные сны. И в ночь перед войной, мне снился сон что я подхожу к окну, и вижу в небе полосы от взрывов. Я тогда проснулась говорила это мужу, у меня такой страх дикий был, такой испуг, долго не могла уснуть, а когда уснула под утро, проснулась от этих жутких взрывов, и точно так же во сне были следы от этих взрывов. И видны они были только с этого окна. Как я тогда боялась...
Знали, що буде.
Але коли почалось бурління в лютому, розумом намагалися проаналізувати - ну який довбень почне війну напередодні дощів? Ніяк не виходило, що піде. Ми і уявити собі не могли, що ці паскуди мріяли про ’Київ за три дні’.
Думали, що якщо й у 22 році, то скоріш квітень-травень.
Хоча на нас дата ніяк не впливала. Все було підготовлено, всі діяли по плану - чоловік воювати, я тримати тил.
Ответ для_Alekssandra_
Не знала. Периодически, с 2014, слышала от людей, что будет, но поверить не могла в такое.
Знала зразу ж після виборів.. До того- писала,розказувала,а толку??? Зараз хоронять земляків, плачуть,, а причинно-наслідкові думки появляються в одиниць.- що цього всього могло і не бути...
margaritavoronina1• 26 ноября 2022
Да знала,живу в Польше,тут ещё за пару месяцев до начала войны по всем новостям говорили что будет война. Помню за пару дней до звонила родственникам в Украину, говорю выезжаете,война будет -они поражали,посмеялись’ты что прикалываешься,какая война’
А про сны многие пишут,да когда то снилось ещё в 2009-2010 году что иду с сыном маленьким,а у нас город разрушен из за войны, и мне так страшно в этом сне было-прям жуть жуткая,до сих пор помню то ощущения ужаса. Рассказывала маме,мама меня успокоила,та нет говорит,не может быть в Украине война с русскими. Мы так поговорили тогда и подумали что не может у Украины быть война с соседними странами.