Україна наше все• 26 ноября 2022
Розумію, що в майбутньому з дитиною не буде нічого спільного. У когось було таке?
Старша донька - чекаю виростити до 18, далі, думаю, наші шляхи розійдуться. Так гірко. Так боляче. Зовсім інше уявляла, очікувала, коли планувала дитину. Але 100% дитина - це лотерея. Займаюсь! Провожу час, вкладаю багато сил, часу, уваги, грошей. Розмовляємо багато. Результату 0. Я реально розумію, бачу, що багато хто значно менше вкладає і діти звичайні, нормальні. А тут....якщо коротко - дитина 7 років в постійній опозиції, все не так, все не те, все неправильно - це важко передати словами, але вона перетворює моє життя на ад, нерви - на ганчірку. Якщо доживу до її 18 років - хай іде в окреме життя і живе ТАК. Менша - звичайна дитина, може і капризувати, звісно, але все адекватно.
У когось було таке - усвідомлення, що ваша дитина - не "ваша людина"?
Тема просто виговоритись, дуже важко на душі, і почути інші історії.
Пукимончиг• 26 ноября 2022
А в кого характером пошла? Это же кто-то такой был ? Как с папой отношения у ребенка?
Так точно!• 26 ноября 2022
Лише 7 років, а ви такі висновки зробили? Може, до психолога треба вам? Ваше завдання тоді - годувати й любити
Русалка на ветвях• 26 ноября 2022
Не уявляю такого навіть. Вам треба якось налагодити контакт. Вона ж ще зовсім маленька. Я спочатку думала ви про підлітка пишете
Просто звязда• 26 ноября 2022
Щось схоже, але ми і батьком дитини в таких самих відносинах) це спадкове, не зійшлись характером)
Зяблик протестант• 26 ноября 2022
7 років психологи визначають,як критичний вік.
Але ви напевно занадто переймаєтеся і взяли високий старт.
Не можна все і одразу. В міру і відповідно віку.
Варто переглянути свої позиції, своє бачення. Можливо ви зверніться за допомогою до фахівців чи до тих, кому довіряєте і вони мають власний позитивний досвід
Точный_сантиметр• 26 ноября 2022
Да, у меня так было с мамой.
Я была в постоянной оппозиции. Потому что моя мама была не очень умным человеком, но считала себя истиной в последней инстанции.
А я хотела жить своим умом...
Доставучая• 26 ноября 2022
Так зараз в неї перехідний вік. Всіх в такому віці ковбасить. Цілком може бути, що коли вона стане старшою вона буде нормально з вами спілкуватися. Потерпіть і почекайте. А поки намагайтеся хоча б не настроїти її проти себе та не зіпсувати відносини.
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
Характером - важко сказати. У мене враження, що просто зібрала негативні риси у всіх! У мене, тата, бабусь та дідусів. Назбирала. Мені дуже важко назвати хоч 1 позитивну рису характеру у неї. Одне лише - вона дуже здібна, дуже. Я про навчальний процес. І творча. Але це не про характер.
З татом - розлучені, але в нормальних спокійних відносинах - спілкуємся коротоко виключно по дітям. Але коли жили - так, тріпав мене знатно 😭😭
_Alekssandra_• 26 ноября 2022
Мне реально резануло ’Менша - звичайна дитина, може і капризувати, звісно, але все адекватно.’
У вас деление уже идет. Конечно, если не одуматься, не пересмотреть свое поведение, то старшая, когда вырастет, будет вести себя соответственно.
вкрации• 26 ноября 2022
Автор, спочатку треба виключити вірогідність, що справа в вас. Все таки ви доросла і задаєте тон. Може ви її давите, силуєте до того чого вона не хоче. А ті інші ведуть себе інакше, тому і відносини з дітьми інші. Думаю моя мама казали би як ви , життя поклала, блаблабла, насправді я не мала права бути собою. Я мала вести себе ’ правильно’, говорити ’ правильні ’ речі, мати правильні зручні почуття, які би її задовільнити. І так, ми чужі люди. Навіть поговорити немає про що.
Янгол в камуфляжі• 26 ноября 2022
Ответ дляДоставучая
Перехідний в 7 років?
вкрации• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Оооооо, зрозуміло..... Автор, справа у вас.
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
Без батька? Ревнощі до інших дітей?
Розлучені, але батько дуже активно приймає участь в їх житті - постійно бачаться, спілкуються телефоном, по відеозв язку.
Доставучая• 26 ноября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Перехідний в 7 років?
Де сказано, що їй 7?
Пукимончиг• 26 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Может причина в разводе ? Ребенку был шок, стресс. Пробуйте другую линию поведения. Вашего , реагируйте по другому на выходки ребенка
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляТак точно!
Мені - так, вже треба. А вона не дає годувати і любити. І я люблю - крізь біль.
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляПарасюха
Как про меня написали.
Розкажіть свою історію
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Я намагаюсь, постійно.
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
Ми теж з батьком були в подібних відносинах. Але на відстані (розлучені) з ним спілкуватись дуже комфортно - все зробить, допоможе- тому тепер спілкування ок.
Леплю из пластилина• 26 ноября 2022
Молодец Ваша дочь, знакт чего хочет и живет своими желаниями, не ведомая, имеет своё мнение , порадуйтесь.
Скорее Вы обеспокоены, что она не подвластна Вашему контролю, так все дети это отдельные личности. А не расширение родителей.
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Так вона ж не в 7 такою стала....
Море Счастья• 26 ноября 2022
У меня было также. Только с сыном, что еще сложнее. Два разных полюса. Но я была очень ранней мамой (18 лет). Я много анализировала, думала, почему у нас нет общего языка и взаимопонимания. Ясама очень хотела наладить отношения. Сын уехал учиться, общались очень редко и плохо, с натяжкой. Я поставила цель все исправить. Мой сын и надо мне, взрослому и более умному человеку найти решение. Я считаю, что я мама и я виновата, это мое воспитание. Кстати, я в разводе была. Возможно это повлияло. В итоге, сыну 27. Общение близкое и суперское.
Україна наше все
• 26 ноября 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Да, у меня так было с мамой.
А я хотела жить своим умом...
В тому числі в 3-4-5 років Ви орієнтувались у життєвих ситуаціях краще мами?