Йому 9, уже який рік періодично, облазять і потіють. Були у дерматолога 2 роки тому, назначила лікування не допомогло, також ходили до іншого місяці 3 тому, також назначила лікування, і тут знову те саме. Варто звернутися ще до лікаря, з´ясувати чому потіють руки? Чи це нормально?
Водійка хімарса• 28 ноября 2022
Може це в нього щось нервове? Та нехватка вітамінів. В мене в дитинстві таке було, пила вітаміни і ставили діагноз всд, зараз це називається невроз
Я тут с краю постою• 28 ноября 2022
У моєї дитини така ж проблема. 13років.
Гіпергідроз. Навчились з цим жити.
Зараз по трохи гормональний баланс налагоджується. Трохи менше потіють руки.
Але проблема є.
І доречі вже років два контрастний душ для рук пару разів на день. Гаряча а потім холодна вода.
Дитина відчуває що стан рук покращується.
Гіпергідроз. Навчились з цим жити.
Але проблема є.
Ответ дляЯ тут с краю постою
У моєї дитини така ж проблема. 13років.
Гіпергідроз. Навчились з цим жити.
Але проблема є.
Гіпергідроз. Навчились з цим жити.
Але проблема є.
А руки постійно потіють чи періодично?
Ответ дляЯ тут с краю постою
У моєї дитини така ж проблема. 13років.
Гіпергідроз. Навчились з цим жити.
Але проблема є.
Гіпергідроз. Навчились з цим жити.
Але проблема є.
І у мого малого здається такий діагноз, а вам радили щось з приводу гормонів, бо нам нічього не казали
Я тут с краю постою• 28 ноября 2022
Дуже рідко сухі і теплі бувають.
Аналізи в нормі.
На що тільки не здавали....
Аналізи в нормі.
На що тільки не здавали....
Я тут с краю постою• 28 ноября 2022
Моя вам порада. Не пічкайте дитину ліками дарма.
Якщо звичайно аналізи норма.
Ответ дляЯ тут с краю постою
Якщо звичайно аналізи норма.
Ми не здавали аналізи, лікар глянула та на цьому все. У нього починається з того що облазять руки, потім починається висипання на пальцях, схожі на бородавки маленькі, потім через деякий час проходить, може через місяць. І так кожні 2-3 місяці. Ще як на зло стоматит мучає, також то нема то є, думала може це з імунітетом пов´язано. Якби ще лікарі хоч трішки були уважні, махнуть рукою та і все
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дуже рідко сухі і теплі бувають.
Аналізи в нормі.
На що тільки не здавали....
Аналізи в нормі.
На що тільки не здавали....
А ви писали за гормони, здавали аналізи?
Я тут с краю постою• 28 ноября 2022
Те саме у нас було.
Прямо пухирці. Ніби опіки.
Спробуйте при загостреннях як тільки починається мазати раз у день синафланом з дитячим кремом пополам.ьзовсім трошки.
Днів 5.
І тоді контрастний душ.
Прямо пухирці. Ніби опіки.
Днів 5.
І тоді контрастний душ.
Я тут с краю постою• 28 ноября 2022
Ответ дляАнжелика93@
Так.
І на вітамін д.
Тільки грошам горе.
І на вітамін д.
Тільки грошам горе.
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так.
І на вітамін д.
Тільки грошам горе.
І на вітамін д.
Тільки грошам горе.
Я зрозуміла, дякую!
УжеВотДа• 29 ноября 2022
Такие мелкие высыпания и ещё если чешутся , могут быть признаком повышенного билирубина… плохо жёлчный работает. ,надо наладить желчеотделение и правильное питание, без дареного , острого и тд … И обратите внимание, возможно ещё стресс провоцируют высыпания ..