ОдинРазНадетое• 27 ноября 2022
Хлопці-підлітки, взуття
Чи було у вас таке, що дитина дві зими носила одну пару взуття? Купую з гарним запасом, в лютому вже тиснуть. Ціни зашкалюють, хотілося б вже зекономити. Коли нога перестає так швидко рости? 10 років, 39 розмір.
КаРаКаТиЦа• 27 ноября 2022
У меня такая же проблема. У старшего в 14 перестала расти, в 14 был 44 , так и остался. У младшего в 10 нога 40, покупаю обувь без запаса тупо на сезон
Отчебучкина• 27 ноября 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В 10 ле нога 40? А рост какой?
ОдинРазНадетое
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так ребенок растет.
Та росте. Але курточку третю зиму буде носити ту саму, а взуття капець, по два розміри на сезон треба.
Таракашечка• 27 ноября 2022
Так, буває, що зимового взуття на 2 зими вистачає. Купую з запасом 1,2-1,5см. Нога росте десь на 0,8-1 см за рік і цей стрибок відбувається зазвичай весною. Але у кожної дитини нога росте по різному. Але купую не широке, щоб добре сиділо на нозі. Розмір вже 42 у сина.
Чучело-Мяучело• 27 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
А Вы считаете нормально одну куртку 3 зиму носить? Она ж, наверняка, в первую зиму на него была просто огроменная.
ОдинРазНадетое
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я вважаю нормальним носити річ хоч 10 рооків, якщо вона по розміру. Діти не завжди ростуть пропорційно. В мого сина спершу швидше росла верхня частина тіла, А тепер ноги доганяють. Курточка не була ні величезною, ні малою наразі не є.
Таракашечка• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Абсолютно нормально, если куртка, например Columbia, там система роста есть и в штанах теплых тоже + липучки на рукавах, что очень удобно.
Чучело-Мяучело• 27 ноября 2022
Ответ дляТаракашечка
Но не на 3 года.
Чучело-Мяучело• 27 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Дети не ростут пропорционально, но я в жизни не поверю, что куртка, которую ребенок ( образно говоря) носил в зиму с 2019-2020 будут впору сейчас.
Таракашечка• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Но не на 3 года.
Прошлую куртку Columbia носил ровно 3 года. На 3-ий год купила следующую куртку Columbia. Носил и ту и другую по очереди. То есть, первая ещё не была мала, а вторая не была слишком велика. Купила в том году Merrel, но сын прекрасно носит 3-й год опять Columbia и снимать не хочет, сидит отлично. Но у него ноги быстрее растут, высокий.
Ms. Похвала• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну разные бывают случаи. Если мой сын похудел бы, влез бы в прошлогоднюю куртку вполне
ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Тю, вполне, зависит от модели. Если рукава на липучках на манжете , и длина куртки на 5 см меньше- все отлично. По две зимы отхаживает отлично всегда. Одну три года спокойно тоже( была такая типа 2 в 1- когда две курточки сцепливаются)
Грибной_Дождик• 27 ноября 2022
Я размер не смотрю, покупаю 24 см стелька. хотя помню таки сапоги квесча 38 р -самый большой из детских.
Носил прошлой зимой и этой будет.
10 лет будет зимой
Носил прошлой зимой и этой будет.
10 лет будет зимой
ТрубоДурочка• 27 ноября 2022
У моего перестала быстро расти в 14ть..до этого только на сезон обувь.
Сейчас 16ть с половиной размер 45ть
Не танцую- но пою• 27 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Но не на 3 года.
У мене син дуже повільно росте. Було так - витягнувся трохи. І теж куртку на 2 -3 роки вистачає. Рукава головний показник у нас - спочатку беру з запасом - там є ліпучки і абсолютно нормально виглядає, другий рік вже ідеально без запаса, 3 рік - короткуваті вже рукава. Але я зазвичай купую кілька курток, тому ті, де вже короткувато або сидить не так - для двору - так вивалялись за ці 2 -3 дні в снігу хлопці, добре, що є ті куртки. Рукавиці одягає і гуд-рукав не помітно що короткий.
Не танцую- но пою• 27 ноября 2022
Але у мого 10 річного 35-36 розмір ноги і зріст 145 см
У 8 років був 34-35 розмір ноги і 140 зріст.
Не швидко росте.
Грабля• 27 ноября 2022
13років синові - зріст 166 см. Нога 40-41.Залежно від фірми. Десь років з 10 взуття лише на один сезон.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 27 ноября 2022
Кожен сезон нове взуття . Двоє синів у обох так з народження . Всі високі в родині, крупні, і діти дуже рослі
ЗавЛабСнаб• 27 ноября 2022
12. Нога 41 з минулого року. А так кожен сезон нове взуття і куртки, штани. Зріст 168
Дую ветер• 27 ноября 2022
До 14 років майже кожний чесно купляли. В 14 нога 43 розміру стала, ось в лютому буде 16 років, то розмір 43 так і залишився. А взагалі складно тому, що у підлітків розмір великий, а от повноти ноги не вистачає щоб підібрати серед дорослого взуття, а в дитячих 39 максимум і то не завжди.