Коленная ложечка• 26 ноября 2022
Где дешевле всего переждать зиму?
Очень-очень надеюсь, что сможем остаться дома. Но план должен быть на случай чего, чтобы не было хаоса.
Где дешевле всего жилье для украинцев? Пока рассматриваю Румынию и Словакию. Девушки, кто там, расскажите пожалуйста нюансы и что делать, куда бежать если вдруг что...
Пополняю_Карму• 26 ноября 2022
Так ви вже вирішили для себе бігти в Румунію або Словакію. Які нюанси? Грошей побільше з собою і валізи з речами. І все
Фисташковый кокец• 26 ноября 2022
Болгария, Румыния, Словакия. Правда если зимой много украинцев ломанётся в эти страны пересиживать зиму, то и цены на жильё очень взлетят. И не факт , что свободное жильё там будет.
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляПополняю_Карму
де написано, що я вирішила? Я вирішила бути дома до останньої можливості. Але план Б має бути завжди
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Египет! Аренда квартиры в Хургаде 250-300 долларов, море, пляж..
не нужен мне море и пляж. мне бы поближе к Украине и эконом вариант
Полиэтиленовый привет• 26 ноября 2022
Зараз в Румунії,поки що можливо знайти житло безкоштовне,але до якого місяця буде діяти ця держ.програма-невідомо,варіанти щвидко розбирають наші,вже багато приїхало на зиму і їдуть ще.Ціни на продукти приблизно як у нас,дещо дорожче трошки.Оренда 1 к кв-від 250 евро в невеликих містах,столиця-дорожче
Бяки-козяки• 26 ноября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Румыния мне понравилась. Люди очень поддерживают украинцев, простые и добродушные. Жилье, говорят, можно не дорого найти. Природа красивая.
PORKA• 26 ноября 2022
Словакия. 1 комн. 500 евро, 2-х комн. От 700 евро. Плюс риэлтеру сумма стоимости квартиры и +залог. Я в Братиславе. Здесь вчера +11 тепла, отопление ещё не включала, в квартире жарко. Проезд до конца года бесплатный. Здесь спокойно, язык легкий. Все устраивает.
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
я на безкоштовне дуже не сподіваюсь, тому шукаю економ-варіанти. так, щоб 2-3 міс перебути
Сегодня я не я• 26 ноября 2022
Словения! снимете жилье, оформите компенсацию по аренде+пособие пока до мая продлили точно
Милашка-оторвашка• 26 ноября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
А почему только зиму? Летом думаете будет лучше?
летом хоть мерзнуть не надо
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
можливо ви підкажете, де шукати контакти людей, які допомагають в румунії шукати житло?
Кима_кепка• 26 ноября 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Місяць?
Тихомандражная• 26 ноября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Для чого бути поближче? Краще їхати туди, де є перспективи, щоб залишитися
КвартираЧья• 26 ноября 2022
А можете спробувати Болгарію. Там селять безкоштовно в готелях. Ще й підробіток можете там знайти. Знайома так виїхала на початку війни. Живе в готелі і працює кухарем.
КвартираЧья• 26 ноября 2022
Ответ дляКима_кепка
Місяць?
Там за 4 тищі баксів можна купити квартиру
Люблю порядок• 26 ноября 2022
Ответ дляСекретница
Египет или Турция.
Болгария-смотря где, там дорого вообще
Турция не так дёшево, ещё и на длительный срок обычно сдают и чтоб был поручитель турок.
Ксения_ksen• 26 ноября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Напишіть мені в особисті,є групи по пошуку житла в фейсбуці і можливість знайти безкоштовне також поки ще є,але якщо Ви не одна,а мінімум троє,бо на одну людину румунам невигідно здавати житло по держ.програмі
Не пью, не курю• 26 ноября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Летом будет тепло и светло!
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
В Індії. Там можна під кущем жити
дякую..’добра’ жінка
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляТихомандражная
я не планую ніде залишатись
Коленная ложечка
• 26 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
хіба ця програма не закрита?
Тихомандражная• 26 ноября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
я не планую ніде залишатись
Краще мати запасний план
миссДавеча• 26 ноября 2022
По Словакии знаю только по 2 городам: Братиславе и Кошице. Те квартиры, которые были по 500-600, сейчас от 2000. Очень много людей приехали с деньгами, чтобы и безопасно, и поближе, съездить увидеться с тем же мужем можно например
Знакомые многие снимали там. Остались на старом месте одни, так у них хозяйка квартиры в Штатах. Остальным подняли минимум вдвое, две семьи съехали подальше и очень похуже, в окрестные села. И в сёлах рядом теперь дороже, чем было в Братиславе, с намного более худшими условиями
Khmelnichanka• 26 ноября 2022
Якщо розраховувати хоч на якусь допомогу держави, то Румунія і Словаччина. Ну і Німеччина, але жити в таборі.
Якщо повністю власним коштом, то Єгипет чи Албанія. Там наче найдешевша аренда.
Рассказница• 26 ноября 2022
Словакія - діє програма компенсації оплати за житло -10 евро на дорослого, 5 на дтину до 15 років за добу, можете порахувати суму на вашу родину. Поки що до кінця лютого, але її можливо продовжать. Але житло шукати на сайтах оголошень або в фейсбуці потрібно самостійно. В невеликих містах дуже маленька однокімнатна квартира від 300 евро, є ще села, там може буди дешевше.
Вільного житла не багато, але знайдете. Умови можуть бути різні - від дуже добрих, до квартир з ремонтом часів срср. І раджу їхати в невеличкі міста подалі від кордону, бо чим далі тим більше шансів знайти житло.
Мова зрозуміла. Продукти приблизно як в Україні по цінам.
Виплати від уряду 68 евро на людину, тобто розраховувати на них не варто.
Ставлення словаків до українців в більшості позититивне, але будьте готові зустріти і прихільників рашки.