Парасюха• 26 ноября 2022
Серце кров´ю обливається...
Дочка у відношеннях вже четвертий рік. Бачу не сильно любить він її . Більше вона. Він може накричати на неї. Женитись не хоче. Жартує, що після війни. Я за вірність в сім´ї, в парі, але тут я бажаю дочці зустріти хорошого хлопця, що буде її любити. Що мені робити? Говорити їй, те що бачу і відчуваю? Їй, як пороблено, в рот йому заглядає, забувши про себе. Все робить для нього, старається угодити. Обідня за дитину. Їй 23, йому 26.
Одяг та сумки• 26 ноября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Раньше надо было думать.
Зачем так дочку воспитали?
не зарекайтесь тут воспитание непричем
постою_послушаю• 27 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Поздно говорить
Почему? Они не в браке, детей пока нет.
Думаю стоит говорить, автор. По доброму только, потихоньку. Сказать, как Вам обидно, что не для такого отношения вы квиточку растили.
И если она и не расстанется с ним, то, может быть, хоть расставит границы, что с ней так нельзя.
ЛюблюДевчонок• 27 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Це ви зараз так говорите, а коли молода-дурна, любов і лізли б батьки в відносини, то говорили б зовсім інше.
мені 27
якщо дочка не дура то задумається
Ответ дляПарасюха
Вивчилась, почала добре заробляти. Вона дуже розумна і порядна дівчинка. Тільки тут такий промах. У нас сім´я повноцінна, відношення мого чоловіка до мене і дітей чудове.
Говорите дочке все что видите! Так хоть есть какая-то надежда , что она ( если действительно умная ))) сделает правильные выводы! Если мама «стоит в сторонке» то на кого ж тогда надеяться ….
Алина-1240• 27 ноября 2022
Не лезть к ним.она имеет право на свой опыт,ошибки и свой выбор.воспитывать надо было лет до 14,дальше смысла не имеет))
Тримаю свічку• 27 ноября 2022
Нічого не говорити, підтримувати коли буде потрібно. Радуйте Ви її якщо змога є.