йогоквіточка• 27 ноября 2022

Боже, сердце разрывается.. Храни их, Господи!

на фронте сейчас так...
Салт• 27 ноября 2022
Я не уявляю, як це можно витримувати (((( Вони герої.
автор йогоквіточка • 27 ноября 2022
o.shalneva• 27 ноября 2022
І як після такиз фото можна скиглити про відсутність світла?
Колючая Роза• 27 ноября 2022
Ответ дляo.shalneva
так отож. Теж цього не розумію
Irinaina• 27 ноября 2022
А до этого момента Вы считали, что на войне солдаты пирожные едят и спят в пижамах?
автор йогоквіточка • 27 ноября 2022
мне все равно на свет -у меня дети если что.и возле печки в селе их согрею и молоком парным напою.но я НИКОГДА не буду ныть потому что моим родным и друзьям ТАМ на защите моей РОДИНЫ намного хуже..они ГЕРОИ!
Безимени890123• 27 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Звісно, що не думали, але ті погодні умови, які склалися зараз, навіть по міркам війни, є над складними.
Робимо окопні свічки, реальна допомога, вони і під дощем горять.
Anya Angel• 27 ноября 2022
Як же болить душа за нашу Україну, та наших хлопців, що боронять її від рашистів
Якби моя воля і воля всіх наших українок, та українців, змогла вбити всю рашистську мерзоту бажанням, та припинити війну, ми б це давно вже зробили, але нажаль, одних лише бажань замало
antoninalav• 27 ноября 2022
🇺🇦💙💛
Герої
Україна переможе
Бажаю щоб кожен кацап відчув наслідки цього лиха на собі. Щоб і діти, і онуки розплачувалися за усю біду, яку терпить український народ.
Росія- країна терористів
Natalia505• 27 ноября 2022
І після такого, можна срати одна одній в душу за покупки, вибір, зарплатню або роботу?
Irinaina• 27 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
Если война приходится на осень- зиму, то хлебнут всего. Сейчас хоть есть возможность получше одеть, обуть, защиту купить... Те же окопные свечки, тушёнки, броники. Мой дед рассказывал, с 41 по 45 в одних кирзовых сапогах, в окопах, без тактических и стратегических девайсов, вши, холод, грязь, и пешком... Война ломает и тело, и душу, действует на психику...
Natalia505• 27 ноября 2022
хай горять суки російські у пеклі.
Polinaanna• 27 ноября 2022
Бережи їх Господь 🙏
космея• 27 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Коли тепло і сухо, то набагато легше. Щас там
Irinaina• 27 ноября 2022
Ответ длякосмея
Так это понятно, что легче, когда тепло и сухо. Но погоду же не отменишь
ВаЛеНТинКА-39• 27 ноября 2022
А мы ещё ноем без света.
ultragringo• 27 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
А у кого нет печки в селе? Ребята там не хотят чтобы мерзли наши дети.
космея• 27 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Тому треба їх підтримувати. Мої рідні в передмісті Херсону цілими днями смажать пиріжки і варять борщі.
Сподіваюсь і мого там хтось гарячим нагодує - в нього сьогодні ДР.
ultragringo• 27 ноября 2022
Ответ длякосмея
Я отправляла сладости всю осень. Пекла и передавала приятелю, а он друзьям высылал. Теперь света больше нет чем есть и я переживаю больше что ничего не отправляю. Думаю попытаться вязать носки.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 27 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
І не кажіть
Missis Виктория• 27 ноября 2022
Советую почитать Ремарка.
А конкретно, ’На западном фронте без перемен’.
Можно аудио книгу
Там именно о состоянии самих ребят, которые там, да ещё и под обстрелами.
Это жах
Natalia505• 27 ноября 2022
Ответ длякосмея
Вітаю вас! І в мого сина сьогодні день народження. Хай ваш мужчина вертається з перемогою, живий і здоровий. Всіх благ йому!
космея• 27 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Дякую
Всегда брюнетка• 27 ноября 2022
💔
ната0981• 27 ноября 2022
Боже бережи наших хлопців, захисти їх від ворога, вони справжні герої, низькій їм уклін!
Strelka_007• 27 ноября 2022
Дякую Вам за тему, Авторе. Наш тимчасовий дискомфорт відсутності світла така дрібниця в порівнянні з цим. Мій чоловік теж в ЗСУ на передньому краї. Молюся за наших воїнів, хай їм Бог помагає.
Когтяузер• 27 ноября 2022
Так, та і без цих фото раніше було смішно читати тут деяких: ’аааа я не можу постирати 4 день, бо світла не дають’, ’набридло, світло у сусідів є, а в мене нема, я мерзну аааа, чому вони не ремонтують?!’, ’Все заплановано! Вони продають світло Європі ааааа не думаює про мене влада. Аааа’
Обиван1• 27 ноября 2022
Аааа, то ще нічо. На калантайці було набагато гірше. Води більше і грязі теж, і руки треба було постійно в цю воду засовувати при мінусовій температурі.
darsi• 27 ноября 2022
Тяжело ребятам на передовой. Спасибо тем, кто окопные свечки делают, хоть что-то просушить получается и согреться.