БоХатая• 27 ноября 2022

Дівчатка Колір шоколад Wella color touch plus який?

взяла 44/07 стала чорна, ще на нервовій почав багато схудла, получилася як смерть з косою. Мого перукаря не має, щоб мені порекомендувати. Буду купувати онлайн. Порадьте будь ласка. Бо я геть запуталась в їх кольорах. Потрібне темно коричневий насичений, без червоного відтінку.
Танцепесенная• 27 ноября 2022
На 3% окислителе я их краски 7 уровня беру для шоколадных оттенков, холодный - 7.0

Чемодан-Вокзал-Майами• 27 ноября 2022
Я красилась 7.77, на низком оксиде
Но может вы хотите темнее...
автор БоХатая • 27 ноября 2022
Так як в мене сивина, сказали що окислювач 4% потрібно
Я взяла його. Підійде?
автор БоХатая • 27 ноября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я красилась 7.77, на низком оксиде
Но может вы хотите темнее...
Ви брали 77/07 олива?
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 ноября 2022
Ответ дляБоХатая
Ви брали 77/07 олива?
Я красилась просто Wella color touch, если линейка Plus, то самый ближайший да 77/07, но в нем наверное будет меньше рыжины