Без QR коду• 27 ноября 2022

Принтовані пуховики

Набридли всі однакові пуховики. Останні 5 років був чорний, зараз думала беж. Але маркий з відключенням світла це проблема. Натрапила на такі принтовані, є багато прикольних. Собачки, котики, лисички, ведмедики, пташкт або просто квіточки. Залишилось наважатись на такий, що скажете? Може в когось є таке пальто зимове?
автор Без QR коду • 27 ноября 2022
Ответ дляБезВзяток
А сколько Вам лет? Может уже и пора
Та до чого тут вік
А_мій_самий_самий• 27 ноября 2022
Я купила себе принтованый, яркий, ниже колен. Теплый класс. Наслаждаюсь. Обычно все чёрное у меня.
43 года
И сейчас, когда иду с работы и темень - ещё один плюс такого принта
Кондуктор трамвая• 27 ноября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Ой. Краще вже як у автора.
все фломастеры на вкус разные
Кондуктор трамвая• 27 ноября 2022
Ответ дляБез QR коду
Мені як раз сьогодні таргет на них виліз, бачила)) А ці одеське виробництво, мені багато подобається, але дивлюсь на ці два. Більш спокійні з того, що в них є
Эти красивее, чем в посте у вас
Лена• 27 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Є ще веселіші, Харківського виробництва, давно на них підписана, але не навпжусь собі таке яскраве взяти
Класс. Какие яркие. Так не хочется черного.
автор Без QR коду • 27 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Эти красивее, чем в посте у вас
Справа смаку, але згодна там теж є цікаві
Кондуктор трамвая• 27 ноября 2022
Ответ дляБез QR коду
Может ещё быть дело в качестве самого фото) и вобще, видеть бы вживую
Даю справку• 27 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
А ось такі варіанти як перехідний варіант між супер яскравим та звичайним.
Фотошоп уровня бог
БезВзяток• 28 ноября 2022
Ответ дляБез QR коду
Та до чого тут вік
ну как же... надо ж понимать, откуда ноги растут )))