i0696• 26 ноября 2022

2 дня после лазерной коррекции лазером Контура в Новом Зірє. Мутно видно вблизи

Сделала корекцию 33 года, самый современный лазер Контура, был астигматизм зрение один глаз 20%, один 50%, была близорукость, теперь 2 дня только прошло конечно, но вблизи сильно вижу очень мутно, а в даль хорошо, всеравно один глаз что видил 20%, видит ещё хуже того. Через сколько идёт восстановления? Переживаю чтобы теперь у меня не было дальнозоркости и чтоб так не осталось? Подскажите как у кого проходило выздоровления глаз.. спасибо
МариЧе• 26 ноября 2022
В мене так само. Після корекції стала погано бачити зблизька. В принципі, майже так і залишилось
MariyaT• 26 ноября 2022
Я не розумію чому Ви думаєте, що корекція відновить зір. Ніхто такої гарантії не дає.
JediLady• 26 ноября 2022
Вам стоит проконсультироваться с врачом. У меня была сильная близорукость, но видеть я стала хорошо, как только с операционного стола слезла. Был туман, но на вторые сутки прошел. Но, есть одно но. Когда корректируется сильный минус или каког то другой сильный недостаток, то без побочек, увы, редко получается. У меня лёгкий астигматизм добавился) но, я не жалуюсь, так как была почти крот)))
Вообще, период восстановления неделя. Хотя, если есть возможность, позвонить врачу, я бы позвонила
автор i0696 • 26 ноября 2022
Ответ дляMariyaT
Тому що вже багато знайомих зробили, і дуже задоволені.. мені дали гарантію на 70% мінімум в новому зір, але я переживаю що тепер в даль я бачу класно а дуже близько читати пливе, надіюсь це пройде
автор i0696 • 26 ноября 2022
Ответ дляМариЧе
Блін то печалька, не хочеться (((( вони цього не казали, сказали на 70%гарантують покращити з моїх 35%, а от за далекозорість ніхто не казав
Dasik_• 26 ноября 2022
Ответ дляi0696
Пройде. У бшизорукиз рефракція не так працює, ліниве око по суті.
Зараз треба м´язам натренувати ся на рефракцію .
автор i0696 • 26 ноября 2022
Ответ дляDasik_
Дякую, мені вони перед корекцією писали, синдром лінивого ока, надіюсь пройде
МаргаритаЛьвовна• 26 ноября 2022
Ответ дляi0696
отпишитесь, пожалуйста, как дальше будет. а три дня - не такой уж срок.
а сильный астигматизм у вас был?
MariyaT• 26 ноября 2022
Ответ дляi0696
70% то замало. Тобто її нема.
MariyaT• 26 ноября 2022
Ответ дляМариЧе
Ви окулярами для читання користуєтеь чи не дуже проблемне погіршення
автор i0696 • 26 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а сильный астигматизм у вас был?
Да приличный, куча цифр я не понимаю что означает, сегодня прошла консультацию тот глаз что видел 20%, видит 60, тот что 50видит Сейчас 80%, сказали результат ещё а течение месяца минимум будет восстанавливаться
автор i0696 • 26 ноября 2022
Ответ дляMariyaT
70% то замало. Тобто її нема.
А коли було 20%, то 70 для мене це вау вже)
MariyaT• 26 ноября 2022
Ответ дляi0696
Ото Ви, автор, ризикована. Я ж сама хотіла і знайомий один прям мріяв. І мама моя - ій ліка сказав - якщо ти думаєш, що ця операція диво, то чому досі лікарі в окулярах?

А знайомий зібрався вже - якось зустріли, а він в окулярах. Каже, що гарантію ніхто не дає, що зір буде добрий і надовго, а ще раз неможна робити операцію. Так от всі і повідмовлялися.
Ви ж пишіть потім що з Вам - це норма, чи ні.
na_podiume• 26 ноября 2022
Ответ дляMariyaT

В Україні є нормальні лікарі. Але ж не всім можна робити коррекцію. І зараз всі алініки хочуть заробити грошей насамперед, а що там з пацієнтом далі буде їх не колише. Мій майстер манікюру недавно зробила коррекцію, так їй навіть сітківку не зміцнили перед операцією.
na_podiume• 26 ноября 2022
В мене вже 8 років 100%, а було 10% і окулярами не коригувався.
MariyaT• 26 ноября 2022
Ответ дляna_podiume
Сподіваюсь, що в неї все добре.

Це я к з пілінгами - рідко який косметолог скаже, що багато кому з жирною чи комбінованою шкірою його просто неможна робити.
МариЧе• 26 ноября 2022
Ответ дляMariyaT
Сподіваюсь, що в неї все добре.

А чому з жирною не можна?
MariyaT• 26 ноября 2022
Ответ дляМариЧе
А чому з жирною не можна?
Тому що жир виділяється для того, щоб зберегти вологу (якої занадто мало) і захистити шкіру. Комбі та жирна шкіра потребують спочатку відновлення балансу вологи, а потім вже можна есперементувати. Пілінгі самі по союі травматичні і дуже сушать шкіру, тому і відновлення таке довге. Декому вони заборонені взагалі. Як і чистки, що робляться косметологами.
МаргаритаЛьвовна• 26 ноября 2022
Ответ дляi0696
так ведь с 60-ю тоже некомфортно. и что делать? можно после лазерки носить линзы? или только очками корректировать?
автор i0696 • 26 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Не знаю не хочу очки, сказали должно стать лучше, будем надеяться
Каталина333• 04 декабря 2022
Добрый день, подскажите у какого вы врача оперировались ? Как у вас сейчас со зрением вблизи ?
автор i0696 • 07 декабря 2022
Ответ дляКаталина333
Делала Новий зір, у Сергійченко Оксани. Далеко классно уже видно, вблизи ещё плывёт, бывает и двоится даже, сказали до 3 х месяцев полное восстановление идёт, буду ждать))
Каталина333• 07 декабря 2022
Ответ дляi0696
А я хочу там тоже сделать лаз.кор.зрения у Белого или Белых не помню , но особо отзывов нет про врача, но страшно конечно . И переживаю чтобы роговица была норм. Я 20 лет в линзах , теперь полная непереносимость линз.