31082010• 26 ноября 2022
Не можу підсумувати. Отож, нерухомість Київ і обл подорожчала чи здешевшала?
Проголосуйте, будь ласка, ті , хто реально відслідковує ринок і моніторить постійно, а не просто " я так думаю", добре? А ще краще хто є рієлтором, отож Київ і область
Результат:
вже голосів:
38 (42.22%)
все просіло, дешевше, ніж до В
33 (36.67%)
Здорожчав і втор-й і новобудов
19 (21.11%)
Здорожчав лише вторинний ринок
Full House• 26 ноября 2022
Я трохи не так проголосувала.
Відслідковую будинки і новобудови, вони значно здорощали.
Але от мою квартиру в новобудові наразі не дуже вигідно продавати. Так сказав менеджер з відділу продажу. Звичайно, вона дорожча, ніж до війни, але дешевша, ніж можна її продати взагалі.
Мені дуже запам‘ятався будинок невеличкий в 5 км від міста. Ціна за день піднялася одразу на 20 тис $
за крок до весни• 26 ноября 2022
Ви не додали ’відповіді’. Вам голосують, щоб побачити відповідь, а не відповісти на ваш запит.
Ответ дляgizma2019
Не я подняла, а люди сами начали торговаться, ну и как бы да, я с марта без ЗП и цены вверх летят, предлагаете мне бесплатно сдавать и все доходы на ВСУ отдавать как вы?)
Я сдаю не одну квартиру, две из них на Печерске, мы спустили цену и не поднимаем людям оплату.
Ответ дляLizavel
Я сдаю за 6 и 6500. Был спрос, почему не было? Вы с такой гордостью просто написали, что сдали дороже, ещё и про аукцион....
Не было спроса, в марте массово народ из Киева уезжал и квартиры за копейки сдавались с очень большим трудом, я не выезжала и сама сдаю в аренду, потому очень в курсе ситуации
Я не с гордостью написала, а по факту, если бы в ваших квартирах не отключали электричество, отопление и воду и они бы стоили больше