йогоквіточка• 27 ноября 2022

Ох..новости с ФРОНТА!

10 хороших новин 26 листопада

👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Первомайське, Красногорівка та Невельське Донецької області. Ракетники та артилерія дали благословенного вогню на 9 скупчень бруднодупих і пункт управління
До російської пакетної армії приєдналося 560 новобранців

👉🏻Литва відправила нам 114 трансформаторів різної потужності для скорішого відновлення енергопостачання. І ще стільки ж очікується. І ще Фінляндія від себе відправляє партію енергетичного обладнання

👉🏻Добре пройшли випробування наші нові вітчизняні безпілотники. Називаються «Аз відплати». Складно, але гарно. Ну правда, не може ж державне підприємство назвати дрони «Русні пи..да». Принаймні поки що😊

👉🏻Люксембург передав шість безпілотників Primoco One 150, які можна використовувати для розвідки у негоду. Ще десять підводних БПЛА і мобільні лабораторії чекаємо від Бельгії

👉🏻З полону повернулися ще 12 українських Героїв: ВМС, нацгвардійці, прикордонники, ТРО и троє цивільних

👉🏻Поки посли великої сімки намагалися обмежити ціну на русняву нафту, вона обвалилася сама. Urals нині коштує $52 за барель, при тому, що в бюджет собі лапті заклали $80. І при тому, що собівартість видобутку нафти на Росії становить за барель близько $50.

👉🏻 США відкрили у Польщі ремонтну базу для імпортної артилерії, повідомляє The New York Times.

👉🏻У Маріуполі розбомбило автомобіль чиновника окупаційної адміністрації. Поки відомо, що двохсотрий водій, і ще двоє – 300, один навіть 300+. Тепер тримаємо кулачки за карательну російську медицину 😈

👉🏻Вірменія попросила Макрона очолити мирні переговори з Азербайджаном, а Пашинян вже у відкриту суперечить Путіну. Позиції русні на південному Кавказі послаблюються, ОДКБ розвалюється як погано зшитий франкенштейн.
Кругом, кругом одні врагі…
begovelik• 27 ноября 2022
Ходят слухи в руснявых пабликах, что намечается очередной жест доброй воли по Запорожской АЭС, толя шарик уже забурлил по этому поводу.
автор йогоквіточка • 27 ноября 2022
Вчера тут девочка писала,что ее подруга риэлтор говорит,что американцы начали скуповывать в Киеве элитную недвижку дорогую.это хороший знак
любительница• 27 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
фото
_MadonnA_• 27 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
А я жду , когда амеры начнут скупать большой бизнес . Тогда точно хух
Lady luck21• 27 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Он недели 2 назад об этом писал, теперь все заговорили. Посмотрим. Ещё что с ник порта будут зерно вывозить, поэтому должны будут уйти с левобережья Херсонщины...
Апель-синка• 27 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
А что там Гарри? Ничего больше не говорит?
MananaPryadko• 27 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
а что он раньше говорил ?
Апель-синка• 27 ноября 2022
Ответ дляMananaPryadko
а что он раньше говорил ?
Вы всё проспали!
MananaPryadko• 27 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Вы всё проспали!
походу 🤣
Piracanta• 27 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Ему то что?
kirpichenko• 27 ноября 2022
А Киев реальный пишут жопа будет на следующей неделе.
Omella-white• 27 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
фото
Клементина• 27 ноября 2022
А наша разведка и Арахамия говорят, что на следующей неделе будет новый массированный ракетный обстрел
Подрысь• 27 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
т.е. гоним одних, приходят другие.. что хорошего?
когда Украина будет для народа?
Подрысь• 27 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
а сами когда начнем себе скупать, новые бизнесы открывать? обязательно нужно под кем-то лежать?
вопрос риторический.
Безимени890123• 27 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
вопрос риторический.
Ну, то купіть. Що вам заважає? Не лежить, біжіть і купіть, відкрийте. В чому проблема?
Безимени890123• 27 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
когда Украина будет для народа?
Так ’для народа’ вже було на росії в сімнадцятому році. Не працює система відняти і поділити. Історію вчіть, будь ласка.
Подрысь• 27 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
вам виднее, что было на росии.
я вижу что происходило за 30 лет. Своим детям указывайте, что учить.
Подрысь• 27 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
так и делали, до войны.. но разрушены все бизнесы. Будущее за малым бизнесом, но ему прикручивают гайки монополисты (иностранцы, и даже рашисты).
LanaV77• 27 ноября 2022
Ответ дляКлементина
Будет, у меня много военных в окружении,все об этом говорят. Нужно быть готовыми , насколько возможно , и не игнорить сигналы тревоги,скорее всего в ближайшие 2-3 дня....
vikahma09• 28 ноября 2022
Периодичность в неделю- две любой видит, разведка, окружение….