❗️Увага❗️Сьогодні, 26 листопада о 21:00 листопада прийнято рішення про надання безкоштовного ЗВ’ЯЗКУ та ІНТЕРНЕТУ завдяки Starlink (Інтернету Ілона Маска).
Отримати інструкцію
Це для всіх чи треба купити собі той старлінк і безкоштовно користуватись?
Отримати інструкцію
Flying moon• 27 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Та я і в кількох блогерів бачила таке
Это все вранье.
Просто оплаченная реклама канала.
Ее цель - привлечь наивных людей, падких на слово старлинк, и заставить их подписаться.
Нет никаких бесплатных старлинков и инструкций к ним.
Не знаю как еще объяснить
Просто оплаченная реклама канала.
Не знаю как еще объяснить