Робот Вертер• 27 ноября 2022

Ось і настав мій день народження.

Пишу тут не для того, щоб мене вітали чужі люди, я тут за порадою… Сьогодні мій день народження. Мені дуже сумно. Я зовсім залишилась сама: немає друзів, знайомих, родина маленька, але кожен сам по собі. Я нічого святкувати не буду і не святкувала б, навіть, якби було з ким, тому що поки хтось помирає за нас святкувати щось я вважаю не доречним. Але я задумалась… Чому я така самотня? Це означає, що проблема в мені, чи не так? Я дуже хочу змінити своє життя. Я зробила дуже багато помилок. Так, всі помиляються, але я зробила і занадто страшні помилки - аборти. Мене душа болить. Я вважаю себе вбивцею. Також і багато інших помилок, за які доведеться розплачуватись мені все життя. Щастя в моєму житті немає. За плечима невдалий шлюб, розлучення, зради. Це такий біль. Цей рік був для мене жахливим, я боюсь уявити наскільки жахливим буде для мене 2023. Я, нажаль, не можу повернутись в минуле. Але я хочу принаймі спробувати щось змінити в собі заради своєї дитини. Бо я залишилась за маму і тата. Я абсолютно неосвічена людина, я не маю знань, я нічого не вмію. Це жорстко, але настав час дивитись правді в очі. Я нічого не досягла фінансово, я не маю красивого і доглянутого вигляду, я дуже погладшала. Я стала поганою мамою. Дуже вплинули на дитину ментально стосунки, в яких я була. Ми розлучились, але дитина пам’ятає ці побої скандали і сварки хоч і мовчить про це. Мені боляче від його і огидно, бо мені треба було йти, а не сподіватись, що людина змінить себе. Він мене бив, принижував, ще й як виявилось зраджував з повіями. Але зараз вже не про це. Скажіть, будь ласка, кому вдавалось змінювати своє життя? Як почати життя з чистого аркушу? Чи можливо це. Мені вже 28, що буде далі і уявити важко. Я хочу змінитись, стати нормальною людиною, яка має якісь знання, щоб досягати щось. Я не мала за життя жодної цілі і нічого не досягла. Задумалась і страшно стало… А ще й треба одній дитину ростити. Порадьте книжки, можливо, літературу чи якісь відео в YouTube, які особисто Вам допомогли почати життя з чистого аркушу. Бо таке, як життя зараз у мене - ворогу не побажаєш. Кожного дня я себе з’їдаю, я плачу, мені шкода, що до 28 років я так і нічого не досягла, я повна невдаха і так зіпсувала життя своїй дитині і собі… Дякую всім хто дочитав. Всім мирного неба над головою і світла вдома.😀
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Також до всього цього болячок у мене наче мені 83…

ФФФФристайла• 27 ноября 2022
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляФФФФристайла
фото
Дякую дуже Вам.
Аноним Анонимыч• 27 ноября 2022
Поздравляю с днем рождения
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Поздравляю с днем рождения
Дякую дуже Вам.
Аноним Анонимыч• 27 ноября 2022
Не уже 28, а всего 28. Отпустите прошлое, появится будущее. Позвольте себе стать счастливой! Мирного неба, здоровья вам и ребенку и благополучия !
Мастер Класс• 27 ноября 2022
Читаю, дуже жаль вас. Треба брати себе в руки та все змінювати. Ставте собі маленькі цілі, напишіть список, щоб ви хотіли змінити, і потроху все так і буде.З Днем Народження

автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Просто знаєте таке враження, що дійсно найкращі роки мого життя я просто втратила… Дякую дуже Вам, навзаєм!
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляМастер Класс
Дякую дуже Вам.
Трынди-брынди• 27 ноября 2022
Вам всього 28 , автор!ВСЬОГО!!!
Все ще може бути зовсім по-іншому( а може і НЕ бути, все залежить від вас)
Вітаю з днем народження!
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Вам всього 28 , автор!ВСЬОГО!!!
Вітаю з днем народження!
Мені чомусь здається весь час, що ВЖЕ 28 і починаю ще більше плакати. Дякую дуже Вам.
Пошаманю• 27 ноября 2022
Всього 28))) почніть нормально харчуватись, займіться собою, почніть чомусь вчитися і працювати на повну- віддаватися справі. Не депресувати і бути оптимісткою. Все буде добре))) З днем народження!
Машка-замарашка• 27 ноября 2022
У вас позиція ’я винна і заслуговую самих жорстких покарань за це’... Дуже раджу прийняти себе такою як ви є, зробити висновки за всі свої невдалі вчинки пробачити себе за це і йти далі. Заради себе,своєї дитини, те що було в минулому,то є безцінний досвід, хоч і не самий кращий, але зробити висновки і краще майбутнє в ваших руках.
Книги.. я не знаю чи вам таке зайде,але дуже раджу ’Трансерфинг реальности’. В тій книзі ви побачите часточки свого життя. Книга важко написана, але якщо зрозуміти її, то може змінити багато що в житті.
З днем народження, 28 це не кінець, а гарна цифра для нової книги з чистої сторінки.
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляПошаманю
Я просто навіть не знаю з чого почати. Мені нічого не цікаво, я навіть не знаю що люблю і чим хотіла б займатись… Це дуже і дуже страшно. Дякую Вам.
автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Дякую дуже Вам, обов’язково пошукаю і можливо це те, що мені треба. Дякую.
Секретница• 27 ноября 2022
Когда-то с сыном прочитали в книге два взгляда ребенка на одну ситуацию. 1. Я рассыпал карандаши. Я неудачник и рукожоп.
2. Карандаши рассыпались. Я соберу их. Я молодец.
С днём рождения, автор! У вас рассыпались карандаши, собирайте их!
Трынди-брынди• 27 ноября 2022
Ответ дляРобот Вертер
Мені 41 і я вважаю, що в мене попереду ще дуже багато чудових моментів)
Аннуитет• 27 ноября 2022
Боже, моя ви киця, не вже 28, а тільки 28! Як жінка, що радикально змінювала життя в 35 і 44, скажу - у вас правильні думки і гарний вік! Найліпшого не буває, бо будь-який підходить для того, щоб зробити своє життя накраще. Вибачте собі усі помилки, усе, що було до, ви не самотня - у вас дитина, і починайте з чистого аркушу для вам обох! Щиро бажаю, щоб все здійснилося, який би засіб для цього ви не обрали.
Запыхалась• 27 ноября 2022
А у меня на днях др)) Мысли тоже не оптимистичные, похожие, и я старше. Каждый год этот день как экзамен, подведение итогов. Вы не одна такая) Не хочется расписывать свои антидостижения... Хочетсч поддержать и поздравить

автор Робот Вертер • 27 ноября 2022
Ответ дляАннуитет
Дякую дуже Вам!
Аноним Анонимыч• 27 ноября 2022
Ответ дляРобот Вертер
То вам кажется, лучшее впереди
Кондуктор троллейбуса• 27 ноября 2022
С днем рождения! Пусть сегодняшний день и станет для вас началом новрй и светлой жизни😉
Елена1265• 27 ноября 2022
Автор, для начала начните с того, чтоб отметить свой ДР. Конечно война, многие умирают, но ваша жизнь продолжается здесь и сейчас и нельзя в такое время отказывать себе в маленьких радостях. Ведь неизвестно, сколько ДР мы еще увидем. Тем более, никто не говорит отмечать праздник с размахом. Просто сходите вдвоем с ребенком куда-нибудь и порадуйте себя. Насчет учебы - придется решить, что для вас интересно. Может, языки? Это всегда актуально.
Было бы неплохо проработать свои травмы с психологом, если есть такая возможность. Ну и заняться своим телом, если вы себе не нравитесь - питание+спорт.
Если у вас есть сила воли - все получится
Кондуктор троллейбуса• 27 ноября 2022
ВсеПроВсехЗнаю• 27 ноября 2022
Много нытья для 28 лет. Я в таком возрасте осталась одна с ребенком на руках и с пособием в 130 грн и не ныла. По сути тоже одиночество, но с ответственностью за жизнь ребёнка. Простите, если грубо, но когда повидал всякое вэгоанеуо, то на такое смотришь по-другому. Впрочем, поздравляю.
Слухи-руки не распускаю• 27 ноября 2022
Не все так погано. Ви он який текст написали українською, грамотно виклали свої думки і майже без помилок. З днем народження!
ГЛЮкоза• 27 ноября 2022
С днём рождения🥳 попробуйте прочитать книгу «выбор» Ева Егер, мне немного стало легче после неё
Будьте счастливы, жизнь одна и вы у себя одна тоже 🌼
КонФФетОшка• 27 ноября 2022
Честно
Будет 38, 48, 58, 68, 78, 88 за 98 дай бог
А вам только 28 , все можно изменить, вы просто очень устали
Барбитта• 27 ноября 2022
Блин, мне 36, тоже много профукала время зря. А потому что ни планов, ни целей не ставила. Просто жила. А теперь смотрю, люди моложе меня, такие успешные, потому что ставили цели и по шажку книги шли и росли. Автор, ваш ребенок и ваша ситуация должны стать мощной мотивацией изменить жизнь к лучшему. Дело не в книгах, они вряд ли помогут. Знаю, легко сказать встань и иди. Но я когда училась в вузе меня мотивировал страх, я поступила на платно, а платить денег не было, ядила с мамой инвалидом, отец умер. Но в деканате сказали, что если год закончу на одни пятерки, и кого-то выгонят за это время с вуза с бюджета, то меня переведут на его место. Я деньги на этот год одалживала, мне кушать не за что было покупать, сидела на мивине. Но была цель и был страх вернуться в дыру, с которой приехала. Я закончила год на отлично, меня перевели на бюджет и универ с красным дипломом закончила. Вот только после этого я сдулась, решила что всего достигла. А это было только начало пути. Я вышла замуж... и расслабилась. Я о том автор, что вам нужна цель, и искать пути достижения этих целей. Сейчас много курсов, не надо 5 лет в вузе мотать, чтобы норм зарабатывать. Желаю вам достигнуть желаемого, и стать счастливой! С Днём рождения